?

Log in

No account? Create an account
листопад 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Фронт зима

Попався

Posted on 2019.10.02 at 19:11
У російської пропаганди є давня стандартна фішка: взяти на озброєння якесь слово і ним усіх лякати. Сказали на когось це слово - наприклад, "фашист" - і йому вже кінець, він уже ніколи не відмиється, бо все, на нього ж сказали це слово! Ще й повторили 250 тисяч разів, ще й проплатили за те, щоб на Заході його теж повторювали - то що тепер можуть значити будь-які докази чи аргументи?

Тим не менш, державу, де прем'єр-міністр - етнічний єврей і представники інших нацменшин теж від влади не відсторонені, ставало дедалі кумедніше називати фашистською. Тоді страшне слово поміняли на інше, ще страшніше: корупція. Це був безпрограшний варіант, адже некорумпованої влади в Україні справді ще не було. Корупційна Україна, де процвітає корупція, з корумпованою владою, на чолі якої стоїть корумпований президент, який не бореться з корупцією, мала швидко втратити підтримку світової спільноти, в першу чергу Сполучених Штатів.

Сполучені Штати дійсно почали вимагати, щоб Україна подолала корупцію. Тобто, за кілька років зробила те, на що в інших держав пішли століття. Втім, як з'ясувалося, і століття не завжди допомагають. Бо, наприклад, нинішній президент США - класичний корупціонер: використовуючи своє службове становище, він вимагав, ще й під запис, від президента іншої держави дати компромат на свого політичного опонента. Ось ці люди - маю на увазі і законослухняність їхню, і превеликий розум - забороняють нам колупатися в носі.

Як людина з військовим досвідом я добре знаю: карають не за те, що зробив щось погане, а за те, що попався. Так що імпічмент, вочевидь, таки буде. Маю на увазі Трампа.

Comments:


Сторінка 1 з 2
<<[1] [2] >>
promonaut
promonaut at 2019-10-02 16:28 (UTC) (Посилання)
Ні, імпічменту не буде - надто багато людей його підтримують.
Можливий інсульт. Але це забагато для бувших прихильників Капітельман...
sakralny_korsun at 2019-10-02 16:54 (UTC) (Посилання)
це ви якось нерозважили, пані Олено. У Януковича вистачило сміливості просити війська проти свого народу у іншого правителя, а у Пороха з Зеленським мізків не вистачає знайти людей на вбивства крадіїв-у-законі ?
J. Petrova
J. Petrova at 2019-10-02 18:17 (UTC) (Посилання)

как бы Зеленского не импичнули сначала - и за одобрение формулы Штанмайера и за его пресс - секретаря

(https://savepice.ru)
johnleehooker
johnleehooker at 2019-10-02 18:18 (UTC) (Посилання)
Так що імпічмент, вочевидь, таки буде. - Кому???
micklecat
micklecat at 2019-10-02 18:29 (UTC) (Посилання)
Хех))) Слово "фашист" входить в матрицю базових понять, яка в нинішньому ожидовленому світі вживляється всім з раннього дитинства. Воно ж слугує певним опрєдєлітєлєм "свой-чужой".
Ну, я у себе цю матрицю давно викорчував. Мені приємно, коли мене називають фашистом. Я при цьому мріями возношусь до Великої Людини - Беніто Мусоліні, засновника фашизму. І згадую все хороше, що приніс фашизм до сонячної Італії. А також згадую ту клоаку, на яку знов перетворилась Італія, коли фашистів там не стало.
Такщо - Хай живе фашизм!!!
micklecat
micklecat at 2019-10-02 18:31 (UTC) (Посилання)
А імпічмента, на мою думку, не буде. Трамп - перший за останні роки Білий Президент, який робить щось для простого білого народу, а не для смердючих мавп та підарасів.
greywildcat
greywildcat at 2019-10-02 20:56 (UTC) (Посилання)
Підараси білими теж бувають. І ліваки бувають білі. І всяка інша наволоч теж.
Alexey Boyko
Alexey Boyko at 2019-10-03 05:59 (UTC) (Посилання)
Імпічмент не встигнуть довести до кінця до виборів. І взагалі - зараз це скоріше передвиборча технологія.
micklecat
micklecat at 2019-10-03 09:19 (UTC) (Посилання)
Вот как-то вобше мало интересует, что там творится в Америке. Шо там такого произошло? Трамп абсолютно честно пытался договориться с нашим клоуном: я тебе поддержку, а ты мне этого прощелыгу, Байдена, с его сынком. Что тут плохого? Может, тут есть такие, кто сомневается в том, что Байден сволочь?
Гораздо важнее для нас, что начинаются массовые недовольства клоуном. Иначе и быть не могло, ведь его хозяин - хабадовец. Но кто об этом думал, голосуя? Все ж хотели хоть чёрта, абы не пороха.
На глазах видим ярчайшую иллюстрацию того факта, что никакими т.н. "выборами" на Украине невозможно привести к власти порядочных людей. У нас не Германия, где выбрали Гитлера. Богоизбранные, наученные горьким для них опытом, уже подстраховались на случай появления на горизонте кого-то, кто бы повел страну в правильное русло. Обсырание и создание негативного общественного мнения об этом ком-то происходит оперативно, профессионально и поразительно быстро. Уж это делать научились на 5 с плюсом.
Единственный путь - это захват власти группой военных-патриотов и уничтожение как совпартноменклатурной касты, так и криминальной.
seviller [wargaming.net] at 2019-10-03 15:56 (UTC) (Посилання)
Тим не менш, державу, де прем'єр-міністр - етнічний єврей і представники інших нацменшин теж від влади не відсторонені, ставало дедалі кумедніше називати фашистською.

Лен, ну это не довод. В ближайшем окружении Гитлера было большое число "этнических евреев", как ты выражаешься. Благо, Алоизыч не разбирался в людях от слова "совсем" и приближал к себе всех без разбору.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2019-10-03 16:03 (UTC) (Посилання)
По-перше, не велика кількість, таких людей було дуже мало.. По-друге і головне - такі люди приховували своє єврейське походдення як найбільшу таємницю, і видавали себе за дойчів.
сергей миронов
сергей миронов at 2019-10-05 09:58 (UTC) (Посилання)
"Ще й повторили 250 тисяч разів, ще й проплатили за те, щоб на Заході його теж повторювали…"

белозерская, а с чего это ты взяла, что на Западе нет СВОЕГО мнения? почему то, что идёт в разрез с твоими представлениями и озвучивается там - на Западе - всегда "проплачено" газо-нефте- чем-то там ещё - долларами?
У тебя что, порошенко мало воровал? а за Зеленским торчат уши коломойского - того ещё дельца- так что, коррупции нет, или как? Ты же сама писала что при "нынешней власти" (порошенко) воруют не меньше чем при януковоще, а что новые честнее? почему нет претензий к порошенко как к януковощу?, это всё только из-за того что тебе дали сидеть с галей в обнимку три года на линии разграничения? или из-за того, что русский язык ввели под запрет? или портреты бандеры повесили чуть ли не в туалетах или где там ещё вы их вешаете ? Хочешь сказать, что тогда можно воровать как при януковоще, поднимать тарифы, закрывать заводы, терять производства, покупать уголь и газ втридорога... это твоя цена за твой взгляд на "украинизацию"?
русский народ долготерпив, на нём можно ездить долго, измываться как хочешь, но однажды прорвёт и вот тогда берегитесь, пощады не будет.
сергей миронов
сергей миронов at 2019-10-05 10:04 (UTC) (Посилання)
бля, заглушили вход на прежнюю страницу белозерской, какая-то сволочь видимо стуканула, интересно, почему заблокировали в России? там , вроде не было ничего такого криминального...
Andrey My
andrey_my at 2019-10-07 10:59 (UTC) (Посилання)
Ты не путай фашизм с нацизмом. Евреев мочили нацисты. В других фашистских странах евреев особо не трогали, и то только под нажимом Гитлера.

Впрочем, как конкурентов в экономике и политике евреев мочили везде. Но не геноцидили, как Гитлер.

Edited at 2019-10-07 11:05 (UTC)
micklecat
micklecat at 2019-10-07 15:43 (UTC) (Посилання)
да и Гитлер не геноцидил. Или ты веришь в байки о "холокосте"?
Геноцидили их периодически только простые люди, которые не могли больше терпеть их антисоциальный образ жизни - так возникали еврейские погромы.
wegero
wegero at 2019-10-09 09:57 (UTC) (Посилання)
Я чёт так и не понял. Дак в Украине есть коррупция или это всё российская пропаганда?

Edited at 2019-10-09 09:57 (UTC)
micklecat
micklecat at 2019-10-09 12:20 (UTC) (Посилання)
Кажись, шото начинається((( По Білецькому вже стріляли, правда, покашо тіки в воздух... І Ярош вже заявив, шо ні сантіметра не віддамо...
Хотя як це не віддамо? Уже ж віддали. Не Ярош віддав, канєшно, а партноменклатурна каста во врємя порошенкі. Но шо далі? Ну от піде Ярош невіддавати, а проти нього хабад двине ЗСУ... І шо, Олена стрілятиме в Яроша або наоборот? Цікаве питання, кстаті!!!))))))))))))
Тут уже якшо робиш такі заяви, то тре бути готовим захватити владу і знищити обидві говнокасти - і партноменклатурну, і кримінально-хабадівську.
rashpilnya at 2019-10-10 06:16 (UTC) (Посилання)
А за порядок и законностью в стране - кто отвечает?
Какой-то нацик Ярош, или все же Президент страны и законные власти?
Украинцы кого Президентом избрали - Яроша или Паяца?
Previous Entry  Next Entry