Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Як могли убити Червонія

(По-русски читать тут)
Вчора Вікторія Омельченко написала статтю «Василь Червоній – загибель чи вбивство?». У ній, зокрема, зібрала воєдино всі відомі наразі версії його загибелі. Хто схоче – прочитає сам, а я скажу лише, що вони настільки протирічать одна одній, що одразу видно: фальсифікації.
Висуну – ЯК ВЕРСІЮ – ще одну версію. Мені вона здається дуже імовірною. Я запускаю, а ви думайте і, хто може, перевіряйте. Якщо хтось вже про це писав – перепрошую і розумію, що така проста думка могла прийти в голову багатьом одночасно.

Дуже великий – до неймовірності – збіг, що саме зараз і саме так (від блискавки) гине саме та людина, яка задекларувала намір добитися від обласної ради недопущення московського патріарха Кирила на Рівненщину, а також збиралася заблокувати його в Борисполі.

Версію «Бог покарав» я відкидаю одразу. Малоймовірно, що Бог буде заступатися за якогось ФСБ-шного патріарха і допомагати масовому вбивці у його загарбницьких планах. Це скоріше схоже на почерк не Бога, а «сортирного мочіли». Усілякі політичні карлики з манією величі полюбляють говорити і діяти від імені Бога. Красеня-кандидата у Президенти нібито Бог покарав потворністю, ну, і так далі.

Зробити це можна було елементарно: приблизно так, як глушать рибу у ставку. Кинути у воду дугу чи просто електричний дріт, потягти кабель – хоч на двісті метрів, хоч на кілометр. Замкнути, коли Червоній буде у воді. Якщо полізе у воду не один – нічого страшного: блискавка, якщо влучить у маленький ставок, уб’є всіх.
Щоб здійснити таку операцію, потрібні три речі: знати плани Червонія – коли він поїде на озеро, щоб була у цей день хмарна погода (бажано дощ) і щоб він поліз у воду.
Медекспертиза в такому разі дасть ті самі результати, що і після враження блискавкою.

Якщо це так – це майже ідеальне вбивство. Вони прогресують.

Далекий звук грому, який нібито хтось чув, якщо і був, легко зімітувати (потужний динамік із записом, гуркіт металевого листа). І чому він був далекий? Вчора сама ховалася на автобусній зупинці від зливи, і прямо над зупинкою шуганула блискавка. Грім був такий, що мало не оглухла, вся зупинка тремтіла.

Що треба уточнити чи перевірити (якщо хтось має таку можливість):
1. Чи дійсно блискавка захопила Червонія у воді, а не на березі?
2. Чи не полюбляв він купатися під дощем? Можливо, полюбляв і про це було відомо?
3. Чи можна було дізнатись заздалегідь, що він буде на цьому озері? (Це була субота. Можливо, він регулярно проводив там вихідні. Можливо, за кілька днів домовився з кимось туди поїхати, і про це стало відомо).

А ще одна характерна риса, яка видає почерк «сортирного мочіли» - він зазвичай вважає нас дурнями. Що не допетраємо.


http://bilozerska.livejournal.com/153225.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/153225.html
Tags: гундяєв, путін, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 104 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →