Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Увага! Дуже потрібні статути!

Увага, друзі! Маленьке прохання від військових. Прошу репосту.
Наш 503-й ОБМП - молодий підрозділ, існує лише рік. Нам не вистачає статутів, щоб проводити заняття з військовослужбовцями. Статути - внутрішньої служби, гарнізонної та вартової служб, дисциплінарний і стройовий - повинні бути в кожному підрозділі. Прошу допомоги в цьому питанні - лише для свого підрозділу, батареї самоходок. Нам потрібні 3 або 4 збірки статутів. Але якщо буде більше, я з великою вдячністю передам їх "сусідам".
Ці статути, по-перше, можна просто купити. По-друге, знаю, що у старих в/ч їх багато, є зайві примірники. Можливо, хтось по-братськи з нами поділиться?
Буду дуже чекати!

І принагідно розповім свіжі враження. Я приємно здивована на новому місці служби. Вчора у нас було свято - перша річниця 503-го ОБМП. Чесно кажучи, я думала, що на ранковому шикуванні бракуватиме мало не третини бату, а решта матимуть пом'ятий вигляд. Так ось, нічого подібного. Всі на місці, жодного незаконно відсутнього. Я не вчора народилася і розумію, що запізнення одного-двох бійців командири могли приховати, у масштабах батальйону їхня відсутність була б непомітною. Але візуально, за кількістю, всі на місці. У моїй батареї і тих підрозділах, де я вже добре знаю людей - всі наявні. І всі охайні, наче нічого й не святкували вчора. Отак. Це було дуже приємно бачити.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 66 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →