Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На захист руйнаторів Леніна


Сьогодні патріотична громадськість пікетувала Шевченківський райвідділ МВС на Герцена, 9, вимагаючи звільнення затриманих за пошкодження пам’ятника Леніну.
Зараз затримані перебувають в ІТТ на Косогірному провулку, 7. Адвокат Ярослав Бабич вивчає матеріали справи, побратими збирають потрібні документи. Судове засідання відбудеться у першій половині дня 3 липня, у п’ятницю, у Шевченківському районному суді (вул. Смирнова-Ласточкіна, 10-б). Там же буде пікетування, долучайтеся!Прапори бачила тільки «свободівські», обличчя – також «патріотівські» і «кунівські». Крім звичайних кричалок типу «Слава Україні! Героям слава!», «Комуняку на гілляку!» і «Ворогів на ножі!», скандували «Свободу патріотам, собакам смерть!», «Ей-сі-ей-бі» (можливо, деякі поважні читачі не знають, що це означає; це славетне АСАВ – “All cops are bastards”, «Всі мєнти – покидьки»), «Робити я не хочу, а красти я боюся, поїду я у Київ, в міліцію наймуся!».


Голова Печерської районної організації Всеукраїнського об'єднання ветеранів Олесь Гриб зачитав звернення, під яким підписалися присутні: «Шановний пане Президенте! Якщо не хочете глузування з Ваших указів, подбайте про звільнення молоді, яка вам повірила. Сприяйте виконанню Ваших же актів. Видайте указ про створення музею тоталітарного мистецтва і негайне вивезення до нього комуністичних бовванів.Шановна прем’єр-міністр Тимошенко! Негайно звільніть від займаних посад ворожих до України правоохоронців типу Мірошниченка (голова Шевченківського МВС), який опікує тих, хто зірвали меморіальну дошку на честь підйому Українського прапору.
Шановний міністре Луценко! Не дозволяйте українській міліції ставати в один ряд з гестапівцями і енкаведистами – вчора вони труїли людей газом…».3 липня має вирішитись, відпустять наших хлопців чи подовжать їм термін тримання під вартою (ще, здається, на 10 діб).

http://bilozerska.livejournal.com/149853.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/149853.html
Tags: акції, коханівський, кун, мєнти, пам’ятник, репресії, свобода, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 74 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →