Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Щодо можливості повномасштабного вторгнення РФ на територію УкраїниВелике накопичення збройних сил Росії біля наших кордонів та в ОРДЛО, під легендою підготовки до військових навчань - справді має місце.

Усе це робиться не з метою "злякати Зеленського" чи "помститися йому за кривду кумові". Українського президента Путін взагалі ігнорує - приблизно так само, як український президент ігнорує якого-небудь Пушиліна, не вважаючи його дієздатною особою для переговорів. Україна для Путіна - не держава, а російська провінція, що збунтувалася на американські гроші.

Тому, неприховано, без жодної секретності брязкаючи зброєю, Путін намагається тиснути напряму на Байдена. Судячи з реакції американців, успіху він не досягне. Максимум, на що він іще може розраховувати - що Європа тиснутиме на Зеленського, щоб той пустив воду в Крим.

Вважаю, що на фронті слід очікувати на загострення, і навіть не на одне. Але повномасштабного вторгнення не буде.

Втім, остаточно це стане зрозумілим у другій половині травня. Якщо Путін все-таки зважиться на вторгнення, йому потрібно буде доукомплектувати армію. А саме - отримати з учебок новий особовий склад і одночасно пригальмувати демобілізацію особового складу, який вже відслужив строкову. Якщо в травні на Росії не почнеться масова демобілізація строковиків, які вже відслужили - оце й буде означати, що незабаром можливе вторгнення. До цього - розібрали й перевірили снарягу, повикидали з аптечок прострочені медикаменти і поклали свіжі, і далі живемо спокійно.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 34 comments