Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Продавців української символіки знову намагаються прогнати з Майдану. А "суд по Васкулу" перенесли

Сьогодні зранку (25 червня) біля відомого всім киянам "рожевого будинку", що біля пам’ятника Богдану (юридична адреса - Володимирська, 15), відбулися дві акції. ВО "Свобода" пікетувала Апеляційний суд Київської області на захист мешканців селища Ясногородка Макарівського району, яких незаконно виганяють з їхніх домівок і серед яких - голова Київського крайового Братства вояків ОУН-УПА Орест Васкул. На цю акцію я, на жаль, не встигла. Вона швидко завершилася, бо суд перенесли на 8 і 10 вересня. (Буде 2 засідання - одне у Солом’янському суді, друге - в апеляційному).
Хто не в курсі про "справу Васкула" - докладно писала про це тут.

А підприємці, які на Майдані торгують українською символікою, книжками і дисками, пікетували головне управління МВС. Їх знову утискають, примушують згорнути торгівлю на Майдані. Цього разу, за їхніми словами, не мер, а працівники Шевченківського РВ МВС. Чого хочуть? - "Хочуть, щоб ми самі до них прийшли і запропонували. А ми їм нічого не платимо, платимо лише податки".

Охоче вірю. Колись, у незапам’ятні часи, я теж намагалася торгувати на Майдані. Простояла рівно 5 хвилин - загребли в міліцію. А тих, хто "підмазував", не чіпали :)

Tags: акції, васкул, майдан, мєнти, репресії, свобода, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 9 comments