Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Леніна зруйнуємо, Шухевича встановимо!(По-русски читать тут)
Вчора ввечері, 30 червня, у Києві відбулися дві важливі події. По-перше, на Львівській площі націоналістичною громадою був встановлений знак і освячена ділянка під побудову пам’ятника Герою України, головнокомандувачу УПА Романові Шухевичу. По-друге, люди пікетували райвідділок міліції, де сиділи затримані за пошкодження Леніна, а міліція застосувала проти людей газ.

Освятив землю митрофорний протоієрей о.Сергій ТКАЧУК. У своїй промові він сказав:- Нам, українським націоналістам, потрібна українська держава, а не держава Україна. Роман Шухевич і його побратими боролися і віддали життя за Українську самостійну соборну державу, де наріжним каменем буде єдина Українська помісна церква, в духовній єдності як зі східним патріархом, так і з патріархом заходу.
Сьогодні ми встановили і освятили цей знак, щоб саме на цьому місці був побудований пам’ятник Герою України Роману Шухевичу. Сьогодні ми згадуємо і його день народження, і річницю відновлення Української держави. До дня народження роблять подарунки. І сьогодні українська націоналістична молодь зробила добрий подарунок: в пам'ять про Романа Шухевича розбила сатанинське обличчя ідола і відрубала злодійську руку.
Цей знак може бути демонтований, а освячена ділянка осквернена, але сьогодні відбулася історична подія. Бо де зійшла Божа благодать, де відбулося освячення, там все одно буде пам’ятник Шухевичу. Це місце визначене Богом і нашою щирою громадою.
Згадуючи Романа Шухевича, пам’ятаймо, що ми не можемо підставляти щоку ворогу. Бо ворог у нас один – це сатана. Сатану потрібно нищити у будь-яких його проявах. Роман Шухевич усіма силами боровся з сатаною, яка прагнула загарбати нашу святу Українську землю.
Тож нехай Господь поблагословить усіх нас, щоб від сьогоднішнього дня нарешті почали народжуватися не гречкосії, а українці, козаки, воїни, лицарі, якими були герої УПА, які не словом, а ділом стверджували, що вони сини України.


Праворуч - голова "молодіжки" КУН Тетяна Цьомик

Зі Львівської площі громада вирушила пікетувати Шевченківський райвідділок міліції, що на вул. Прорізній, де утримувались хлопці, що пошкодили вчора пам’ятник Леніну. Їхні імена: Микола КОХАНІВСЬКИЙ, Андрій ТАРАСЕНКО, Олександр ЗАДОРОЖНИЙ, Іван СРІБНИЙ, Богдан ФРАНТ.
Ішли по вулиці, скандуючи «Слава Нації – смерть ворогам!», «Героям Свободу!» тощо. Вела колону, в основному, глава молодіжки КУНу Тетяна Цьомик.Прекрасну промову у мегафон – чистою українською мовою! – дорогою виголосив громадянин Росії Артем Скоропадський listopadsky.Коли ми увійшли у дворик, де знаходиться міліція, туди щойно заїхав автозак, який мав везти хлопців у центральний райвідділок на Герцена, 9.
Люди розгорнули кілька нашвидкуруч написаних плакатів: «Звільніть Миколу Коханівського!», «Руки геть від справжніх патріотів!», «Свободу виконавцям указів Президента!».
Серед людей, що прийшли на Прорізну, були Андрій Мохник, Вікторія Омельченко, Олесь Вахній, власне отець Сергій, Лисиця і багато-багато інших моїх знайомих.

Бачила принаймні двох наших, коли їх садили до автозаку. Тримались бадьоро.


Миколу Коханівського (на фото ліворуч) і ще одного учасника акції садять у автозак

Коли автозак спробував виїхати з двору, люди не випустили його, перепинивши шлях.Хтось навіть спробував поскандувати «Міліція з народом!». Міліція натомість одразу ж і показала, на чиєму вона боці. Проти людей пустили газ – якусь їдку гидоту, від якої скребло у горлі, перехоплювало подих і сльозилися очі. Люди відійшли від автозаку на пару метрів, сховали носи у хустки і коміри, але машину не випустили. Весь час скандували «Хлопці, ми з вами!».


На цих двох фото видно, як люди намагаються захистити обличчя від газу


Інтелектуальні міліцейські обличчя


Врешті-решт Тетяна Цьомик і о.Сергій переконали людей пропустити автозак. Переконувати довелося довго – якби не священик, може, й не пропустили б. Сьогодні у 12-ій відбудеться пікетування Шевченківського райвідділку на Герцена, 9. Добре, якщо наші хлопці будуть ще там, а не на ІТТ.
Станом на вчорашній вечір, наскільки мені відомо, адвокатів у них ще не було. Якщо завезуть на ІТТ, адвокат навряд чи проб’ється до них до суду.


Микола Коханівський в автозаку

Що можу сказати з цього приводу:
сама сумнівалася (і писала про це), чи варто було робити замах саме на цього Леніна. Але, по-перше, як з’ясувалося, він таки не внесений до каталогу ЮНЕСКО. Вочевидь, ця чутка розповсюджується комуняками.
По-друге, нарешті знайшлися люди, які зробили ДІЮ. Наскільки вона виправдана – другорядне. Час націоналістичних балачок на Майдані біля продавців символіки, дяка Богові, закінчується. Будь-яка дія краща за бездіяльність.
По-третє, люди вперше на моїй пам’яті насмілились фізично не пропускати автозак. Приклад дії людей згуртовує, а згуртованість – головне, що нам зараз потрібно.
Буду тримати вас в курсі щодо цієї справи.

http://bilozerska.livejournal.com/149508.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/149508.html
Tags: акції, коханівський, кун, мєнти, о.сергій, пам’ятник, репресії, фото, шухевич
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 127 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →