Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Що будемо робити?

Пишу поспіхом з комп’ютерного клубу в іншому місті, тому не дивуйтесь, що майже не відповідаю нікому і зовсім не читаю френдстрічку.

По-перше, ГАУМАРДЖОС САКАРТВЕЛО!Вчора була річниця нападу Росії на Грузію. Багато розмов про можливість другого нападу. Тримайтеся, побратими-грузини, ми з вами. І краще Вам зараз об’єднатися навколо вашого президента і підтримати його - навіть незадоволеним. Хай він буває занадто запальний, хай має інші недоліки - але у вас, як у нас - кращого поки що немає.
А сьогодні 10 років правління Путіна. Його чекають трибунал і шибениця.

По-друге, як вам падіння ЖЖ та інших соціальних мереж - більше, ніж на добу? У суботу відчула це на собі у повній мірі. Можливо, зараз стало відомо щось нове, чого я не знаю, але скажу свою думку.
Вірю, що метою атак справді була одна людина - грузинський блогер cyxymu. Але зараз, слава Богу, не війна, а тільки річниця її початку. Не думаю, що ексклюзив, який він міг опублікувати до річниці, вартував таких шалених атак на потужні Інтернет-ресурси. Це все одно, як влаштувати атомний вибух, щоб убити одну людину. Або спалити ліс, щоб викурити конкретного вовка. Цілком у путінському стилі, але все одно занадто.

Гадаю, це була генеральна репетиція. Коли почнеться війна (не обов’язково у Грузії) або якісь не менш гарячі події, кремлівці одним махом відрублять усі правдиві (=непідконтрольні їм і взагалі нікому) канали інформації. Зараз вони продемонстрували, що це можливо.

Звісно, на кожну дію знайдеться протидія. Спробували шантажувати Європу газом - отримали "Набукко". І зараз проти них теж щось вигадають.
Розумію, що зараз над цим думає півсвіту, але голови зайвими не бувають. Давайте поміркуємо і ми, що робити.
Поки що я вирішила, що якщо матиму ексклюзивну інформацію, а блог мені покладуть, скидатиму її напряму на ЗМІ. Це не вихід, бо у кожному ЗМІ є редактор, але краще, ніж нічого.

У кого які варіанти? Перепрошую ще раз, бо розумію, що в ці дні цією темою забита вся моя френдстрічка - ну не маю я змоги зараз її глянути! :(

http://bilozerska.livejournal.com/163386.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/163386.html
Tags: війна, грузія, жж, путін, імперці
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 147 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →