Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про фривольні чоловічі розмови

Прочитала розшифровку, як двоє депутатів, що не помітили увімкнених мікрофонів ЗМІ, фривольно обговорюють зовнішність своєї колеги. А власне, через що скандал?

Один розповідає іншому якісь таємниці колеги, які вона довірила йому, сподіваючись на його порядність? Ні.
Він каже про неї якісь об'єктивно погані речі - що вона, приміром, отримала місце в списку за хабар? Ні, нічого такого не каже.

Він просто вважає, що вона сексуально приваблива жінка (хоча трошки не в його смаку), і ця її властивість добре нагодиться у політичній боротьбі. Все.

Що тут такого? Чоловіки завжди плюс-мінус в таких словах обговорюють зовнішність жінок (і жінки часто-густо не відстають). Якби він щось подібне сказав їй в обличчя - так, це було б образливим, бо свідчило б про його неповагу до неї, про категоричне, декларативне несприйняття її у будь-якій ролі, крім "шматочка м'яса". Але коли не для сторонніх вух, то щось подібне кажуть майже всі, і це нормально. Не хочеш, щоб чоловіки обговорювали твою сексуальність - не виглядай сексуальною, не вип'ячуй свою жіночу привабливість. Не фарбуйся, не підкреслюй одягом груди чи стегна, носи зачіску "хвостик" чи "кублик" - і вони не будуть :) Ну, хіба що казатимуть: "Ні, я стільки не вип'ю" :)

Коротше, я вважаю, що люди, які роздмухали зі звичайнісінького мужицького пліткування медіа-подію, вчинили гірше, ніж оті мужики.

Пост без політики, якщо що. Виключно про ситуацію, а то зараз ще мене в прихильності до "Слуг" звинуватять :)
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 68 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →