Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Чекаємо Кирила

РОЗКЛАД ПІКЕТУВАНЬ, ЯКІ ПРОВЕДЕ УНА-УНСО В КИЄВІ У ДНІ ПЕРЕБУВАННЯ В УКРАЇНІ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХА (картинка збільшується)


А ще сьогодні голова Виконкому УНА-УНСО Руслан Зайченко і заступник голови Української спілки ветеранів Афганістану Володимир Сіроштан провели прес-конференцію з цього питання.

Основна суть: під виглядом УНСО можуть діяти агресивні провокатори, а ми білі і пухнасті, ми проти збурення українського суспільства, тому мирно пікетуємо Кирила і створюємо спільні мобільні групи по відлову провокаторів, незалежно від їх етнічної належності і громадянства :)

Спільна заява
Української Спілки ветеранів Афганістану та УНА-УНСО

«23» липня 2009р. м. Київ
До візиту в Україну Патріарха Московського та всія Русі Кіріла (27.07 - 5.08) конфесійні й громадсько-політичні сили в Україні готуються по-різному - від повної байдужості до паломного поклоніння або ж агресивної протидії. Особливо небезпечним є останнє, оскільки може висвітлити громадян України перед усім світом, як народ нецивілізований, що погруз у міжконфесійних та політичних протистояннях.
Як стало відомо, до заходів на усіх етапах перебування Патріарха Кіріла в Україні готуються провокативні групи різного ґатунку, серед них є й ті, що мають діяти як «псевдо - УНСО». Не хочемо вірити, що це може йти від священнослужителів, тих, хто в першу чергу має піклуватися про мир і спокій, а не діяти на збурення серед мирян. Ймовірно, за такими планами стоять політичні сили, враховуючи зовнішні, які не бажають добра і миру нашій країні, через електоральне інтриганство домагаються розколу українського суспільства.

Тому Українська Спілка Ветеранів Афганістану та УНА-УНСО виступають спільно для унеможливлення будь-яких провокацій в ході візиту Патріарха Московського Кіріла в Україну. Закликаємо наших співвітчизників утримуватись від неправомірних дій, не піддаватись провокаціям. Україна - демократична багатоконфесійна Держава, де кожен має право вільно висловлювати свої думки. Проте дії наших співвітчизників мають бути цивілізованими, як і належить древній етнокультурній нації.
Наші організації мають різні політичні погляди та ідеологічні уподобання, але нас об'єднує любов до України та бажання жити в цивілізованій розвиненій Державі.
Мудрості вам, миру і достатку!

Голова УСВА, генерал-майор Сергій Червонописький
Голова УНА-УНСО, Герой України Юрій Шухевич
Tags: гундяєв, уна-унсо, християнство
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 36 comments