Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ідеальна дружина

(по-русски читать тут)
Вибачте, але багато розповісти про Влада не можу. Його й звати не так.
Але, щоб ви зрозуміли, - це боєць, яких мало. До того ж розумний, до того ж собою красень – особливої вроди, керівництво СС відірвало б його з руками і примусило позувати для агітаційних плакатів.
Бійців серед моїх друзів не так вже й мало. На відміну від більшості з них, Влад успішно соціалізувався у бридкому мирному житті, має високий заробіток, дружину і двох діток.

Так ось, про Владову Надю. Як гадаєте, яка в такого має бути дружина?
Красуня. Струнка вишукана леді. Успішна кар’єра в одній державній установі. Двоє дітей – я вже казала. І мириться якось із тим, що всі вихідні він пропадає на різноманітних «чоловічих забавках» (не алкогольних, звісно – навряд чи Влад знає, який алкоголь на смак :).
А любов у них – всім хорошим людям би таку.

… Машина Влада загрузла у багнюці. Хлопці лопатою викопують передні колеса, водій газує – все марно. Я, не витримавши, по краєчку урвища, де кущі ростуть, підходжу ближче – а ми ж у гості до нього їхали, на мені ж шубка з натурального хутра і чобітки на шпильках! Підходжу ближче: хлопці, а там же покришка лежала, принесіть, підкладіть під колеса. Підкладають. Газує. Відскочити ніхто не встиг. Машина вилітає, як ракета, велетенський фонтан з-під задніх коліс – на нас. Тобто на мене.
Обличчя – як у розфарбованого спецназівця. Кольору шуби спереду не видно. Не плачу, не показую, як шкода шубу і як боюся маму :) Сідаю в машину. Вдома, як джентльмен, Влад пропускає мене вперед. Надя, у гарному шовковому платтячку, відкриває двері і бачить спочатку мене, потім Влада – приблизно в такому ж вигляді. Вітається, як ні в чому не бувало. Нічого не питає. Миттєво роздягає нас, дає, у що перевдягтись, сушить мою шубу на кухні і за півтори години, поки ми спілкуємося за чаєм, якимись хитрими «спецзасобами» приводить її в порядок. Глина і земля, каже, то ще нічого, от кров важче було б відчистити.
Жодного сліду на шубі не залишилося. Мама ні про що не дізналася :)

… А нещодавно Влад видав, що якщо почнеться війна, йому потрібні лише дві речі: хата в селі і кулемет на горищі. Навіщо? А щоб залишити там у безпеці дружину і дітей.
Tags: історії з життя
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 30 comments