Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Злата Огнєвіч співала для бійців 503 ОБМПДля бійців 503 ОБМП співають Злата Огнєвіч і Олександр Лозовський.
Дуже мені сподобався концерт. Одразу видно рівень - що це не КСП, а професійні артисти, хоча й співали камерно, без підсилення, під звичайну гітарку.
Пісні були дуже різні - і сучасні, авторства Злати, і народні, і твори українських композиторів, що вже стали класикою, і ліричні, і кумедні. Шкода, що я відзняла не весь концерт - принаймні одна дуже яскрава річ не потрапила на цей запис, але я обов'язково її дістану і викладу пізніше.Мене вразила якась особлива врода Злати. Коли вона просто стоїть, спілкується, посміхається - вона вродлива і привертає до себе увагу, але просто як симпатична дівчина, яку можна зустріти будь-де. А от коли починає співати - з її пластикою, з її грою оченятами, з отими милими мармизками, які робить під час виконання смішних пісень, з отими "вау!" чи "скрр-скрр" - вона настільки неперевершено чарівна, що це навіть важко словами сказати :)

Зазначу, що Сашко не поступався харизматичністю Златі. Як вона сама сказала, "він відповідає за брутальність, я - за красу" :)

А привезла музикантів легендарна Тайра - парамедик Юлія Паєвська. Ввечері, за півдоби до концерту, зателефонувала мені, сказала, що Златі дуже хочеться співати для наших військових - і ми за півгодини все владнали.
Нашим хлопцям і дівчатам, трохи забалуваним увагою артистів, надзвичайно сподобався концерт. Вони стали просити Злату заспівати на біс, а коли вона спитала, що саме співати, попросили Гімн України.
Від нас Злата і Сашко поїхали співати до шпиталю. Вони таки великі молодці.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 60 comments