Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Портрет нашого ПрезидентаПортрет нашого Президента (уривок зі статті)
Віктор Ющенко (2004)

В Хоружівці, на батьківщині нашого Президента, автор цієї статті спілкувалася з людьми, які пам’ятають маленького Вітю. Всі, як змовившись, змальовують ідеального хлопчика. Розумного, гарного, працелюбного, спортивного, чесного і слухняного. Радість батьків і гордість учителів. Найцікавіше, що це, вочевидь, правда.

Людина з дитинства звикла, що вона – улюблений всіма хороший хлопчик. Це наклало відбиток на його психіку. Не привчило до боротьби. А щодо решти – недоліків у нашого Президента, як і раніше, немає.

Він ідеальний Президент для розвиненої, усталеної європейської країни. А з нами так поки що не виходить.

Навіть отруєння з усіма його наслідками, хвороба, під час якої Ющенко продемонстрував неабияку мужність (вочевидь, з хворобою йому боротися легше, ніж з людьми), не змінило його характеру. Схоже, Віктор Андрійович підсвідомо вважав, що ніхто не може всерйоз бажати йому зла. Коли з ним чинили недобре, він не злився, не сатанів, а тільки ображався і дивувався. Замість віддавати накази, збирав круглі столи.

Але нікого – навіть Віктора Ющенка – не можна притискати до стіни так щільно.(Уривок зі статті "Стрельбы не будет" //Журнал "Украинские Итоги", номер за апрель-май 2007)


Tags: ющенко
Subscribe

 • Для белорусов, воюющих за Украину. Внизу текст по-русски

  До уваги громадян Республіки Білорусь, які воюють за Україну, та їхніх родичів. На популярному білоруському сайті Tut.by опубліковано новину про…

 • УНСОвцям...

  Усіх вояків УНА-УНСО, ветеранів війн з інтервалом більше ніж в 20 років - з річницею створення Організації. Ви вже увійшли в історію - тим, що…

 • Локі

  Архівні фото. Унсовські вишколи, 2008-2009 роки. У зеленому береті - Локі (Михайло Жизневський).

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments