Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Новини з Вінниці про ув’язнену Євгенію Мельничук і її дитину

(Хто не в курсі – див. пости 1 і 2 )

10 грудня, через день після того, як Женя народила дівчинку, у пологовий приходив начальник тюрми Дмитро Балтак і намагався забрати породіллю, але завдяки головлікарю її залишили там ще на три доби.
Зараз Женя у тюрмі. Камера нормальна, крім неї і дитини, там сидить ще одна жінка. У камері сухо і тепло.
Дитина здорова, але сама Женя погано себе почуває, у неї набрякли ноги, проблеми з хребтом. Їй роблять уколи, але лікар приходить тільки до дитини. Женя потребує спеціальної дієти для породіль, яку їй не надають.
9-річний син Євгенії знаходиться у її колишнього чоловіка.


Вінницька тюрма №1, де сидить Євгенія Мельничук

Коли роділлю відмовлялися везти у пологовий, в’язні Вінницької тюрми №1 почали активно протестувати – за деякими даними, навіть погрожували масовим голодуванням.
8 грудня у Департамент виконання покарань надійшла скарга. Начальник тюрми, Дмитро Балтак, заявив, що не вирішив проблему, бо його не було на місці. Є відомості, що в цей час він брав участь у зйомках передачі телеканалу РТР, де грав одну з головних ролей.
Тепер він намагається представити боротьбу за порятунок життя матері і дитини як інтриги ув’язнених, спрямовані проти нього.

Ці відомості отримані від ув’язнених цієї тюрми, які зв’язалися з небайдужими людьми на волі. Тому що адвоката у Євгенії, по суті, немає. Оскільки вона сирота і, крім чоловіка, який так із нею вчинив, рідні не має, не було кому найняти їй юриста, і адвоката, якогось Михайла Івановича (Женя не знає навіть його прізвища), призначив суддя. Він приходив до неї один раз. Зараз вона вже тричі писала заяву у суд, що хоче зустрітись зі своїм адвокатом, але протягом двох тижнів він так і не з’явився.
З травня, відколи Євгенію Мельничук арештували, було лише одне судове слухання, після якого їй пред’явили звинувачення. Але оскільки вона ось-ось мала народити, суд відклали.

Коли тепер буде суд, Євгенії не повідомляють.

Уточнила інформацію щодо того, що інкримінують Євгенії. Виявляється, машина, в угоні якої її звинуватили, була взята напрокат на її ім’я.
Це ще більший ідіотизм. Коли йдеться не про «силовий угон» машини, а про її неповернення у призначений термін – це ж суто фінансова справа, хіба можна тримати за таке у тюрмі вагітну жінку, а потім породіллю з немовлям? Була б удома на підписці, якби суд визнав її винною, виплачувала б потроху вартість машини.

Зараз головна проблема – відсутність адвоката.
di_mur, Ви у Вінниці, вона у Вінниці, сам Бог звелів – може, займетесь?
Tags: бєспрєдєл
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 25 comments