Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Вечір провокативної поезії :)Ну, з почином мене.
Щойно вперше при зібранні людей читала вголос свої вірші.
Здається, ніколи не робила і не збиралася цього робити раніше.
Це був вечір поезії під назвою Провокативно-Лірична Антологія Сучасної Творчості (ПЛАСТ). Організатори - гутірка українських поетів Sevama і її душа Оксана Яблонська sevama і Владислав Біляченко.
Зібралося десь 40 молодих поетів. Я там була новачок, не знала майже нікого. Пам’ятаю, що були вірші, які мені сподобались. Треба полазити на форумі Севами і знайти їх.

Вже на місці я з’ясувала, що треба читати найбільш провокативні твори. Народ розумний, приніс з собою роздруківки і читав з них. А мені довелося згадувати. Всі свої вірші, звісно, знаю напам’ять, але перебрати їх у голові, щоб вибрати потрібні, - важко. Врешті-решт прочитала "Лисого і пузатого" (попередньо вголос спитавши, чи нема таких серед присутніх чоловіків, і пояснивши, що йдеться про внутрішню суть, а не про зовнішність), "Жаб", "Некрофілію" (ви цих віршів не знаєте, бо я не викладала, це я так, для себе, щоб не забути :), "Добровольця" і про перемогу.
Здається, людям сподобалось. Питали, де друкуюся, довелося довго пояснювати, що вірші та інша писанина для мене на десятому місці, пишу при нагоді і небагато.

Розвіртуалилася - нарешті! - з Юлею Смаль, yusmal. Точнісінько така, як я її уявляла - жмут енергії. На жаль, саме її віршів не почула - якраз мала важливий дзвінок на мобілку. Повернулася, коли вона вже відповідала на запитання.

Коротше, мені сподобалось. Тепер залишилося вирішити, чи воно мені потрібно.Оксана Яблонська і Оксана Шафаревич
Юля Смаль
Tags: митці, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 21 comments