?

Log in

No account? Create an account
вересень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Фронт зима

Леніна зруйнуємо, Шухевича встановимо!

Posted on 2009.07.01 at 07:30
Tags: , , , , , , , ,


(По-русски читать тут)
Вчора ввечері, 30 червня, у Києві відбулися дві важливі події. По-перше, на Львівській площі націоналістичною громадою був встановлений знак і освячена ділянка під побудову пам’ятника Герою України, головнокомандувачу УПА Романові Шухевичу. По-друге, люди пікетували райвідділок міліції, де сиділи затримані за пошкодження Леніна, а міліція застосувала проти людей газ.

Освятив землю митрофорний протоієрей о.Сергій ТКАЧУК. У своїй промові він сказав:- Нам, українським націоналістам, потрібна українська держава, а не держава Україна. Роман Шухевич і його побратими боролися і віддали життя за Українську самостійну соборну державу, де наріжним каменем буде єдина Українська помісна церква, в духовній єдності як зі східним патріархом, так і з патріархом заходу.
Сьогодні ми встановили і освятили цей знак, щоб саме на цьому місці був побудований пам’ятник Герою України Роману Шухевичу. Сьогодні ми згадуємо і його день народження, і річницю відновлення Української держави. До дня народження роблять подарунки. І сьогодні українська націоналістична молодь зробила добрий подарунок: в пам'ять про Романа Шухевича розбила сатанинське обличчя ідола і відрубала злодійську руку.
Цей знак може бути демонтований, а освячена ділянка осквернена, але сьогодні відбулася історична подія. Бо де зійшла Божа благодать, де відбулося освячення, там все одно буде пам’ятник Шухевичу. Це місце визначене Богом і нашою щирою громадою.
Згадуючи Романа Шухевича, пам’ятаймо, що ми не можемо підставляти щоку ворогу. Бо ворог у нас один – це сатана. Сатану потрібно нищити у будь-яких його проявах. Роман Шухевич усіма силами боровся з сатаною, яка прагнула загарбати нашу святу Українську землю.
Тож нехай Господь поблагословить усіх нас, щоб від сьогоднішнього дня нарешті почали народжуватися не гречкосії, а українці, козаки, воїни, лицарі, якими були герої УПА, які не словом, а ділом стверджували, що вони сини України.


Праворуч - голова "молодіжки" КУН Тетяна Цьомик

Зі Львівської площі громада вирушила пікетувати Шевченківський райвідділок міліції, що на вул. Прорізній, де утримувались хлопці, що пошкодили вчора пам’ятник Леніну. Їхні імена: Микола КОХАНІВСЬКИЙ, Андрій ТАРАСЕНКО, Олександр ЗАДОРОЖНИЙ, Іван СРІБНИЙ, Богдан ФРАНТ.
Ішли по вулиці, скандуючи «Слава Нації – смерть ворогам!», «Героям Свободу!» тощо. Вела колону, в основному, глава молодіжки КУНу Тетяна Цьомик.Прекрасну промову у мегафон – чистою українською мовою! – дорогою виголосив громадянин Росії Артем Скоропадський listopadsky.Коли ми увійшли у дворик, де знаходиться міліція, туди щойно заїхав автозак, який мав везти хлопців у центральний райвідділок на Герцена, 9.
Люди розгорнули кілька нашвидкуруч написаних плакатів: «Звільніть Миколу Коханівського!», «Руки геть від справжніх патріотів!», «Свободу виконавцям указів Президента!».
Серед людей, що прийшли на Прорізну, були Андрій Мохник, Вікторія Омельченко, Олесь Вахній, власне отець Сергій, Лисиця і багато-багато інших моїх знайомих.

Бачила принаймні двох наших, коли їх садили до автозаку. Тримались бадьоро.


Миколу Коханівського (на фото ліворуч) і ще одного учасника акції садять у автозак

Коли автозак спробував виїхати з двору, люди не випустили його, перепинивши шлях.Хтось навіть спробував поскандувати «Міліція з народом!». Міліція натомість одразу ж і показала, на чиєму вона боці. Проти людей пустили газ – якусь їдку гидоту, від якої скребло у горлі, перехоплювало подих і сльозилися очі. Люди відійшли від автозаку на пару метрів, сховали носи у хустки і коміри, але машину не випустили. Весь час скандували «Хлопці, ми з вами!».


На цих двох фото видно, як люди намагаються захистити обличчя від газу


Інтелектуальні міліцейські обличчя


Врешті-решт Тетяна Цьомик і о.Сергій переконали людей пропустити автозак. Переконувати довелося довго – якби не священик, може, й не пропустили б. Сьогодні у 12-ій відбудеться пікетування Шевченківського райвідділку на Герцена, 9. Добре, якщо наші хлопці будуть ще там, а не на ІТТ.
Станом на вчорашній вечір, наскільки мені відомо, адвокатів у них ще не було. Якщо завезуть на ІТТ, адвокат навряд чи проб’ється до них до суду.


Микола Коханівський в автозаку

Що можу сказати з цього приводу:
сама сумнівалася (і писала про це), чи варто було робити замах саме на цього Леніна. Але, по-перше, як з’ясувалося, він таки не внесений до каталогу ЮНЕСКО. Вочевидь, ця чутка розповсюджується комуняками.
По-друге, нарешті знайшлися люди, які зробили ДІЮ. Наскільки вона виправдана – другорядне. Час націоналістичних балачок на Майдані біля продавців символіки, дяка Богові, закінчується. Будь-яка дія краща за бездіяльність.
По-третє, люди вперше на моїй пам’яті насмілились фізично не пропускати автозак. Приклад дії людей згуртовує, а згуртованість – головне, що нам зараз потрібно.
Буду тримати вас в курсі щодо цієї справи.

http://bilozerska.livejournal.com/149508.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/149508.html

Comments:


Сторінка 1 з 2
<<[1] [2] >>
stkachuk
stkachuk at 2009-07-01 05:07 (UTC) (Посилання)
ФАЙНО !
Олена Билозерська
bilozerska_rus at 2009-07-01 05:15 (UTC) (Посилання)
Вже другий день поспіль, отче, Ваш коментар - перший! :)
бортовий журнал машини часу
g7v at 2009-07-01 05:14 (UTC) (Посилання)
цікаво, коли занінчаться пам"ятники Леніну і розстріляюьть всіх москалів, чим будуть займатись націоналісти :) ?
Олена Билозерська
bilozerska_rus at 2009-07-01 05:17 (UTC) (Посилання)
Дуже складне питання, без жартів. Ніяк не допишу серйозну статтю на цю тему - про український націоналізм в умовах існування суверенної держави Україна. А то намагаються сліпо копіювати Бандеру і Шухевича, а вони зовсім в інших умовах діяли.
(Deleted comment)
Krokodilas
krokodilas at 2009-07-01 05:16 (UTC) (Посилання)
Так вам, блядям, и надо.
Присадят ваших мыколок лет на 5...


Edited at 2009-07-01 05:17 (UTC)
Erwin Rattenfänger
bf_109e at 2009-07-01 05:45 (UTC) (Посилання)
Вам фофудья не жмёт?
nikolauskass
nikolauskass at 2009-07-01 05:23 (UTC) (Посилання)
Згоден з висновками.
Може треба грошей хлопцям зібрати? Кинь об'яву хай роблять пересили ЖоЖо-юзери. Щоб якщо не можуть приїхати до Києва на підтримку - хоча б так допоможуть.
бортовий журнал машини часу
g7v at 2009-07-01 05:32 (UTC) (Посилання)
Тобто, так звані патріоти мають мати більше прав ніж пересічний громадянин? Може варто хлопцям відповісти за свої діяння по всій букві закону?
logist88
logist88 at 2009-07-01 05:30 (UTC) (Посилання)
Хлопці молодці. А чого це в них нема правозахисників, де ж їх вищі партійні чини поховались?
бортовий журнал машини часу
g7v at 2009-07-01 05:33 (UTC) (Посилання)
згідно логіки, націоналістів мають тримати в тюрмі, бити, знущатись... а якщо їх просто "відмажуть", націоналістичного драйву не буде :)
Via
viaaaa at 2009-07-01 06:23 (UTC) (Посилання)
Коханівський і тризбівці - молодці. Менти - суки, що не новина, звісно. Той газ я їм ще пригадаю.
Жалко, що ти рано пішла - ми ще дійшли до памятника Леніну, розгорнули червоно-чорні та жовто-блакитні прапори, співали "Червону калину" і гімн України, вітали всіх з днем народження Шухевича і показували гарний подаруночок - потрощеного ідола. Менти приїхали пошугати нас - і одночасно приїхало телебачення з СТБ, то ми ще й розгорнули гасла "Звільніть Миколу Коханівському" та інші, з годинку ми там колотили імпровізований мітинг, менти терпіли і споглядали.
Деньок вдався!
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2009-07-01 06:27 (UTC) (Посилання)
Так, шкода, що пішла. Але треба було робити звіт з акції.
Втім, якби я знала, що іще щось буде - не пішла б.
І Скоропадський редиска - я коли уходила, то просила його зателефонувати, якщо це ще не кінець, а він мені о 12-ій ночі зателефонував :))
alla_che
alla_che at 2009-07-01 06:50 (UTC) (Посилання)
Супер - наконец-то Ленина убрали! Аж настроение поднялось.
Хмм, мне вот интересно: идолище поганое теперь, наконец, снесут -или мозгов у Черновецкого хватит типа "реставрировать" (отличный шанс украсть денежки на ровном месте для кое-кого:))?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2009-07-01 07:02 (UTC) (Посилання)
Не вийде реставрувати. Невже наважаться гранітному пам’ятнику пофарбовану гіпсову руку приліпити? :)
Vadym Voityk
mr_brut at 2009-07-01 07:16 (UTC) (Посилання)
Бож, який ідіотизм. І яке щастя від настільки тупого застосування себе і своїх можливостей. Я думаю комуністам треба цим панам доплачувати за таку пропаганду "націоналізму". Респект і уважуха!
alla_che
alla_che at 2009-07-01 07:40 (UTC) (Посилання)
А почему тупое-то? Наоборот - наконец-то что-то реальное и полезное для всех сделали.
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
Містичний самурайський бойовик
_yoko_ at 2009-07-01 09:31 (UTC) (Посилання)
мальчєг.
засунь своє пафосне ліберастичне бідкання собі сам знаєш куди. біднятко, бігаєш по всьом жж однаковий текст розліплюєш в коменти і постами в спільноти. уваги бракує?
(Deleted comment)
induktor
induktor at 2009-07-01 09:22 (UTC) (Посилання)
Ви - фін?
timbes5
timbes5 at 2009-07-01 09:50 (UTC) (Посилання)
Ще канонізувати Шухевича залишилось. Клоуни.
І ще собі наберіть побільше когось ще більш потішного.

Державу зібралися будувати, теж мені.
Hector
hector_lv at 2009-07-01 10:10 (UTC) (Посилання)
Жидівська нечисть як завжди на перешкоді! :(
(Анонімно) at 2009-07-01 10:57 (UTC) (Посилання)
Не "жидівська"! А сатанинська, більшовицька, комуністична, соціальна ідолологія! Називайте речі
своїми іменами! Не путайте грішне з праведним!
Юрий Павленко
freedomguard at 2009-07-01 10:45 (UTC) (Посилання)

Позор такой власти

Возмутительно, что в Украине до сих пор стоят пямятники палачам украинского народа! Им на нашей земле не место! А если какое-то там ЮНЕСКО берет их под свою защиту, то эти, с позволения сказать, памятники культуры пусть забирает к себе в Париж (или где они там квартируют).
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2009-07-04 20:38 (UTC) (Посилання)

Re: Позор такой власти

+1. Він ще й не внесений до каталогу ЮНЕСКО, це комуняцька фальшивка.
tak_ce_ja
tak_ce_ja at 2009-07-01 10:46 (UTC) (Посилання)
Ось мені цікаво: невже не можна було робити все максимум удвох, тихенько, без шуму й галасу? Звісно, мені не хочеться так думати, але часом усе скидається на піар і дешеве бажання слави. Хвилинної слави, бо потім же хлопцям - сидіти. За це справді жаль. Знову за Лєніна сидітимуть.
timbes5
timbes5 at 2009-07-01 10:59 (UTC) (Посилання)
Мабуть, це просто нова тактика Кремля. Вітренки усякі не виправдали себе. А от такі провокатори... Ну що ж, спробуємо, поки не дорого коштують.
Особливо перед вибрами актуально водичку в Україні помутити. Шухевич бла-бла-бла, ага.
Зараз якось не дуже проканало, здається. Тому слід очікувати, що будуть вихідки крутіше.
Глобально - треба підготувати "почву" для війни. Ну, коли із Грузією закінчать((
Маю все ж надію, що то все тупі байки. Не вірю я їм.
under construction
uszername at 2009-07-01 10:58 (UTC) (Посилання)

дуб?

(...) Дуба польського зріжемо! Ура!
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2009-07-04 20:39 (UTC) (Посилання)

Re: дуб?

Дуб - живий, і на ньому не написано, що він має якесь відношення до Гітлера, і не стоять "гітлерівські дуби" по всій Європі.
Previous Entry  Next Entry