Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У Верховній Раді і коло неї :)(По-русски читать тут)
Вчора, 9 червня, біля Верховної Ради одночасно відбувалися одразу дві акції. Представники ВО «Свободи» пікетували ВР, вимагаючи її розігнати, а інші громадяни – навпаки, замурувати. Самі депутати (ходила всередину трошки подивитися на цей серпентарій), незважаючи на спекотну погоду, були мляві і небагаточисельні :)«Свободівські» гасла: «Україна має бути президентською республікою!», «Свобода» не дасть ПРиБЮТи Україну!», «ПРиБЮТь? Ні, їхня карта бита!», «Раби, подножки, грязь Москви!», «На їхню узурпацію – наша люстрація».Уривки із заяви Політвиконкому «Свободи» з приводу коаліції ПРиБЮТ:

"ПР і БЮТ додумалися разом упасти в ноги кремлівським держимордам з благанням посприяти новітньому закріпаченню українців. Повноважним представником Москви був призначений Віктор Медведчук, який заходився перекроювати Конституцію України під малоросійське генерал-губернаторство. Україна зупинилася за півкроку від національної катастрофи.
На жаль, у Верховній Раді не знайшлося жодної партії, яка б дієво і твердо стала на захист держави і прав українців.
І якби не готовність нації до спротиву, то вже цього тижня таємні плани путчистів стали б явною дійсністю.Після заяв лідерів ПР і БЮТ про відступ від своїх, вчасно викритих умислів, громадськість полегшено зітхнула. А даремно. Адже у своїх театральних промовах ні Віктор Янукович, ні Юлія Тимошенко навіть не каялися.


"Ну що, Юльцю, допомогли тобі твої Мєдвєди?"

Повзучий державний переворот зупинено. Однак змовники навряд чи зреклися своїх марень про повне закабалення України і своє довічне правління. Тепер безчесні лідери разом зі своїми «кнопкодавами» і найманими політологами показують чудеса словесної еквілібристики, аби знову втертись у довіру до народу. Але українці здобули гіркий досвід - вірити пройдисвітам не можна.


"Ну що, Вітьок, допомогли тобі твої ліліПутіни?"

З метою недопущення у подальшому подібних спроб узурпації влади Всеукраїнське об'єднання «Свобода» звернулось до Служби безпеки України із заявою про змову, спрямовану на насильницьку зміну влади та повалення конституційного ладу в Україні, і з вимогою притягнути учасників цього злочину до кримінальної відповідальності.Наші вимоги незмінні:
-достроково припинити повноваження Верховної Ради і оголосити позачергові парламентські вибори;
-провести всеукраїнський референдум щодо визначення форми правління в Українській державі (президентської, парламентської чи змішаної) та проведення люстрації в органах влади".


Голова Київської «Свободи» Андрій Мохник казав про нинішню ВР, яку очолює КДБ-шник Литвин, і закликав до люстрації шляхом виборів. «Це той варіант люстрації, якого вони сьогодні бояться, бо вони знають, що програють. Тому вони пішли на цю змову і обговорювали продовження своїх повноважень мало не назавжди. Нікого не обманює цей термін – 3 роки. Три роки – це для початку, а там можна і на 10, і на 30. Але якщо не відбудеться першого, м’якого варіанту люстрації, то в обуреного суспільства є інший варіант люстрації: українці вийдуть на вулиці і просто повикидають їх з кабінетів».

Було цікаво, коли досить-таки велике зібрання «свободівців» кричали під Верховною Радою «Слава Нації – Смерть ворогам!». Ще скандували «На їхню узурпацію - наша люстрація!» і «Очистимо владу – буде порядок!».


Далі виступав голова партії Олег Тягнибок.
- Вони узурпували владу і хочуть остаточно знищити Україну під диктовку Кремля. Українофобія процвітає. Будь-хто, хто розмовляє українською мовою або ходить у вишиванці, трактується фашистом. Будь-кого, хто хоче відстоювати українські національні інтереси, записують у вороги української нації. Це роблять представники комуно-комсомольської еліти, епохи Брежнєва і Щербицького, які досі залишилися при владі.Ми вимагаємо розпуску цієї ВР. Нам дивно спостерігати за позицією Президента Ющенка, який ніяк не може набратися рішучості, сили волі і нарешті зрозуміти, що є таке поняття, як політична відповідальність. Що потрібно відповідати за все те, що говорилося 5 років тому на Майдані.
У цьому парламенті лежить проект закону про люстрацію, де «Свобода» пропонує провести докорінне очищення влади за принципом трьох «К»: комуністів, кадебістів і кучмістів. Зараз туди можна включити і корупціонерів – представників цієї влади». Далі він перерахував основні вимоги «Свободи» (див.вище).

******************************************
Далі я пішла подивитися, що в цей час роблять "обранці". В декотрих намагалася щось розпитати, але вони зараз - як сонні мухи.


Від мітинга "Свободи" вони затулилися шторою, але його все одно було видно і чутно :)


"Шеф, Владимир Владимирович, Юля говорит, что все пропало!"


"Регіонали" не дуже сумують, що ПРиБЮТ не відбувся (Ганна Герман)


"Нашоукраїнці" раді тим більше (Лілія Григорович)


Депутатів буде ще більше? :)

*************************************
Крім «свободівської», біля ВР відбулася ще одна весела акція: Вікторія Омельченко (ідея, інформаційний розголос) та ГО «Воля народу» (все інше) за широкої участі української громадськості будували навколо ВР Велику Українську стіну.Ось уривки з їхнього прес-релізу:
«…дії депутатів Верховної Ради становлять небезпеку для державності України, її суспільного устрою та прав громадян. Можновладці, користуючись своєю недоторканністю та розтлумачивши свої права народних обранців, як вседозволеність у правовому полі, таємно ведуть перемови щодо прийняття антинародних законів та фактично стали творцями антидержавного заколоту.З метою убезпечити країну і громадян від наслідків їх злочинної законотворчої діяльності, громадські організації, партії та окремі громадяни України ініціювали побудову Великої Української стіни навколо території Верховної Ради України з метою ізолювати заколотників-законотворців від суспільства. Наявність депутатської недоторканності у народних обранців не дозволяє пересічним громадянам вигнати депутатів з Верховної Ради, але дозволяє спільними зусиллями збудувати мур і тримати депутатів Верховної Ради в облозі доти, доки вони осягнуть свою відповідальність перед народом України.…Закладання 1-ї цеглини муру є початковим етапом будівництва і превентивним заходом, котрий може бути подовжено у будь-який день з достатнім розмахом. У подальшому планується запросити кожного громадянина України покласти цеглину у цей народний мур і викарбувати на ньому своє ім'я… Якщо можновладці не отямляться і далі провадитимуть антидержавну законотворчу діяльність, громадськість буде ініціювати процес утворення ізольованої держави-палацу на зразок Ватикану, аби недоторканні депутати ВР жили всередині муру за власними законами в режимі самозабезпечення, а народ України провадив необхідні державотворчі зміни силами інших інституцій держави».


Вікторія Омельченко: "Громадськість вирішила оточити їх цегляним муром, щоб вони зрозуміли, що вони вільні обирати себе прем’єрами, царями, феодалами і ким завгодно ще - виключно на цій замкненій території Верховної Ради України. Кожен українець прийде з цеглиною, покладе її у мур навколо Верховної Ради, щоб сиділи там до скону віків і вирішували, що завгодно. А український народ знайде, яким чином утворити інші інституції і започаткувати справді українську владу і українські закони".

"Вулична політика" стає все більш веселою і стьобною. Щоб нам не плакати потім...

http://bilozerska.livejournal.com/145049.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/145049.html
Tags: акції, верховна рада, депутати, мохник, омельченко, свобода, тягнибок, фото
Subscribe

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Вчорашній нічний телемарафон на TVi, за моєї участі

  Марафон "Рада. Перезавантаження. Версія 2014": Юрій Сиротюк, Володимир Діденко, Олег Свірко, Олена Білозерська, Єгор Соболєв, Зорян Шкіряк й…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 88 comments

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Вчорашній нічний телемарафон на TVi, за моєї участі

  Марафон "Рада. Перезавантаження. Версія 2014": Юрій Сиротюк, Володимир Діденко, Олег Свірко, Олена Білозерська, Єгор Соболєв, Зорян Шкіряк й…