Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Зв'язок - це життя

Ірина ДворецькаЯкщо хтось ще не чув - цю дівчину, Ірину Дворецьку, за повідомленням її земляка, депутата Олевської райради В.Рабоша, вночі висадили з маршрутки кондуктор з водієм, бо вона не мала 25 гривень, щоб заплатити за проїзд. Вона збилася з дороги і замерзла насмерть.
Історія нещасної дівчини, природно, викликала неабиякий резонанс. Переважна більшість людей емоційно обурюються діями покидьків, що вчинили так з нею, одиниці кажуть - мовляв, щось тут не те, можливо, вона неадекватно поводилась, чому сіла в маршрутку, не маючи грошей, чому заблукала, якщо до села з того місця, де її висадили, було лише 2 км, і т.ін. Деякі навіть примудряються приплітати сюди політику.

Скажу те, про що на хвилі емоцій, вочевидь, забули сказати.

Ми не знаємо усіх подробиць і обставин, що передували трагедії, тож не можемо наразі робити адекватні висновки.

Окрім одного.

В далекі "домобільникові" 90-і мій батько подовгу жив один в селі. До пошти, яка не завжди працювала, було пішки більше години, і він виношував ідею якоїсь самопальної радіостанції - для зв'язку з Києвом. Щоб ми з мамою не хвилювалися, і щоб мати можливість, якщо що, швидко покликати близьких.

Мене з дитинства привчили: зв'язок - це головне, основне і священне. Я можу забути про що завгодно - але ніколи не забуду зарядити мобілку і взяти її з собою. Як би сильно я не була зайнята, я ніколи не вимикаю телефон. (Можу не підняти слухавку, так - але не коли телефонують близькі). Вночі теж - мобілка лежить біля мене на подушці. До мене можна дозвонитися у будь-яку годину дня і ночі.

Зв'язок - це сила. Зв'язок - це благо. Зв'язок і фортифікація, між іншим, - єдине, чим на війні перевершує нас супротивник.

Якби ця дівчина та її близькі друзі і родичі жили за таким самим принципом - вона зараз була б живою. Бо максимум за пару годин її забрали б із будь-якої точки земної кулі і напоїли гарячим чаєм чи кавою.

Молоду вродливу дівчину вже не повернеш. Співчуття її близьким. Але щоб її смерть була не марною - хай вона хоч когось навчить: заряджений мобільник (і заряджений powerbank у кишені) у деяких випадках означає життя.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 56 comments