Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Знак рівностіПарламентская ассамблея ОБСЕ вчера выступила с резолюцией "Воссоединение разделенной Европы", уравнивающей сталинизм и нацизм и призывающей к международному осуждению тоталитарных режимов. Это позволит странам бывшего СССР вновь потребовать от России возмещения ущерба за оккупацию. В документе содержатся и намеки на российскую современность: от России как участника ОБСЕ требуют отказа от демонстраций во славу советского прошлого и избавления от структур, "приукрашивающих историю". В Москве документ сочли "новым политическим демаршем против России".

Путін з Мєдвєдєвим отримали від Європи по пиці за створення «комісії по боротьбі з фальсифікацією історії». Вони хотіли вирішувати, оцінювати і судити дії інших. Але судити будуть їх. Наші з вами зусилля не марні, продовжуємо працювати у потрібному напрямку :)

Отже, за європейськими стандартами, комунізм тепер офіційно прирівняний до нацизму. Відтепер хлопці, що кувалдами пошкодили пам’ятник Леніну, відповідатимуть не більше, ніж якби вони пошкодили пам’ятник Гітлеру, який хтось невідомим чином встановив би на Хрещатику :)

До речі, скажу вам зараз крамольну річ: пам’ятники Гітлеру ще стоятимуть. Але, звичайно, не в Києві, а десь у Берліні.

http://bilozerska.livejournal.com/150749.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/150749.html
Tags: геополітика, пам’ятник, путін, рф, європа, єс
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 55 comments