Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Це не "дурні селяни". Це диверсіїОстаннім часом бачу дуже багато нападок на "дурних селян, які палять траву".
Дайте селянам спокій. Селяни, в тому числі дурні, живуть на нашій землі стільки, скільки існує наша земля. А пожежі такого масштабу - вперше.
Київ з найгіршим у світі повітрям, яке стало небезпечним для життя - вперше.

Це не "дурні селяни". Це диверсії. Тим більше, що горить не лише трава - горять будинки у Києві, один за одним.

Найперша і найбільш очевидна мета цих диверсій - посіяти паніку, хаос і нестабільність. Убивства окремих людей - таких, наприклад, як Шеремет - та навіть якби президента вбили - посіяти хаос нездатні в принципі. А от таке повітря як зараз, в сумі з пандемією, в сумі з різким погіршенням економічної ситуації - здатні ще й як.

Друга мета, не настільки очевидна, але можлива - росіяни можуть "очищувати" ліси перед вторгненням. Я не знаю, чи планують вони найближчим часом повномасштабне вторгнення на територію України - але навряд чи хтось посперечається з тим, що зараз, коли країнам Заходу через пандемію не до Путіна, для цього найзручніший час. Те, що в Росії теж пандемія - для росіян не перешкода. Це специфічний народ, у них навіть якщо третина населення вимре - нічого страшного, "Бог дал - Бог взял", "бабы новых нарожают".

Звичайно, частина цих диверсій робиться руками селян. Не дурних, а проплачених. Тобто, для себе вони дуже навіть розумні.
Ясна річ, якщо зловити цих паліїв, дуже важко буде довести, що вони зробили це за гроші, а не з цікавості чи просто з дурості.
Тому пропоную: треба терміново прирівняти підпал трави до диверсії. Судити за це, як за, наприклад, підрив будинку з людьми. І карати по повній. П'ятьох посадити - решта замисляться, чи варто брати гроші.

Побачите, до речі, як швидко ці зловлені і покарані палії з'являться у ватних списках на обмін :)
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 129 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →