Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Холокосту не було!"(По-русски читать тут)
Вчора, 6 травня, київські «Автономні праві» пікетували посольство Німеччини, вимагаючи закриття справи, порушеної проти Івана (Джона) Дем’янюка, громадянина США, нещодавно депортованого до Німеччини, якого звинувачують у пособництві вбивству 29 тисяч євреїв під час Другої світової війни.


Пишу цей пост з важким серцем. По-перше, моє особисте ставлення до Дем’янюка. З одного боку, «Гуманність добігає свої кроси, Задумалась на фініші століть: Тхорезний дід, котрий писав доноси – Такого теж за старість пожаліть?» (Ліна Костенко). Якщо це правда, що він служив вахманом у концтаборі… Я переконана: людина, в якої все в порядку з мораллю, не піде працювати не тільки тюремником, а й контролером у громадському транспорті. (Туди ж до купи міліцію і спецслужби). Ні, ці люди потрібні, але… От я їм м’ясо і розумію потрібність роботи м’ясника, але сама ніколи б не пішла працювати на бійню, правильно?
З іншого боку, це негідно - переслідувати 89-річного діда, провина якого ще й не доведена. Якщо й винен – він уже був покараний, можна було б і дати йому спокій.
Плюс явна несправедливість: його колеги, вахмани з радянських концтаборів, ходять в орденах на мітинги Симоненка, а він сидіти буде?
До того ж він українець, хоч і громадянин США, а своїх треба захищати.Отже, поміркувавши, вважаю виступ на підтримку Дем’янюка правильним. Інша річ – з яких позицій його захищати. Замість зробити упор на те, що діду 90 років, що провина його не доведена, що гріх травити старого тощо, хлопці доводили невинуватість Дем’янюка у Холокості на підставі того, що Холокосту не було.

Я читала ревізіоністів - і Цунделя, і Графа. Читала нюрнберзький багатотомник і зробила висновок, що вірити йому не можна. І сама вважаю, що цифри Холокоста дуже сильно завищені. Цифра «6 мільйонів» могла бути отримана лише шляхом підрахунку кількості євреїв, що жили у Європі та СРСР до війни і після. Зрозуміло, що, як мінімум, половина з них – це сталінські жертви. Згадати передвоєнні чистки – «вичищав» Сталін переважно «старих партійців», серед яких був дуже високий відсоток євреїв. А ще були євреї, які загинули на фронті, в тилу під час бомбардувань, просто змінили документи, емігрували. Всі вони, без сумніву, пораховані серед тих 6 млн. На того, хто програє війну, завжди вішають злочини усіх її учасників.
Моя точка зору: заперечуючи цифру 6 млн., ставлячи під сумнів конкретні факти і події, не можна заперечувати сам Холокост. З двох причин.
Перша - людей (у даному разі євреїв) дуже жорстко переслідували саме за національною ознакою і, як мінімум, заганяли у табори, де дуже багато людей загинули (це начебто ніхто не заперечує). Хто таке робив і потім програв війну – буде довіку платити компенсації. Таке життя.
Друга (і головна) - заперечувати Холокост НЕВИГІДНО ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ ІНТЕРЕСІВ УКРАЇНИ, яка добивається визнання Голодомору. Так само, як невигідно вимагати компенсацій за Голодомор від Ізраїля.
По-перше, є офіційний добровільний правонаступник винуватців Голодомору, і це не Ізраїль, а РФ.
По-друге, світ ніколи не визнає державу, якої тоді не було, винною у Голодоморі, отже, всі зусилля в цьому напрямку марні.
По-третє, Ізраїль – країна дуже маленька, і навіть якщо якимсь дивом (чого не може бути) почне платити нам компенсації – що це будуть за компенсації? :)
По-четверте, добиватися цього доведеться стільки, що за цей час Ізраїль може взагалі зникнути. А хто буде його правонаступником – араби? Багато вони нам заплатять?? :)
Коротше, друзі, Ізраїль варто лишити в спокої. У нас з ним спільних кордонів немає і на нашу територію він поки що не зазіхає, тільки на наших євреїв :). І навіть газ нам поки що жодного разу не перекрив :)Перепрошую за довгий вступ, тепер про саму акцію. Вона була яскравою і ефектною. Тримали великий, якісно виконаний банер, зліва на ньому «Свободу Дем’янюку!», справа – «ФРН – Ізраїль у Європі!», а посередині – прапор Німеччини з накладеною на нього синьою шестикутною зіркою.

Преси не було. «Чоловік з мегафоном» попросив мене замазати йому обличчя – при тому, що знімали і мєнти, і спецслужби, і, вочевидь, працівники посольства. Я-то не проти, мені не важко, але якби там були фотокори з різних ЗМІ, зберегти інкогніто цієї людини не вдалося б. Дивно…Хлопці нагадали, що навіть в Ізраїлі Дем’янюка свого часу виправдали. Казали, що напад на нього – це напад на всіх Українців. Зачитали звернення до посла. Ось повний текст:

"Презумпція невиновності українців не стосується

Одним із тезисів презумпції невиновності є те, що будь-який обґрунтований сумнів в доказах трактується на користь обвинуваченого. Також законами встановлено, що обвинувачений (підсудний) вважається невинуватим, поки його провина не буде доведена у встановленому законом порядку.
В Європі начебто дуже пильно стежать за дотриманням прав людини, і вищевказані тези є ніби то непорушними для європейців. Але не стосовно українців. Нехай навіть громадян США. Так сталося із нашим співвітчизником, який доживав віку в США. Його чекала не зовсім спокійна старість.Івана Дем'янюка вигнали із країни, де він прожив більшу половину свого життя, платив податки і був повноправним громадянином. Чому? Тому що існують чутки про його причетність до знищення 29 тисяч євреїв. Це при тому, що ще у 1993 році в Ізраїлі не було доведено жодного із обвинувачень цього вже дуже немолодого українця. І при тому, що він хворий і може не перенести ще однієї судової тяганини.
Попри все це газети, які відомо кому належать, наввипередки публікують статті про "вбивцю 29 тисяч євреїв", "колабораціоніста" тощо. Не маючи ані доказів його вини, ані краплі людської гідності, ці негідники намагаються познущатися не тільки над старою і хворою людиною, але й над українцями в цілому.
На захист честі Івана Дем'янюка стали громадяни Канади і США українського походження, до них долучаємося і ми. Тому що терпіти таке зухвальство українські праві не будуть. Ми солідарні із українцями США та Канади і ми готові заявити, що виступаємо проти знущання над українцями. І ми ще скажемо своє слово "правосуддю" Німеччини".
(Читаючи звернення, хлопець не втримався і сказав, якому саме правосуддю – «продажному, гнилому, б…ському» :)Двері у посольстві не відчинили, і звернення вкинули у скриньку для пошти

- Сьогодні ліберали в Європі і в Україні хочуть, щоб заперечення Холокосту вважалося злочином. Навіть існує проект, який прирівнює Холокост до Голодомору. Уявіть собі, яке це знущання над українцями! Це незважаючи на те, що СБУ опублікувала списки людей, винних у Голодоморі, і вони всі належать до іудейської національності. Провідні науковці Європи давно довели, що ніякого Холокосту не було. Проте у Німеччині досі людей садять у тюрму за заперечення Холокосту. Це саме вони хочуть зробити і в Україні.
Ми хочемо донести до посольства Німеччини, що Дем’янюк не може бути злочинцем в принципі. Вони кажуть, що він брав участь у Холокості. Як він міг це робити, якщо Холокосту не було? Вони кажуть, що він відправляв людей до газових камер. До яких газових камер, якщо їх ніколи і ніде не існувало?!


Хлопці розгорнули біле простирадло і написали на ньому з балончика «Холокосту не було».
Кричали гасла «Свободу Дем’янюку!» і «Холокосту не було!».

Після того передали слово іншому пану, який розповів «історичні нюанси»:

- 30 років цей старий чоловік доводить свою невинуватість. Це ганьба для судової системи будь-якої країни, коли стару людину так переслідують.
Що стосується Холокосту, то науковці знайшли підтвердження, що цифра «6 мільйонів» була опублікована ще під час Першої світової війни». Тобто це була акція, яку організоване єврейство намагалося провести ще до Першої світової. Науковцями, навіть ізраїльськими, було доведено, що газові камери були побудовані вже після звільнення територій військами союзних армій.
…Кому вигідний цей Холокост, кому вигідно знищувати українців? Зараз Європа будується за принципом: «Європа без європейців», «Україна без українців». На території України існують лікарні, поліклініки, на яких висять таблички, що ці заклади обслуговують виключно людей, які підпадають під дію ізраїльського закону про повернення, тобто етнічних євреїв. В українців забирають освіту, лікарні, право на життя… Німці! Ви разом з нами воювали проти більшовицького режиму, а тепер зраджуєте своїх колишніх братів по зброї. Я хочу закінчити свій виступ одним славетним гаслом «Deutschland Erwache!» («Німеччино, пробудися!»).


Після цього ще трохи покричали «Сіоністів геть!» і «Судіть самі себе!» і мирно розійшлися.

Висновки:
уряд Німеччини продався Кремлю і активно діє проти України. До цього їм треба якось привчити своє населення. А ось і чудовий привід: вони ж там усі фашисти! Ми, німці, не фашисти, на нас крові нема, вся кров на українських нациках, вони і досі своїх захищають.
Захищати Дем’янюка можна і потрібно, але ж не з позицій, вигідних Росії і Німеччині, а з позицій, вигідних Україні. Якщо ультраправі виходять «за Дем’янюка» - не турбуйтеся, абсолютно всі все правильно зрозуміють :) Все можна, навіть «Deutschland Erwache!» - що поробиш, якщо гарне гасло! Але не треба давати тим політкоректним дебілам формального приводу шкодити нашій державі.

http://bilozerska.livejournal.com/144181.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/144181.html
Tags: акції, фашисти, фото, євреї
Subscribe

 • Апеляційний суд по Богдану Тицькому (ФОТО, ВІДЕО)

  Була вчора в апеляційному суді по лідеру "Чорного комітета" Богдану Тицькому. Ми всі сподівалися, що йому змінять запобіжний захід на не…

 • РЕПРЕСІЇ В ОДЕСІ

  8 вересня, 15:06 Сьогодні, 8 вересня 2015 року, додому до керівника Одеської обласної організації політичної партії "Правий сектор" Сергія…

 • Заява активістки КВП Тетяни Близнюк

  Хочу зробити заяву про те, що відмовляюся відвідувати судові засідання по моїй справі. Завтра, 24 березня 2014 р. в м. Борисполі має відбутися…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 71 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Апеляційний суд по Богдану Тицькому (ФОТО, ВІДЕО)

  Була вчора в апеляційному суді по лідеру "Чорного комітета" Богдану Тицькому. Ми всі сподівалися, що йому змінять запобіжний захід на не…

 • РЕПРЕСІЇ В ОДЕСІ

  8 вересня, 15:06 Сьогодні, 8 вересня 2015 року, додому до керівника Одеської обласної організації політичної партії "Правий сектор" Сергія…

 • Заява активістки КВП Тетяни Близнюк

  Хочу зробити заяву про те, що відмовляюся відвідувати судові засідання по моїй справі. Завтра, 24 березня 2014 р. в м. Борисполі має відбутися…