Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

З Днем всіх святих землі Української!


Вибралася у цю неділю нарешті на службу Божу. Дуже сподобалась проповідь отця Сергія. Це ж уперше за багато років наші парафіяни не молилися у цю неділю в Лаврі, біля церкви Всіх Святих, побудованої гетьманом Мазепою - не боролися, по суті, за повернення Лаври. Отець Сергій сказав, що, оскільки зусиль нашої маленької громади явно недостатньо, він поклався на волю Божу :(
Він згадав не тільки канонізованих святих, але й тих, кого ще належить канонізувати національній церкві - бо ні Москва, ні Рим нам цього не зроблять.
Після служби вітали з іменинами отця диякона Олександра і парафіянку пані Марію. Пані Марія (на фото зліва) - сліпа, але її оптимізм... Вона читала свої вірші, з якими перемагала на конкурсах поетів-інвалідів. Вірші - про маму, про Бога, про любов, головне - про те, що ця жінка не почувається нещасною, бо у неї є мама, є син, є близькі друзі - є ті, хто любить її і кого любить вона... А ще вона прекрасно грала на гармошці і співала.
Життя таких людей - подвиг. Спасибі їм, бо вчать нас бути щасливими.

Ось так у нашій Стрітенській капличці вітають іменинників ("Серця кров і любов - все тобі віддаймо в боротьбі - за Україну, за її волю..."):
Tags: о.сергій, християнство, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 13 comments