Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Миколаївська служба біля БТРаЦю капличку було збудовано три роки тому. Під нею вже тривалий час стоїть БТР (точніше, БРДМ).


Якщо дуже коротко: ТОВ «Євробуд» на замовлення Державного управління справами вирішило збудувати на вул. Хмельницького, 72-74 висотку. А мешканці, за підтримки Форуму порятунку Києва, – міжконфесійну капличку Святого Миколая. Відтоді триває протистояння: міліція, охорона з обох боків і БРДМ, встановлений захисниками каплички як аргумент проти будівельного паркану.


Ось таке воно, сучасне християнство! :)

Ви ж знаєте, як я не люблю влазити у будівельні конфлікти. Як правило, забудовники і ті, хто їм протистоїть, один одного варті. Але все-таки – краще храм, ніж "свічка". Бо, можливо, у тому будинку навіть люди жити не будуть – «багатенькі» повкладають гроші у нерухомість, і стоятимуть квартири порожні. А храм є храм.


«Олігархи не пройдуть! Тут буде наша капличка зі стелою пам’яті репресованих письменників»

Сьогодні у цій капличці о.Сергій Ткачук і о.Леонтій (Федорів) вже втретє чи вчетверте провели святкову службу, після якої ми всі отримали подарунки від святого Миколая!

Гірших умов для зйомки, ніж сьогодні, у мене в житті не було, якщо не рахувати усіляких силових конфліктів. Їх знімати важче, але ж і кадри виходять! А сьогодні – напівдощ, напівсніг увесь час служби, крига під ногами, наскрізь промоклий фотоапарат (сушу зараз) і всілякі інші «радості».

У проповіді о.Сергій розповідав, як у Корчуватому, біля ще однієї каплички, відродженням якої він займається, він розмовляв сьогодні з дітками і спитав їх, чим Святий Миколай відрізняється від Діда Мороза. Діти відповідали по-різному, і отець їм поміг: Дід Мороз вигаданий, а Святий Миколай існував насправді!


"Многая літа!" ("Серця кров, і любов, все Тобі віддаймо в боротьбі За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!")Зі святом Миколая вас!
Tags: о.сергій, християнство, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 41 comments