Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Відео про нашу спробу повернути Свято-Миколаївський храм

Два відеороліки про нашу суботню спробу повернути відібраний УПЦ МП Свято-Миколаївський храм. Перший (3 хв.) знімала я, другий (6 хв.) - lesnichiy2004. (Розповідь про подію і фото - тут).
bilozerska

lesnichiy2004

А це - лінк на ще одне відео: виступ головного референта КУН Олександра Полуляха з приводу події.

*******************************
Принагідно хочу ще сказати про таке.
Всі читали брехливу замітку, що з’явилася про цю подію найпершою - на "Кореспонденті". (До речі, ще й проілюстрували новину моєю фоткою з іншого заходу). Так ось, повідомив їх про цю подію (на наше прохання) журналіст Артем Скоропадський listopadsky, який був на акції, хоча й не до кінця, бо поспішав на поїзд.

Звичайно, після такого до Артема були пред’яви. Ось що він відповів:
"Алена, вот как я дал корреспонденту.нет: "Они заявили, что не захватывают храм Московского патриархата, а возвращаю свой, потому что изначально, по словам участников акции, этот храм принадлежал Киевскому Патриархату"... Все остальное дописали люди, ставившие новость".

Не сумніваюся, що це правда. Редактори, які перекручують все і вся - одне з найгірших суспільних лих.

А Вікторію Омельченко viaaaa вчора забанили на одному з форумів - за те, що дала посилання на "неправильне" джерело (якщо чесно, на мій ЖЖ :)

У ЗМІ є редактор (а на форумі модератор). Вони дуже часто не допускають до людей правдиву інформацію про події. Іноді тому, що вона не збігається з їхньою офіційною лінією, але частіше - просто безглуздо перекручуючи її. Їх не було в описаному місці в описаний час, але вони вважають, що знають краще, бо головніші. А журналіст, згідно з сучасною концепцією, не має права давати оцінку події і взагалі мати власну думку.

І тільки над блогером нема нічого і нікого. Якщо він збреше або помилиться, то й відповідатиме сам, власною репутацією. Він не зможе послатися на те, що хтось спотворив його текст, не дозволив щось надрукувати або потер уже написане.
Я думаю, через це блоги ось-ось витіснять ЗМІ. І правильно.


http://bilozerska.livejournal.com/125287.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/125287.html
Tags: акції, бєспрєдєл, відео, газорублі, мєнти, священик, упц кп, упц мп, християнство, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 54 comments