Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

З приводу жінки, яку побили і намагалися зґвалтувати у потязі

З приводу жінки, яку побили і намагалися зґвалтувати у потязі - не про сам випадок, а про те, як запобігти такому на майбутнє.

Я проти окремих "чоловічих" і "жіночих" купе і вагонів. Бо білетів на поїзди дуже часто не вистачає. Це ненормально, якщо є порожні місця, а квитки на них тобі не продають, бо ти "не тієї" статі.
До того ж, жінки теж можуть скоїти злочин - наприклад, обікрасти. Так що подорожувати жінці з жінками - це ще не захист. Та й чоловік чоловіка навряд чи зґвалтує, а побити чи пограбувати може.

Я за повернення поліцейських - десь двох на потяг. Зв'язок з ними має бути у провідника. Крім того, у сучасних дорогих вагонах, де працює все обладнання, повинні бути в кожному купе тривожні кнопки для виклику поліції. З великою червоною табличкою поруч, яка попереджатиме про штраф за необґрунтований виклик.

У старих вагонах, де нічого працювати не буде, особливо в плацкартних, поліцейські повинні час від часу робити обхід. Їхній вигляд буде охолоджувати кримінальників - у переважній більшості випадків це будуть не ґвалтівники, звісно, а звичайні п'яні дебошири.

А взагалі, щоб не розмінюватись на дрібниці - рецепт проти злочинців все той самий: дозволити громадянам вільне володіння нарізною короткоствольною зброєю.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 27 comments