Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Перші враження від Одеси

Поки що не мала можливості подивитися архітектуру і таке інше. Та й взагалі, завжди найперше звертаю увагу на місцевих людей і звичаї.

Одесити - зовсім не засмаглі, біліші, ніж кияни. Схильна пояснювати це вищим життєвим рівнем киян - вочевидь, багато хто вже встиг з’їздити на моря :) Жінки кажуть, що немає часу ходити на пляж - коли немає роботи, треба робити щось вдома. Не знаю. Я, якби мешкала у приморському місті, влітку після роботи ходила б на море щодня.

У парку Шевченка, просто під пам’ятником Тарасу, хлопець і дівчина грали у бадмінтон. Хлопець - у шортах, а на дівчині - міні-спідничка і отакенної висоти шпильки! :) І добре грали, між іншим.

А ще бачила таку гидоту (думаю, це і в Києві можна побачити, але побачила - в Одесі): маленький хлопчик смокче льодяник на паличці. У формі пістолета. Великий і доволі детально, як для льодяника, пророблений. Смокче його за дуло. Ви мене розумієте, правда? Я маленьким дітям, коли просто наставляють одне на одного іграшкову зброю, роблю втик, що так не можна. Щоб не звикали. Бо колись і стрельне.

А ще у більшості маршруток тут чомусь платять на виході, а не на вході :)

http://bilozerska.livejournal.com/158503.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/158503.html
Tags: одеса
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 52 comments