Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про підлість і помсту

(По-русски читать тут)
Ваші коментарі до мого вчорашнього посту про шахраїв наштовхнули мене на ідею розказати вам цю історію. Хочу спитати вашої думки, бо цікаво.
Якщо хтось знає, про кого я, будь ласка, не називайте імен.


Історія цього разу - не про безпомічних стареньких із села, а про чоловіка сміливого, чесного, відданого у дружбі, але цілком непрактичного у фінансових питаннях.
Мав він друга, певніше, вважав цю людину своїм другом. "Друг" умовив його взяти на себе кредит - йому, мовляв, з представницьких міркувань потрібна дорога мобілка, а з документами для оформлення кредиту якісь проблеми.
Герой мого оповідання оформлює на себе кредит. Минає час. "Друг" бреше, що регулярно сплачує. Врешті-решт на квартиру, де прописаний герой, тобто його старенькій мамі, що живе в іншому місті, прибуває величезний рахунок з пенею. Герой до "друга", той вибачається, ідуть разом у банк, "друг" заходить, виходить з квитанцією: "Все, я кредит погасив" (насправді сплатив частину відсотків).
Минає ще час, мамі героя прибуває рахунок взагалі на космічну суму. Він з погрозами до "друга", той тікає і ховається в іншому місті, бо сума така, що й сплатити її неможливо.
В результаті батьки героя змогли переконати банк у своїй і його неплатоспроможності, банк скинув частину пені і задовольнився сумою, що всього-навсього вдвічі перевищувала початкову суму кредита. Задля цього родина влізла у божевільні борги, які виплачувала ще довго.
А "друг" ховався-ховався, а зараз почав потрошку і в Києві з’являтися.

Питання: що робити з тим покидьком?
Зловити і вимагати гроші? Сховається знову, а при собі більше, ніж 100 гривень, у нього не буде.
Зловити і набити пику? Наступного разу він з друзями підстереже і наб’є пику тобі.
Заявити в міліцію? Нема доказів, та й соромно.
Мені всі мої інстинкти кажуть, що треба підстерегти і потихеньку вбити, щоб хоч генофонд не псував. Не за гроші, звичайно, убити - за підлість. Але ризикувати надовго сісти через таку падлюку - теж якось не того...

А яка ваша думка?

http://bilozerska.livejournal.com/141529.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/141529.html
Tags: уроди, історії з життя
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 114 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →