Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

КарабахЩодо азербайджано-вірменського конфлікту. Деякі оглядачі пишуть, що почала Вірменія, деякі - що Азербайджан. Судячи з перших втрат - у одних гвинтокрили, у інших засоби ППО - наступальну операцію почав все-таки Азербайджан. Це так, просто задля цікавості.

Взагалі-то, це стовідсотково не наша війна, і особисто мене вона цікавить з одного ракурсу: що Вірменія проросійська і має на своїй території російські військові бази, а Азербайджан протурецький, тож було б ну просто дуже непогано, якби Путін десь в Азербайджані нарвався на Ердогана. Ердоган для нас дуже цінний кадр, бо не навчений висловлювати глибоку стурбованість.

Але, боюся, не з нашим щастям. Не варто повторювати помилку білорусів, які все ще продовжують сподіватися, що світ замилується їхньою красою, єдністю й миролюбністю і виграє їхню війну за них.
Ніфіга, людоньки. Самим треба.

Щоб двічі не вставати - ще про Білорусь: деякі кажуть, що, мовляв, за Лукашенка це була цілком нормальна країна. Так ось, лакмусовий папірець нормальності країни - особисто я. До нормальної країни я можу спокійно з'їздити в гості, не турбуючись, що мене викрадуть на вулиці, передадуть ФСБ і засудять на 20 років. З нетерпінням чекаю можливості з'їздити до Білорусі.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 109 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →