Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Конопляний марш" і протидія йому ВО "Свободи" та інших
На початку травня вже традицією стали конопляні "марші свободи" і спроби правих їх зірвати. Отже, сьогодні, 2 травня, на Європейській площі відбулися дві протилежні акції. Було весело - яйця, димовухи і все таке інше :)"Свободівці" (не плутати з учасниками "Маршу Свободи" :) зібралися на першу біля Українського дому.
Це обличчя віднедавна знає кожен правий


Міліція заблокувала "свободівців" біля Українського дому


... а планокурів - біля "Уніану".

Втім, не тільки журналісти, але й всі інші, якщо у "цивільному прикиді", могли по одному вільно пересуватися через міліцейський кордон від однієї групи до іншої.

Голова Київської "Свободи" Андрій Мохник казав про те, що "Свобода" не вперше протидіє прагненням легалізувати легкі наркотики. Легкі наркотики - шлях до важких: спочатку дають покурити, потім підсаджують на голку.
Заступник Мохника Андрій Іллєнко про учасників "Маршу свободи": "Вони не здатні провести серйозну акцію, у них на це нема ні фізичних, ні моральних, ні розумових здібностей. Не існує легких наркотиків, будь-які наркотики - це шлях до смерті. Замовник цього дійства - наркомафія, а друге маргінальне середовище, яке підтримує подібні заходи - антіфа. Вони не кажуть відкритим текстом, що вони за легалізацію наркотиків, а називають це "декриміналізацією", "боротьбою з наркокорупцією" тощо".


"Планокурів" було дуже мало - значно менше, ніж у минулі роки. Взагалі, їх щороку все менше. Маршу як такого не відбулося - лише стояння у міліцейському оточенні, а потім організований, без символіки, відхід.
"Планокури" співали, барабанили у барабани і ходили з прапорами по колу.


Вагітна жінка на акції за легалізацію легких наркотиків - це взагалі жах


Організатор "конопляного маршу" Тарас Ратушний казав, що їхні опоненти не розуміють, за що насправді виступають учасники "Маршу свободи". Мовляв, вони не пропагують вживання наркотиків, а лише виступають за зміну державної політики в цій галузі, за переслідування лише наркоторговців, а не тих, хто тримає невелику дозу наркотиків для себе тощо.
(Але чому тоді їхній неприхований символ - конопля, якщо вони її не пропагують? :)
А ще Ратушний попереджав, що противники "конопляного маршу" приготували проти його учасників "пляшки, каміння і холодну зброю" - no comments :)


Цей чоловік на ім’я Тімур казав, що ніколи в житті не пробував наркотиків і виступає проти їхнього вживання, але він за свободу - щоб кожен, хай навіть помилково, сам вирішував, що йому робити.


Радник мера Казбек Бектурсунов. Кажуть, він підтримує "планокурів"


За жбурляння яєць було затримано кілька "свободівців"За димовухи - "невідомого, схожого на представника "Братства" Корчинського" :)
Отаке весілля проїздило повз Український дім


Праві зривають з ліхтаря "растаманський" прапор...


...рвуть на шматки, повертаються з трофеєм на "свободівський" бік, де урочисто спалюють:Підпалюють Лисиця і Вікторія Омельченко


- Слава Україні! Героям Слава!

А ще скандували розвеселу кричалку: "Як побачиш наркомана - бий його, як таракана!"


"Відходили" планокури організовано - щоб не напали по дорозі. Випускаючи по одному з оточення, мєнти примушували їх знімати "растаманську" символіку...http://bilozerska.livejournal.com/137968.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/137968.html
Tags: акції, алкоголь і наркотики, братство, корчинський, мохник, свобода, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 85 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →