Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Квазі-інтелігент(По-русски читать тут)
Починаю все більше поважати свого взаємного френда arseniy2010 :)
Якщо раптом пройде у другий тур - так і бути, проголосую за нього.

Вперше звернула увагу на нього як на особистість, а не одну з політичних функцій, тоді, коли він укусив за палець відомого хулігана Шуфрича. Я ще тоді писала - Яценюку пальця до рота не клади :)
Заповажала - коли за показаний йому "фак" він розігнав усю "Кобру".

Мер Ужгорода Сергій Ратушняк - дурень. Згадує, що євреї робили у 17-му році. Згадав би краще, що зробив особисто Яценюк, коли йому "фак" показали. Одразу б відпала охота бити його агітаторів.
Подивіться на це квазі-інтелігентне обличчя. Одразу ж усі комплекси видно. Зачепи такого - знищить. Це ж не здоровенний хам, який з образи може тільки посміятись - його ж і так ніхто слабаком не вважає.

Один близький знайомий сказав мені якось, що дуже поважає Васю Сталіна, сина Йосифа Віссаріоновича. Той, хоч і пив багато, був, за його словами, людиною виняткових душевних якостей: маючи для цього всі можливості, ніколи нікому не мстився і не тримав зла.

З усіх сил намагаюся бути доброю християнкою. Але що за кривду не треба мститися - ну, не сприймаю я цього. Арсеній Петрович, вочевидь, теж не сприймає. Тепер в українському політикумі не буде або Ратушняка, або Яценюка. Перше імовірніше :)

http://bilozerska.livejournal.com/163836.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/163836.html
Tags: яценюк
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 134 comments