?

Log in

No account? Create an account
травень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Фронт зима

Як ми вчора інваліда рятували

Posted on 2018.12.13 at 10:33
Йду вчора ввечері – темно, сиро, холодно. І чую хриплі нерозбірливі крики.
Дивлюся – під багатоповерхівкою інвалід на візочку. Задер голову догори і кричить – явно кличе, щоб за ним спустилися. Ніхто не спускається.

Підходжу, питаю, з якої він квартири. Відповісти не може – схоже, не вміє розмовляти. Тільки продовжує кричати.
Думаю, що робити. На крики інваліда підходять ще троє людей – сім'я, чоловік і дві жінки. Під’їзд зачинений. Дзвонимо у перші-ліпші квартири через домофон – ніхто не відповідає. Інвалід продовжує кричати.
Стукаємо у вікно на першому поверсі. Звідти визирає якийсь дядько. Каже, що інвалід з шостого поверху, номера квартири він не пам’ятає. Просимо відчинити нам під’їзд… Він не відчиняє, але його мама викликає телефоном маму інваліда.

Виходить бабуся – невеличка, дуже старенька, дякує нам… Питаємо, як вона відпустила сина самого на вулицю.
- А он говорит: «Мама, я уже большой, я хочу гулять!».
- Да! Да! Уже большой, хочу гулять! – раптом радісно повторює інвалід.
Старенька виявляється не в змозі самостійно навіть закотити візочок з сином на пандус. Це робить чоловік, з яким ми разом натискали кнопки домофона і стукали у вікна. А далі ще сходи до ліфта. Старенька питає, чи нема з нами другого чоловіка. «Чоловіка немає, але є сильна дівчинка» - так, я ж у формі… Коротше, дядько затягає цей візочок вгору по сходах, я підштовхую знизу, зі сторони ніг інваліда. Як старенька досі робила це сама, залишається загадкою. Вона явно не в змозі це робити. Можливо, хтось із сусідів допомагає?

Просимо більше не відпускати його на вулицю самого. «Так он покатается вокруг домов, потом приезжает, покричит, я всегда слышу». Ага, чує…

Вочевидь, кожному з нас треба частіше зіштовхуватись із таким людським горем. Одразу стає ясно, що ніяких проблем у нас немає і в принципі бути не може.

Comments:


micklecat
micklecat at 2018-12-13 08:49 (UTC) (Посилання)
Ну канєшно, згоден, які можуть бути проблеми, коли країна під мудрим керівництвом впевнено крокує у світле майбутнє? Проблем нема, бо ми нарешті зажили по-новому, во ім'я безвіза, томоса і святого євросоюза, амінь!
У світлому майбутньому не тільки інвалідам прийде покращення, але й кожного недорозвиненого імбецила, дауна, дебіла, наркомана і педераста будуть цінувати, плекати і няньчити як зіницю ока, бо це є священний обов'язок кожного, хто ісповєдує гуманізм. У гейр... омріяному Євросоюзі вже давно майже всюди так!
Мене так надихнуло, що я зараз проспіваю гімн... ... ... Проспівав, полегшало. Піду розповідати колегам, що час нам іти в армію, нєфіг отсіживатись, коли ворог атакує. Депутати, міністри і судді посилають своїх дітей на фронт боронити рідну землю від російських загарбників, а ми тут в офісє потєєм, понімаєш.
J. Petrova
J. Petrova at 2018-12-13 08:56 (UTC) (Посилання)
що я зараз проспіваю гімн... ... ... Проспівав, полегшало//

зверушка а хочешь я на твоих похоронах закажу песню "Коль славен наш Господь в Сионе"
хорошая старинная песня, приятная музыка, я оркестр приглашу, и самолично спою (хотя у меня нет ни слуха ни голоса), ну и так сойдет

Коль славен наш Господь в Сионе,
Не может изъяснить язык.
Велик Он в Небесах на троне,
В былинках на земле велик.
Везде, Господь, везде Ты славен,
В нощи, во дни сияньем равен.


красота :-)
ты то сам какую песню хочешь?


Edited at 2018-12-13 08:59 (UTC)
J. Petrova
J. Petrova at 2018-12-13 08:52 (UTC) (Посилання)
Одразу стає ясно, що ніяких проблем у нас немає і в принципі бути не може. //

да ладно, у одних свои проблемы, у других свои
бывает совершенно здоровый с виду человек придет домой, сварит обед да и выбросится из окна
или преуспевающий бухгалтер в преуспевающей же фирме абсолютно внезапно сойдет с ума - ничего не предвещало подобно, начнет выбрасывать свои вещи из дома, кричать совершенно безумно и ее увозят в соответствующее заведение.

все это мои соседи

micklecat
micklecat at 2018-12-13 08:53 (UTC) (Посилання)
ты, пидарас кацапский, не равняй людей с кацапами.
abramshlimazl
abramshlimazl at 2018-12-13 08:59 (UTC) (Посилання)
гарна "держава"
байдужі сусіди
напхані долларами байдужі і ситі чиновники
ВСІМ БАЙДУЖЕ
...байдужі знову виберуть всяку сволоту і заспокояться

qjE9Img.jpeg
micklecat
micklecat at 2018-12-13 09:32 (UTC) (Посилання)
От ти знаєш, я раньше не вірив у вибори. Думав, шо ето усьо фікція, всєравно виберуть кого нада. Думав вобще не іти на вибори! Но як я ошибався! Щас, після введення омріяного воєнного стану... Після того, як я осознав, які видатні реформи проісходять в країні... шо даже наші західні партнери нас хвалять... Після того, як стало ясно, яким правильним гейєврошляхом ведуть нас керманичі... Після усього цього я пойняв, як важно зробити правильний вибір і одностайно проголосувати за нєрушимий блок БППістов і бєспартійних!
Чистые лапы, горячее сердце...  ;-))
kotleopold77 at 2018-12-13 09:06 (UTC) (Посилання)
Аж на слезу типа прошибло... ;-)) Вопрос только, почему мадам не на боевых позициях, а в спальном микрорайоне.
сергей миронов
сергей миронов at 2018-12-13 09:38 (UTC) (Посилання)
они на ротации в тылу, в бердянске, вроде имеется информация что в Мариуполь к линии разграничения перебросили одну роту с техникой, возможно она там и оказалась
J. Petrova
J. Petrova at 2018-12-13 10:11 (UTC) (Посилання)
Задер голову догори і кричить – явно кличе, щоб за ним спустилися. Ніхто не спускається.//

а телефона у них нет?
можно написать письмо в общество инвалидов (наверняка такое же есть в городе) от воинской части для солидности , пусть выделят хоть самый дешевый, чтоб только звонить
все легче будет

да и насчет пандуса - чтоб самостоятельно можно было заезжать, за границей таких полно и даже у нас встречаются, просто потревожить чиновников надо - пока не сделают

Edited at 2018-12-13 10:13 (UTC)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2018-12-13 10:22 (UTC) (Посилання)
Не думаю, що він зможе користуватися мобілкою...
Wladi Maevski at 2018-12-13 10:48 (UTC) (Посилання)
Ага. И в подобные моменты приходит понимание, что ты, несмотря ни на что - вполне себе счастливый человек.
Серж Петренко
atejist at 2018-12-13 13:57 (UTC) (Посилання)
А можна детальніше пояснити останню фразу? При всьому моєму почутті гумору я не впевнений, що правильно зрозумів твій жарт.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2018-12-13 14:07 (UTC) (Посилання)
Так нема ж ніякого жарту...
Порівняно з таким горем, яке в цій родині - і в багатьох інших - всі наші страшні проблеми абсолютно надумані. Здоровий - вже щасливий.
сергей миронов
сергей миронов at 2018-12-13 14:44 (UTC) (Посилання)
в её ответе чётко виден скрытый подтекст.
что это - началась робкая агитация за Порошенко-президента?
сергей миронов
сергей миронов at 2018-12-13 17:04 (UTC) (Посилання)

минутка политинформации по Рожаве,

где турки пытаются родить новое наступление уже год как:

1. Пентагон заявил, что планы Турции по нападению на курдов Рожавы неприемлемы и что боевые действия в районах развертывания американских сил вызывают серьезную озабоченность. Демократы требуют от Трампа более жесткой реакции в отношении планов Эрдогана.
2. Руководство курдских формирований осудило планы Эрдогана по нападению на Рожаву, призвало к мобилизации, объявило о готовности "сражаться до победы" и призвало мировое сообщество и США осудить агрессивные действия Эрдогана. Кроме того, заправилы YPG потребовали от Дамаска осудить планы Эрдогана, который хочет захватить сирийскую территорию. При этом YPG также не подчиняется Дамаску. По сути, пытаются усидеть на двух стульях как в Африне.
3. Турция в ответ продолжила переброску сил на границу с Сирией к востоку от Джараблуса. В основном на видео выкладываемых турками в сеть заметно обильное кол-во МРАПов и различных бронемашин. Стоит помнить, что турки как правило передают часть легкой бронетехники боевикам. Турецкие сетевые медиа трубят о том, что угрозы США не остановят усилий Турции по ликвидации "террористического коридора у южных границ Турции".
4. Кроме того, значительную часть сил, которую Турция может использовать в Рожаве составляют боевики вывезенные из Идлиба или находящиеся на территориях контролируемых Турцией. Всего до 15 000 человек. Ряд командиров ССА заявили, что США не выполнили своих обещаний по Манбиджу.
5. В крупных курдских городах проходят демонстрации протеста против намерений Эрдогана, в ближайшие дни можно ожидать акций со стороны курдских диаспор в Европейском Союзе.
6. Сегодня турецкая артиллерия также обстреляла позиции курдов в районе Таль-Рифата в ответ на убийство турецкого солдата - среди прочего, погиб сирийский ополченец NDF. Продолжились локальные столкновения протурецких боевиков с SDF к северо-западу от Манбиджа.
7. Курды также заявляют, что нападение Эрдогана вынудит их прекратить операции против ИГИЛ в районе Хаджина и на востоке Дейр-эз-Зора, но и без этих угроз понятно, что ИГИЛ будет одним из выгодоприобретателей турецкой операции. Курдам уж точно будет не до "черных".


Previous Entry  Next Entry