Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Московський патріарх у Києві. Частина 2.


Події другої половини 27 липня біля Києво-Печерської лаври. Кирилу показали: не додому приїхав.

...Прихильники Кирила скандували: "Наш! Патриарх! Кирилл!", "С нами Бог и Патриарх!" и "Наша вера славная - вера православная!".
Їхні опоненти миттєво допетрали, як "збивати" ці кричалки. Вони дружно, разом з "кирилівцями", скандували: "Ваш! Патриарх! Гамадрил!" або "Ваш патриарх курил!" (натяк на тютюновий бізнес Гундяєва). Замість "С нами Бог и патриарх!" скандували "Тягнибок і патріарх!". За такого розкладу "кирилівці" після кількох повторів відмовлялися від цієї кричалки :)Поки Кирило сотоваріщі покладали квіти до пам’ятника Слави і Меморіалу Голодомору, унсовці підійшли до Лаври. Тут їм, на відміну від сьогоднішнього ранку, пощастило менше: вдалося стати лише доволі далеко від центрального входу.


Ігор Петрович (Тополя) і Руслан Петрович (Зайченко).Там, під стіною лаври, унсовців заблокували "беркута". Кричалок з такої відстані практично не було чути, і все, що вдалося, - це розгорнути гасла у бік центрального входу.
Більше пощастило "свободівцям" і Братству св.Андрія Первозванного. Вони стояли просто навпроти центрального входу і глушили все і вся.


З того ж боку вулиці, практично смикаючись з націоналістами, стояли прихильники Кирила.Кауров. Як "братчики" Корчинського облили його в Одесі фекаліями, так досі губи утирає :) Він заправляв там всією масовкою.


"Московська" монахиня і міліціонер у цивільному. Про щось домовляються :)


Вони не всередині, вони зовні :)


Далі "правильних прихожан" по одному стали пропускати через дорогу на бік Лаври. Вони стали під нею зі своїми плакатами. Зверніть увагу на цей: "Сохраним тысячелетнее единство нашей церкви! Раскол в церкви - раскол в государстве!". В якій державі - у Російській імперії розкол?? Це ж втручання у їхні імперські внутрішні справи, не можна :)


Деякі молодші прихожанки долали перехід бігом :)Весь час тривала "війна кричалок". Прихильники Кирила скандували: "Наш! Патриарх! Кирилл!", "С нами Бог и Патриарх!" и "Наша вера славная - вера православная!".
Їхні опоненти миттєво допетрали, як "збивати" ці кричалки. Вони дружно, разом з "кирилівцями", скандували: "Ваш! Патриарх! Гамадрил!" або "Ваш патриарх курил!" (натяк на тютюновий бізнес Гундяєва). Замість "С нами Бог и патриарх!" скандували "Тягнибок і патріарх!". За такого розкладу "кирилівці" після кількох повторів відмовлялися від цієї кричалки :) Врешті-решт вони почали просто скандувати "Кі-рілл!", на що була миттєва відповідь "Фі-ла-рет!".Один почав вигукувати: "Украина, Киев, Севастополь поддерживает своего единого московского патриарха Кирилла!". З протилежного боку його закричали просто: "Не бре-ши!". Ще кричали, що "Гундяєв - генерал ФСБ" (от не знаю, чи це правда, не встигла дізнатися, у якому він званні :)


Цей проповідував щось про те, що всіх противників Кирила спіткає доля Червонія.


Коли жінки в білому перейшли всі на другий бік, казачки повернулися обличчям до націоналістів, їм дуже хотілося реваншу за ганебну втечу цього ранку :) Але "беркути" відділили дві групи дуже щільною стіною.


Віктор Янукович: рахуйте гроші, не відходячи від каси! :)


Якщо на Володимирській гірці все було цивізовано і перешкод більших, ніж це потрібно для безпеки іноземного гостя, організатори і мєнти не чинили, то під Лаврою все було зроблено зовсім уже по-хамськи. Монахинь і людей з плакатами вишикували черепашкою так, що вони закрили головний вхід від репортерів і просто глядачів. Як Кірілл вийшов з машини (приїхала ціла кавалькада з мигалками) і увійшов до Лаври, практично ніхто не побачив.

У цьому Кірілл перевершив свого попередника Алєксія. Пам’ятаю візит того у Лавру - людей підпустили майже впритул до головного входу, а утримували їх від підбігання до патріарха пара десятків звичайних мєнтів. І все обійшлося без ексцесів.

Акредитованих журналістів СТБ мєнти теж не пропустили.


Червоні хрести і чорні хрести (унсовські :)

Висновок: судячи з хамства, що посилилося буквально на очах протягом дня, гість нервується. А поводився б він, як гість - так і ми б з ним, як з гостем. А він же схотів, як хазяїн! Ну, то ми з ним, як з ворогом. Хай тепер не ображається :)

Далі буде...

http://bilozerska.livejournal.com/160108.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/160108.html
Tags: акції, гундяєв, свобода, уна-унсо, упц мп, фото, християнство
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 75 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →