Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Облом дерев’яної шаблі

Все, друзі, пішла рубка.


«Геть до Москви!» - показує булавою Богдан Хмельницький

Сьогодні на честь 355-ї річниці Переяславської ради біля пам’ятника Богданові Хмельницькому зібралися цікаві люди і провели цікаву акцію.

«Громад» було дві – якась «Слов’янська партія» з Хмельницьким на прапорі і «Союз вірних [Путіну] козаків», що складається з відставних офіцерів різноманітних спецслужб.

Заявку, мені так здалося, подала «Слов’янська партія», а під її прапором прийшла друга контора. Хоча трималися вони окремо.

Преси практично не було. Вони самі себе фоткали. Був лише один фотокор не з «їхніх».Керував зібранням оцей немолодий чоловік.


З пильним поглядом під червоним прапором

Він казав, що Росія врятувала Україну від агресивних сусідів. І хоча царська імперія дійсно була поганою, від царизму страждали усі народи, «но когда наступила советская эпоха, видит Бог, что Украина расцвела. Пышным цветом расцвела».Виступав «генерал з Умані», Леонід, якщо я правильно почула, Пантелєєвич і колишній командувач десантними військами генерал Раєвський. Останній казав про необхідність дружби між нашими народами і про те, що наша влада не думає ні про сьогоднішній день, ні про майбутній.Ще виступала якась жінка – козацький полковник. Всі казали про «с Россией навек» і відрами лили бруд на українську державу і її Президента.


Козачки. Змезли.

Як тільки я почала фотографувати, підійшов спочатку міліціонер (отой самий капітан, що завжди буває на всіх масових акціях), дуже ввічливо спитав у мене журналістське посвідчення і переписав з нього всі дані. Ви ж розумієте, казав, ми боїмося провокацій.Далі підійшов оцей симпатичний чоловік (на фото він справа), відвів мене убік і сказав, щоб я не знімала, бо тут повно людей, які працювали в інших країнах під прикриттям, генерали ГРУ, СБУ, спецназа і адмірали флоту, їх не можна знімати. Спитав, де я працюю, що це за видання, а далі сказав: «Вы такая молодая, симпатичная, зачем вам неприятности?».

«Так і напишемо», – відповіла я, і він відійшов. От я й пишу:
Шановні газорублівці!
Будь ласка, коли я працюю, не відволікайте мене і ні про що більше не просіть, бо наступного разу попросять вас. Дуже ввічливо, звичайно. Незважаючи на прикриття.


Подумайте – вони ж про мене нічого не знали. Значить, злякались просто фотографа. Люди прийшли на публічну акцію, на площу – і бояться фотографів! Хоча мали б бути зацікавлені, щоб про їхню акцію дізналося якомога більше людей.«Союз козаків» «отдал долг Богдану Хмельницкому» і почав розходитись, а представник "Слов’янської партії" Сергій Рульов (всього їх було кілька осіб) видерся на пам’ятний знак про те, що козаки обрали своїм гетьманом Народного Президента Ющенка, і зламав там навпіл дерев’яну шаблю. Це нібито повинно було символізувати "громадську страту" - як колись ламали меча над головою шляхтича.На одній руці в Рульова був пов'язаний великий російський триколор, на іншій – маленька синьо-жовта стрічка чи хустка.Поруч «слов’яни» закріпили плакат трьома мовами: «УКРАЇНА держава ЗЛОДІЙ майбутнього немає». Типове вийшло у них «казнить нельзя помиловать». Мабуть, мали на увазі, що Україна – держава, а злодій Путін майбутнього не має :))«Украина и Россия навеки разом, – казав Рульов. – И мы с вами в самом сердце Украины розмовляемо на мови ворожои москальськои державы! 60% населения Украины разговаривает на этом языке! И до сих пор спорят: «в» Украине или «на» Украине. А нам все хуже и хуже становится в этой стране. Потому что политическое руководство страны, кроме того, как воровать, либо торговать ворованным, либо конфискованным с прибылью, ничего не умеет... Это беспринципное государство, это государство воров.
… Почему Европа из-за нас мерзнет? Пусть разбирается, Россия перекрыла или Украина. Но я знаю, что на первое, и на восьмое, и на девятое января 2009 года между хозяйственными структурами Украины и России контракта на поставку газа нет.
(Як тоді можна казати про крадіжки? Це тоді називається конфіскація контрабанди – О.Б.).
При Кучме это воровство было маленьким, при Ющенко оно стало большим. И теперь вся Европа и весь мир знает, что Украине доверять нельзя. Потому что все хартии, ратифицированные Верховной Радой, для Украины ровным счетом ничего не значат… Мы знаем, что закон и Украина понятия несовместимые».

Поки ми з паном Рульовим спілкувалися, а його однопартійці встановлювали агітаційного намета для інформування населення про Переяславську раду (втім, самі казали, що холодно і простоїть він хвилин 20), «Союз козаків», вірних Путіну, встиг розсмоктатися. Враження все це дійство складало таке, що люди швиденько, для проформи, ще й так, щоб ніхто зайвий не довідався, зробили фотозвіт, аби довести тому, хто проплатив або наказав, що акція відбулася.Ви подумайте, який зараз стан у Путіна, якщо він кидає у бій останнє, що має – законспіровану спецслужбівську агентуру, яка мала б сидіти тишком-нишком, патякати про любов до України і потихеньку їй шкодити. Ще й переважно пенсійного віку. Останній резерв, так би мовити.
А ви тут Ющенка їм здаєте.

http://bilozerska.livejournal.com/113932.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/113932.html
Tags: акції, газ, газорублі, геополітика, путін, рф, фото, фсб, ющенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 117 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →