Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Єва(по-русски читать тут)
Сьогодні – річниця загибелі Адольфа Гітлера. Всі, хто цікавиться цією темою, про це вже написали. Але, думаю, мало хто згадав, що того ж дня разом з Гітлером померла його дружина Єва Браун.

Хто достатньо читав про Гітлера і Третій Райх, підтвердить мою правоту: найзапекліший і найбрехливіший антифашист, у якого Гітлер з рогами, копитами і одним яйцем, слова поганого не напише про Єву Браун. У біографів, що дозволяють собі писати емоційно, відчувається погано прихована заздрість до Гітлера, що мав таку дружину.

Вона ніколи не лізла у політику, цікавилась виключно бабськими речами – шмотками, мелодрамами та фітнесом. Щоправда, ще фотографією і кінозйомкою – практично всі кольорові кадри з Гітлером зроблені нею.
Коли вони познайомились, їй було 17 років, вона працювала асистенткою у фотоательє і була звичайною, симпатичною, не надто розумною дівчинкою. Він, старший за неї більш ніж на 20 років, очолював партію, що рвалася до влади.

Спочатку Гітлер зустрічався з Євою тільки у вільний час, забував телефонувати і писати місяцями. А вона хотіла за нього заміж. Двічі намагалася накласти на себе руки, щоб показати, як сильно його любить. Дивно, але це подіяло. Гітлер узяв її до себе, оформивши чимось на кшталт секретарки.
Як фюрерові, йому й потрібна була така – дурненька і віддана блондинка, хоча як людині й чоловіку йому подобались зовсім інші – вольові стерви. Він не поважав Єву, але інших жінок не мав. Поволі й поступово він привчався її цінувати. Велика Лені, Лені Ріфеншталь, втілення вроди, розуму, таланту, але головне – величезної волі і залізного характеру, не змогла відбити фюрера у миловидної простуватої секретарки. Це було єдине її фіаско - за більш ніж сторічне життя.

Молоденька секретарка, яка живе зі своїм шефом, – як це банально! Але такі дівчатка, коли з їхнім покровителем трапляється біда, тікають з тонучого корабля під ручку з молодим «крисьонком». А Єва, незважаючи на сувору заборону фюрера, весною 45-го року приїхала до нього в оточений Берлін, заявивши, що помре разом з ним. Ніхто, в тому числі і сам Гітлер, не змогли умовити її не робити цього. За день до їхньої загибелі з «фюрербункера» утік високопоставлений есесівець, чоловік Євиної сестри. Він кликав її з собою (мабуть, щоб здати союзникам), але Єва відмовилась. І тоді Гітлер законним шлюбом нагородив її за багаторічну вірність. Останню добу свого життя вона була Євою Гітлер.

Вони померли разом, в один день і одну хвилину. Заздрите?


http://bilozerska.livejournal.com/137048.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/137048.html
Tags: любов та інша лірика, третій рейх
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 63 comments