?

Log in

No account? Create an account
лютий 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Фронт зима

З приводу обливання брудом молодшого лейтенанта запасу Тетяни Чорновол

Posted on 2018.08.20 at 01:41


Як людину я Тетяну Чорновол майже не знаю. За її діяльністю як політика не стежу. Якщо чесно, мені взагалі до сьогоднішнього дня не було до неї діла.

Але сьогодні мене обурив бруд, яким її обливають після здобуття нею військового звання молодшого лейтенанта запасу. Обливають, переважно, у двох напрямках: що вона, нібито, вчилася лише на папері, і що в неї на присязі неправильна форма одягу.

Я навчалася на тих самих курсах, що й Чорновол. Це курси підготовки офіцерів запасу при Національному університеті оборони України ім.Черняховського. Випустилась взимку. Вона влітку, через півроку. Частину часу ми займалися разом. Я бачила, як вона навчалася.
У неї світла голова, вона опановувала навчальний матеріал швидше за інших. Вміє робити всі розрахунки зі стрільби й управління вогнем, які входили у нашу програму. Помилки, які при мені робила, були не в розрахунках, а в подачі команд. Вона реально вчилася, а не "рахувалася" у військовому виші. На лекції приходила по п'ятницях, як і весь її взвод (у них навчання один день на тиждень протягом двох років), а також в інші дні, коли мала час, долучалася до нашого взводу (ми займалися щодня протягом чотирьох місяців).

Так, зовсім звичайною курсанткою вона не була. Викладачі зважали на те, що вона депутат, йшли їй назустріч і часто займалися з нею окремо, за індивідуальною програмою, щоб вона могла випуститися раніше (бо інакше б випустилась аж за рік). Так, вона була разом з нами на зборах - кілька днів, і була присутня на бойових стрільбах, що дуже обурювало деяких моїх сокурсників, бо якби вона не була депутатом, вона б туди, ясна річ, не потрапила. Все це правда.
Тобто, Таня користувалася деякими "привілеями", які давав її статус, але використовувала це - для навчання. Вчилася жадібно, з великим бажанням. Так, був неприємний момент, коли її, наскільки ми зрозуміли, зібралися поставити, чи навіть поставили, на бойові стрільби, знявши задля цього одного з наших курсантів. Ми дуже обурювалися цим. Але наскільки я пам'ятаю (поправте мене, сокурсники, якщо помиляюся), зрештою відстрілялися всі, хто за рівнем власних знань міг це зробити.

Також якось наш заступник командира взводу попросив її допомогти розмножити довідник з топографії, потрібний нам для навчань. І вона досить швидко, без піару, розмножила для всього взводу (не свого взводу, причому). Більше мені про її навчання сказати нема чого.

Щодо майбутнього Чорновол. Мені особисто вона казала взимку, що після закінчення її депутатської каденції (а можливо, і раніше) наново балотуватися не буде, а піде в армію. Не знаю, чи й зараз у неї такі плани, але - за що купила, за те продаю.

Знаєте, що мене бісить? Незалежно від особи Чорновол - бо не любити її особисто має право кожен.
По-перше, мене бісить те, що людину висміюють за нестатутну форму одягу. Вона ніколи не служила в армії, звідки їй знати, як треба? Під час коротенького курсу підготовки офіцерів запасу нас не вчили, як правильно носити шеврони і заправляти китель. Години, відведені на стройову і таке інше, забирали під артилерію, щоб встигнути бодай чогось нас навчити. І правильно робили, бо на війні те, куди полетить снаряд, важливіше, ніж те, куди заправлені поли кителю. У військовій частині людині, яка порушує форму одягу, один раз зроблять зауваження - і знатиме. А стрільбі й управлінню вогнем так швидко не навчишся.
(Звичайно, я на місці Чорновол проконсультувалася б перед присягою з досвідченим військовим; даремно вона це не зробила).

Щодо правильного поводження під час військових урочистостей - у нас була парочка тренувань перед присягою, і все. І абсолютно всі, хто раніше не служив в армії, робили на присязі помилки. І я теж їх наробила. І якби була настільки публічною, як Таня, то зараз відео з моїми помилками тягали б по соцмережах і реготалися з мене. І було б мені соромно - за те, що воювала 3,5 роки, але не знайшла трьох тижнів, щоб нормально вивчити стройову.

По-друге, мене бісить, що як тільки публічна людина - будь-яка - починає чимось займатися, народ одразу піднімає крик, що це "піар", що за людиною "хтось стоїть", її "кудись проштовхують" і т.д. Може, конкретну Чорновол і справді хтось кудись проштовхує, звідки мені те знати? Як казала Ахматова, мене при тому не стояло. Але я бачила, як вона вчилася. Лише для піару і кабінетної роботи так не вчаться.

Мене свого часу всі вважали божевільною, коли я виклала відео своєї стрільби по бойовиках. А знаєте, чого виклала? В тому числі - бо дістали такі самі звинувачення - що я не воюю, а нібито тільки фоткаюсь і піарюсь і взагалі збираюся балотуватися у Верховну Раду. Особисто я нікуди балотуватися не збираюся, бо не хочу мати нічого спільного з гімн*ками, які там сидять, але хіба стати депутатом чи хотіти ним стати - саме по собі злочин??
Блін, простіше ризикувати життям, ніж вислуховувати, що "піаришся".

Що в нас взагалі за суспільство таке? Ми просто незрівнянні, кращі за всіх, коли треба допомагати слабким - хворим чи несправедливо скривдженим. Наша самоорганізація задля добрих справ, мабуть, не має аналогів у світі. Але як тільки хтось кудись висунувся - все, національний менталітет вимагає негайно його втопити. Бо а чого це він?!

Анекдот про котли у пеклі пам'ятаєте? Біля котла, в якому сидять євреї, на варті 10 добре озброєних чортів, бо якщо одному єврею поталанить вилізти з котла, він витягне усіх своїх родичів. Біля котла з росіянами стоїть пара чортів-аватарів. Бо далі кабака росіянин не втече. А біля котла з українцями взагалі немає охорони. Бо якщо якийсь українець висунеться, решта українців його одразу ж за ноги назад затягнуть.

І куди ми прийдемо з таким менталітетом?

Вам не подобається Чорновол як політик? Не голосуйте за неї. Напишіть статтю про те, чим вона вам не подобається. Наприклад: "Такі-то й такі-то її ініціативи завдадуть шкоди Україні, бо...", або простіше: "Мені не подобається, що вона багато кричить".

Але оцей бруд, яким її облили - не за політику, а за закінчення офіцерських курсів, і за те, що в неї при цьому неправильно заправлений китель - я вважаю, це ницість.

Comments:


Сторінка 1 з 3
<<[1] [2] [3] >>
SJey Apostle
legatusjack at 2018-08-19 23:43 (UTC) (Посилання)
Дякую за гарний пост. Але вона пішла у політику, яка за своєю суттю брудна справа і абсолютно нормально, що вона під прицілом. Інакше буває тільки в казках.
І ще раз дякую за інформацію з перших рук про навчання.
Я часто користуюсь інформацію з voxukraine за діяльність депутатів. Мені чомусь здається, що Чорновіл, як член ради нацбезпеки має не дуже багато вільного часу. Чомусь час на навчаня у неї є, а на відвідування ВР немає.
Я постійно доводжу своїм друзям і хотів би сказати вам - в країні все стане набагато краще, якщо кожен буде добре займатися своєю справою. Якщо вона як депутат не бажає виконувати свої обов'язки, то її діяльність як майбутнього командира в мене також викликає сумнів. Та як вона хоче до армії, то що їй заважає скласти свої повноваження?
В першу чергу НЕЗАДОВОЛЕННЯ її поведінкою полягає якраз в тому, що вона як депутат займається не своєю справою.
a073irl
a073irl at 2018-08-20 09:51 (UTC) (Посилання)
Комбат «Торнадо» Руслан Онищенко практикует европейские ценности и получает государственные награды">
orig-86cc9e2dae20926709da252e610fbd4a-1481301174.jpg
Комбат «Торнадо» Руслан Онищенко практикует европейские ценности и получает государственные награды
3333333333333original.jpg
original.jpg


Edited at 2018-08-20 09:51 (UTC)
ma535468
ma535468 at 2018-08-20 01:36 (UTC) (Посилання)
почему называется академия им Черняховского а не Ватутина?
или Шухевича?
Мыкола Козалупенко
НЕ понятно одно-как человек с психиатрическим заболеванием допущен к военной кафедре.Это Украина(с)
micklecat
micklecat at 2018-08-20 05:13 (UTC) (Посилання)
Я був не в курсі цієї новини. Але ніякого бруду, навіть (буцімто) штучно згенерованого, не вистачить, щоб охарактеризувати цю гниду, тетяну чорновіл. Спершу хотів було розписати тут всі її "подвиги", а потім подумав - навіщо? Прості люди і так бачать, що вона і хто вона. А тим, хто за цю шлюху заступається, це все одно буде як об стінку горох. Тож просто промовчу.

Я ненавиджу правлячу касту і тих, хто всіма силами пнеться у неї влізти. Я не можу вважати другом, навіть інтернетним, людину, що обсирає Савченко, але заступається за автора оцього шиндевра. Виключаю вас із друзів, і сподіваюсь, що ви зробите те ж саме.
Обратно в СССР...
backtotheussr at 2018-08-26 06:47 (UTC) (Посилання)
ты пидр
blymberg_v at 2018-08-20 05:44 (UTC) (Посилання)
украинская недоармия пополняется рукожопыми дегенератами. В принципе, это неплохо. Не удивительно, что в центре Киева "Буки" штурмуют бизнесцентр!
Олексій Громенко
Враховуючи те, що або в тому бізнес-центрі знаходиться штаб-квартира виродка Новінського, або весь той бізнес-центр взагалі належить Новінському, то хлопці НАЖАЛЬ ще дуже мало там потрощили...
sashaa007 at 2018-08-20 06:17 (UTC) (Посилання)
а что в всу шизофреников со справками берут??? в нете гуляла её справка-копия, да и по её поведению видно что проблемы у неё с психикой.

Edited at 2018-08-20 06:18 (UTC)
сергей миронов
сергей миронов at 2018-08-20 13:51 (UTC) (Посилання)
ну параноики же "служат", чем шизофреники хуже? всё как-то облегчает бюджет их государства в плане пособий по инвалидности
sashaa007 at 2018-08-20 06:25 (UTC) (Посилання)
граждане бандеры, с утра стакан водки или стекломоя и аж до вечера "цэ эвропа", нафига издеваться над организмом--единственную извилину впустую грузить.
nikger
nikger at 2018-08-20 06:46 (UTC) (Посилання)
Класс!

І куди ми прийдемо з таким менталітетом?
Вам не подобається Чорновол як політик? Не голосуйте за неї. Напишіть статтю про те, чим вона вам не подобається.


Перефразируем..
Ван не нравится Янукович как политик? Не голосуйте за него.. Но развязывать войну в стране из-за него не стоило

Edited at 2018-08-20 06:46 (UTC)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2018-08-20 07:07 (UTC) (Посилання)
У Чорновол влади немає, щоб Україну, наприклад, в ТС затягнути :)
Денис Анатольевич
dsitr at 2018-08-20 07:20 (UTC) (Посилання)
Вы там соберите пару батальонов из депутатов со справками, можно их в очередном котле утилизировать 😁😁😁
LiveJournal
livejournal at 2018-08-20 07:39 (UTC) (Посилання)

В каком котле служили?

Користувач dsitr посилається на ваш запис з В каком котле служили? пишучи: [...] Наткнулся с утра на свежий анекдот от Оленки нашей Билозерской [...]
Kuzma Krisak at 2018-08-20 07:44 (UTC) (Посилання)
какой украинец высунется, оставшиеся сразу его назад за ноги затянут

Это должно прояснить причину отмены поездов в страну-агрессор? Не лишено логики. Мудрая стратегия
svjatoy
svjatoy at 2018-08-20 09:28 (UTC) (Посилання)

+1

Логика та же
Раз вся Украина по уши в говне, то и ты как все - сиди, ешь, наслаждайся.
krutyvuss
krutyvuss at 2018-08-20 07:52 (UTC) (Посилання)
Дякую. Влучно
LiveJournal
livejournal at 2018-08-20 08:32 (UTC) (Посилання)
Hello! Your entry got to top-25 of the most popular entries in LiveJournal in Ukraine!
Learn more about LiveJournal Ratings in FAQ.
russ_mir_sibir at 2018-08-20 08:46 (UTC) (Посилання)
ню-ню...)))
что-то вообще не удивлена что ваши зомбе-бандеровцы обливаются бурдой (читай помоями)
какая нация--такие и обливания )))
micklecat
micklecat at 2018-08-20 08:59 (UTC) (Посилання)
пашла ты напутин, русиш швайн!
J. Petrova
J. Petrova at 2018-08-20 09:17 (UTC) (Посилання)

Черновол дважды лечилась в психбольнице (c)

Татьяна Чорновол с подросткового возраста состоит на учете психиатра с диагнозом «синдром гиперактивности с признаками шизоаффективного расстройства по смешанному типу (c)


Пациентке свойственно избыточно активная реакция на внешние раздражители и недостаточная способность адекватной оценки своих действий. Склонная к необдуманным, импульсивным действиям" (c)


отличный я считаю депутат в раде состоит и офицер наверняка будет отличный :-)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2018-08-20 09:22 (UTC) (Посилання)
Те, що Чорновіл нібито лікувалася в психлікарні - старий фейк, запущений Шарієм. Потім він сам публічно вибачався за це.
Ось тут можна про це почитати:
https://blogs.pravda.com.ua/authors/chalenko/504523fcaede3/
euthanasepam
euthanasepam at 2018-08-20 12:33 (UTC) (Посилання)
Загалом — згоден з написаним. Усі, хто в час війни зголосилися до армії, незалежно від віку, фаху, стану здоров’я, досвіду, статі — усі заслужили на повагу. Крім, природньо, шукачів приватної вигоди та кар’єристів, але то окрема тема для розмови.
Тисячу +
Одна справа пиаритись перед кінокамерами, зовсім інша під під ворожим обстрілом.
Previous Entry  Next Entry