Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ріффмайстра передбачувано залишили за гратамиРіффмайстра передбачувано залишили за гратами. Найближчим часом його навряд чи випустять, бо тоді ж у камері звільниться для когось місце.

Дивилася інтерв'ю з Юлією Кузьменко, яке узяв Сергій Іванов - вона там каже, зокрема, що її за 8 місяців у СІЗО взагалі не змушували і навіть не пропонували визнати свою провину. Це означає, що мало не від самого початку цієї історії всі, аж до останнього рядового мєнта, розуміють, що справа сфальсифікована, а люди публічні - отже, усе розсиплеться.

Якби ту знамениту прес-конференцію проводив лише Аваков - він мав би зрештою піти у відставку. Але ж там був і виступав президент Зеленський - отже, відповідальність на ньому. У відставку, ясна річ, не підуть ні той, ані інший, бо це Україна 🙁 Але мені досі цікаво, як вони збираються виплутуватись із цієї ситуації. Просто дотягнути до істотного зменшення уваги громадськості і по-тихому закрити справу проти цих людей? Так не вийде ж по-тихому. І дати їм умовно або "по відсидженому" теж не вийде, бо це не "політичні хулігани" (не вдалося засудити за вбивство - засудимо за кинуту димовуху), а люди, за якими навіть дрібних силових правопорушень немає.

Ті, хто замутили таке позорисько на весь світ, на перший погляд здаються розумово обмеженими. Але розумово обмежених на таких посадах немає. Отже, як завжди й в усьому, винен турборежим. Турборежими, в найширшому їх розумінні - зло.

Проста істина: повільно - не означає якісно, але швидко = неякісно завжди.

Держава трієчників, блін. Все, що робиться на всіх рівнях - робиться з метою зробити якомога швидше. Швидше відкараскатись від роботи і випити пива - кінцева мета існування 90% моїх співгромадян. Майже нікого не цікавить ні істина, ні результат, ні якість зробленого.

Ну, неможливо швидко (або й узагалі неможливо) знайти убивць громадянина іншої держави, якого, дуже схоже на те, на нашій території знищили іноземні спецслужби - навіть якщо руками місцевих найманих кілерів (не лікарів чи музикантів, звісно). А наказ є: знайти, і знайти швидко, інакше Аваков втратить посаду. Ну, і "знайшли". Думаю, шукали за стандартною, найпростішою схемою: взяли вже існуючих підозрюваних у чомусь подібному, яких у зв'язку з цим прослуховували, і пов'язали людей з їхнього кола спілкування. Що це військовослужбовці та волонтери - комусь додатковий "бонус". А що ці люди не могли вбити Шеремета, бо в них нульовий мотив, а в декого на додачу алібі - це нікого не турбує. Зате швидко. В турборежимі.
Турборежимам - бій.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 42 comments