Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Концерт під обстрілом. Водяне, травень 2017 (ВІДЕО)Відео, яке раніше не публікувалося. Водяне, три роки тому. Ворожі САУ працюють по селу.
Ми вирішуємо з цього приводу влаштувати невеликий концерт... В прямому, не переносному розумінні.

Хто читав мою книгу #ЩоденникНелегальногоСолдата, повинен пам'ятати цей епізод. І щоб двічі не вставати - уривок з книги про те, що відбулося наступного дня.

"Наступного дня, 14 травня, хлопці нарешті повідомляють мені, у кого з місцевих моя Ефка вкрала курку.
Це сталося кілька днів тому. Ефуня прибігла із загризеною рудою куркою в зубах, і тягала її по всьому двору, тепер весь двір в рудих «доказах».
На Водяному ще живуть кілька сімей мирних мешканців, і майже всі тримають курей. Хлопці більше лазять по селу, ніж я – тож попросила їх дізнатися, кому нашкодила Ефка. Збираюся піти й заплатити за курку - по-перше, тому, що незручно перед людьми - моя собака завдала їм збиток, по-друге, тому, що страшно за собаку - можуть отруїти.

І ось хлопці дають мені адресу хазяїв курки. Йдемо з Азідом туди - а там щось із чимось. Під час вчорашнього обстрілу серйозно постраждав їхній будинок, згорів сарай. Стоять дві самотні бабусі і навіть не плачуть - просто знаходяться у напівпритомному стані абсолютного горя і нерозуміння, як жити далі. І тут я з моїми 200 гривнями, блін. «Вдалий» момент вийшов.

А біля бабусь крутяться якісь приїжджі, комісія якась, хрін їх знає, звідки. Даємо стареньким гроші і вшиваємося звідти, поки не запитали, хто ми".
Tags: #ЩоденникНелегальногоСолдата
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments