Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Проти червоної аватаркиЗавдяки шановному френду je_suis_la_vie дізналася я про ініціативу з червоними аватарками (посилання прибрала, щоб зайвий раз її не піарити).

Коротко, про що там: якби кожен мирний мешканець СРСР 40-х років ціною свого життя убив одного німця, німців би не залишилося. Найгірше зло – індивідуалізм, тобто ставлення власних інтересів вище за колективні. Якщо ворог знатиме, що кожен з «нас» готовий умерти, забравши з собою одного ворога, він на «нас» не полізе.
Як свідчення твоєї відмови від «Уникальной Неповторимой Личности» – береш собі червону аватарку з номером, а бажано – і номер замість ніку.

Тепер, на хвилиночку, кого вони називають «ми». «Ми» - населення імперії: «Наша с вами Родина - побольше России, и как раз за такое большее я и призываю вас впрячься. Вот мой Татарстан, к примеру. Это не Россия, это Татарстан. Но и Россия, и Татарстан, и Украина - части нашей общей Родины. Как ее назвать - пусть кому надо, тот и придумывает, а наше дело - быть готовыми к ее защите. В том числе и от тех врагов, которые живут в соседнем доме или квартире». Тобто вороги – усі, хто не підтримують ідею імперії, населеної людьми, що замість імен мають лише номери.

Написано воно дуже і дуже добре. Б’є по емоціях – так само, як нещодавній «маніфест дудєлкіних». Розрахунок – щоб люди «голосували серцем» (с), не вмикаючи розум. Між тим будь-який аргумент цього тексту розбивається на ура. Наприклад:
«К примеру, гонят тебя прикладами поработать на благо новой власти - а ты раз, послал подальше все расчеты пережить да переждать - и дернул нож из-за голенища: ведь печень врага в одном шаге, солдату на фронте о таком даже мечтать не приходится. Да, в результате ты валяешься рядом с лужей вражеской крови, и тебя злобно месят прикладами. Но ты - победил. Это главнее, чем жить».
Звучить гарно. І зовсім не хочеться думати про те, що не тебе одного за це замочать, а розстріляють усю колону. І все на такому ж рівні.

Ну не хоче народ йти вмирати за «двоголового Медведа». От і запускає ФСБ подібні ініціативи.

Люди! Треба розуміти, що війна буде не між «індивідуалістами» і «колективістами», а між націями.
Так само, як раніше вона була не між робітниками і капіталістами, не між комунізмом і фашизмом, а між націями.

Всі герої минулого були індивідуалістами. Лише індивідуалісти здатні свідомо пожертвувати життям заради Ідеї, заради Батьківщини. Солдат майбутнього – дисциплінований, добре підготовлений індивідуаліст, здатний і уповноважений сам швидко приймати рішення.
Решта – безсловесне бидло, яке кабінетні криси женуть на убій.

«Безсловесному бидлу» добре воювати проти політкоректних придурків. Давити їх м’ясом. Але іграм в політкоректність настає край. Якщо знатимуть, що якийсь народ, хоч і дурнуватий, проте несамовитий і ріже всіх, кого побачить – його територію добряче поллють напалмом, піддадуть килимовим бомбардуванням, а потім заселять самі.

Ми з вами не біороботи, а представники великої Нації. І помиляється дехто з патріотів України, пишучи: «Нехай там тебе не лякає «лично я не задумываясь выстрелю в татарина, который станет вести себя на манер оранжевой пидарасни на Украине», в моєму випадку я читаю: "лично я не задумываясь выстрелю в газорублевца, который будет сливать мою Украину Кремляди."

Ваші уточнення, друзі, на червоній аватарці не видно. Червоні аватарки мають тільки номери. І айпішники. Потім вороги напишуть: "З України нас підтримало стільки-то сотень (добре, якщо не тисяч) чоловік".

Друзі, не ведіться! Викиньте нафіг цю червону аватарку і поставте замість неї своє обличчя. Або, принаймні, оригінальну, добре впізнавану картинку. Щоб всі бачили, що ви – то ви, а не агент ФСБ номер такий-то. Щоб вам вірили. І спитати з вас могли, в разі чого. Бо ви – людина, а не номер у їхньому списку.

http://bilozerska.livejournal.com/119177.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/119177.html
Tags: жж, фсб, імперці
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 208 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →