Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Єдиним фронтомУ давні глухі часи Януковича потрапив один мій знайомий до тюрми. Ну, не в тюрму - в СІЗО, за речі, яких не скоював, за сфабрикованою справою - класика.
На той момент, коли це сталося, він збирався розлучатись з дружиною, вони вже фактично не були сім'єю і мали кожен окремі плани на майбутнє.

Але коли його ув'язнили, дружина повелася вкрай порядно й розумно. Вона не тільки не подала на розлучення, але й нікому не розповідала про їхні проблеми, підтримувала добрі стосунки з його родичами і друзями, наймала адвокатів, ходила на суди й побачення, носила передачі - коротше, зовні складалося враження ідеальної міцної родини, яку намагається зруйнувати підла система. Слідчі, які знали більше, ніж пересічні люди, пробували шантажувати її чоловіка негараздами в його родині, але у них нічого не вийшло. Бо між ним і дружиною не було брехні, і вони діяли єдиним фронтом. Не дозволили нікому їх пересварити і позбавити підтримки громадськості.

Пізніше, коли він опинився на свободі, вони, як і було між ними домовлено, спокійно розлучилися, зберігши добрі стосунки, і створили кожен нову сім'ю.

Такі стосунки, на жаль, трапляються нечасто. Більшість людей, коли на них збільшується зовнішній тиск, схильні до загострення існуючих між ними протиріч. Бо елементарно не витримують психологічно. Вони починають сваритися, з'ясовувати стосунки, влаштовувати розборки і ставити один одному умови на радість ворогам. "Якщо ти зробиш те-то, я подаю на розлучення!", "Якщо ти зробиш оце, я заявлю на тебе в поліцію!", "Все, я втомився, я йду, робіть далі, що хочете".

Люди, отямтесь, не можна так. Тільки єдиним фронтом, бо ж зжеруть і не подавляться. Не допомагайте себе їсти.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 199 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →