Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

За кого тепер голосувати??


От стілечки не вистачило, щоб домовитись

(По-русски читать тут)
Сиджу і думаю, за кого голосуватиму на президентських.
Янукович таки кинув Юлю. Вирішив: навіщо йому вступати у злочинну змову і провокувати Ющенка на силовий варіант, якщо він має шанс чесно і законно перемогти на виборах.
Якщо так і станеться – він особисто поквитається за всі оті наші "крадені шапки" і "наколоті апельсини", а Україні буде велика ганьба.
Юля значно менше впевнена у своїй перемозі. Інакше навіщо їй було бруднитися об Януковича? Вона значно розумніша і хитріша за нього, але це їй вже мало що дає: усі з власного і чужого досвіду знають: якщо Юля щось обіцяє – кине.

Що вони не домовились – з одного боку, краще. Об’єднавшись, вони все одно лишилися б ворогами, і повторилася б історія 5-річної давнини, коли проти Кучми об’єдналися жук і жаба – нічого спільного, крім ненависті до Кучми. Скинули його – і миттєво перегризлися між собою, ледь державу не згубили.
Не можна об’єднуватись проти когось (у даному випадку Ющенка), треба об’єднуватися за щось.
Тепер зрозуміло, чому Путін підтримав Юлю. Коаліція і зміни до Конституції, яких вона домагалася, призвели б до силового протистояння в Україні – спочатку з Президентом, а в разі перемоги над ним – між суб’єктами коаліції. Бо зупинитися на цьому шляху, як ми знаємо з вітчизняної практики, дуже важко. Якби переміг Ющенко – він автоматично став би «нелегітимним диктатором». Всі ці сценарії - це остаточна дискредитація нашої держави і можливість для зовнішнього втручання.

З іншого боку, якщо вони такі законослухняні, у Ющенка не буде приводу розігнати їх і ввести пряме президентське. А чесно перемогти на виборах він не може. Народ ще не звик, коли йому кажуть правду, ще й використовуючи при цьому слова типу «акцепт».
Отже, схоже, що на вибори виходять два реальних кандидати: Тимошенко і Янукович. Решта – технічні. І за кого мені голосувати? Я ж принципово завжди обираю менше зло і не голосую «проти всіх» і за непрохідних кандидатів.
Невже доведеться за Янека голосувати?!

http://bilozerska.livejournal.com/144601.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/144601.html
Tags: путін, тимошенко, ющенко, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 162 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →