Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Юля, дуй!"Добре потренувавшись на посольствах іноземних держав, що не визнали Голодомор, Київська міська організація ВО «Свобода» провела сьогодні, 23 грудня, біля Кабміну акцію «Юля, дуй!».

Креативом захоплююсь. 19 грудня Тимошенко на передачі «Шустер Live» сказала, що буде сама сигналити під урядом разом з водіями, що підтримали так званий «маніфест».
І от сьогодні «свободівці» принесли їй під Кабмін піонерський горн і гасло «Юля, дуй!».
Були ще гасла: «Юліє Володимирівно, коли ви вже зможете без комуністів?», «Уряд має план хороший – камсамольскає «Дайош!», «Комсомольська урядова командо, будь готова!.. піти у відставку!».
«Свободівці» вимагають припинення популістської політики уряду і вважають, що «єдиний шлях подолання системної кризи в Україні – це докорінне очищення влади, тобто проведення люстрації за принципом трьох «к» – усунення від влади комуністів, кагебістів і кучмістів та зміна системи влади».


«Звичайно, Юля має дути в горн, а не те, що ви всі подумали», - пожартував голова КМО «Свободи» Андрій Мохник. Він так охарактеризував політику уряду: «Якщо немає відповіді на економічні питання, то барабанять. Якщо немає відповіді на соціальні питання, то гудять». Для цього уряду, вважає він, найбільш близькою і рідною є комсомольська політика. Андрій розказав, що з Кабміну виходив головний спеціаліст на прізвище Ільєнко (через м’який знак – на відміну від «свободівського» Іллєнка :), але горн не взяв – мабуть, пішов радитись, чи можна його брати, чи це не хабар.


Козак Валерій Федорович сурмить у піонерський горн

У цей самий час по вул. Грушевського проходила демонстрація профспілок. До них, як водиться, примазались союзники Юлії Володимирівни – комуністи.


Вони поставили біля Кабміну машину з потужними динаміками, звідки лунала пісня Газманова «Это моя страна», що відображає сучасну політику РФ стосовно колишніх радянських республік.
"Украина и Крым, Беларусь и Молдова -
Это моя страна.
Сахалин и Камчатка, Уральские горы -
Это моя страна.
Красноярский край, Сибирь и Поволжье,
Казахстан и Кавказ, и Прибалтика тоже..."


(Це до питання, партія вони чи агентура і хто такі ті, хто бере їх у союзники).А за Газманова, автора «Свежего ветра», пісні мого дитинства, мені соромно.
Втім, чого вимагати від співака? Вони завжди висловлюють думки і настрої, що панують у їхній країні.


"Людство, сміючись, прощається зі своїм минулим" (с) Карл Маркс
Tags: акції, комуністи, мохник, омельченко, свобода, тимошенко, уряд, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 24 comments