Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Попався

У російської пропаганди є давня стандартна фішка: взяти на озброєння якесь слово і ним усіх лякати. Сказали на когось це слово - наприклад, "фашист" - і йому вже кінець, він уже ніколи не відмиється, бо все, на нього ж сказали це слово! Ще й повторили 250 тисяч разів, ще й проплатили за те, щоб на Заході його теж повторювали - то що тепер можуть значити будь-які докази чи аргументи?

Тим не менш, державу, де прем'єр-міністр - етнічний єврей і представники інших нацменшин теж від влади не відсторонені, ставало дедалі кумедніше називати фашистською. Тоді страшне слово поміняли на інше, ще страшніше: корупція. Це був безпрограшний варіант, адже некорумпованої влади в Україні справді ще не було. Корупційна Україна, де процвітає корупція, з корумпованою владою, на чолі якої стоїть корумпований президент, який не бореться з корупцією, мала швидко втратити підтримку світової спільноти, в першу чергу Сполучених Штатів.

Сполучені Штати дійсно почали вимагати, щоб Україна подолала корупцію. Тобто, за кілька років зробила те, на що в інших держав пішли століття. Втім, як з'ясувалося, і століття не завжди допомагають. Бо, наприклад, нинішній президент США - класичний корупціонер: використовуючи своє службове становище, він вимагав, ще й під запис, від президента іншої держави дати компромат на свого політичного опонента. Ось ці люди - маю на увазі і законослухняність їхню, і превеликий розум - забороняють нам колупатися в носі.

Як людина з військовим досвідом я добре знаю: карають не за те, що зробив щось погане, а за те, що попався. Так що імпічмент, вочевидь, таки буде. Маю на увазі Трампа.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 52 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →