Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

З приводу повернення до Росії і негайного затримання Навального

Ну, по-перше, в особистій сміливості цьому чуваку не відмовиш. Путін явно узяв ставку на поступову ізоляцію Росії від цивілізованого світу, а Навальний формально порушив правила перебування на умовному терміні - отже, тепер його можна відправити до в'язниці і прирізати там руками якого-небудь зека, якому немає чого втрачати.

Але, по-друге, в Росії, схоже, існує певна група впливових осіб, які зробили ставку на Навального (хтось же злив чи то йому, чи то західним спецслужбам телефони ФСБшників, яким він дзвонив). Умовно кажучи, "других секретарів", які хочуть посісти місця перших. Вони могли пообіцяти Навальному, що підстрахують його. Але то таке. Я б на його місці на них не покладалася.

Взагалі, такого ще не було - щоб людина після того, що пережив Навальний, повернулася до Росії. Високі ставки у хлопця.

Третє і головне. Не бажаючи, звісно, Навальному смерті, я не хочу, аби він опинився на чолі Росії замість Путіна. Путін, як каже мій чоловік - дешевий позер, нездатний створити ефективну систему управління. При ньому Росія гниє і буде гнити далі, і почне розвалюватись, і лише тоді знову відкриється питання "чий Крим", ну і всі інші питання. Бо не розвалившись, Росія не віддасть ані шматка загарбаного, такого в її історії ще не було.

За Навального Росія розвалюватись, скоріше за все, не буде. Він сміливий, креативний, зубастий, не розмінюється на дрібниці і явно отримує насолоду від ефективності своєї роботи. Кого ми йому такому протиставимо? От чесно - кого?

До того ж, на Заході він сприйматиметься як адекватна людина, з якою можна мати справу. На ньому не висять злочини путінського режиму. Проти нього не буде санкцій. Ну, і як нам повертати Крим і гнати "русскій мір" з Донбасу?

Ні, хай краще Путін. Хай краще з Путіним Росія догниває. Єдине, чого не хотілося б - щоб він помер своєю смертю.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 44 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →