?

Log in

No account? Create an account
жовтень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Фронт зима

Воювати до переможного кінця

Posted on 2018.07.26 at 13:37


Два факти.
1. Державний департамент США опублікував "Декларацію по Криму", в якій він, далеко не вперше, не визнає російську анексію півострову. Але вперше у цьому документі звучить посилання на декларацію 1940 року, якою Штати не визнавали окупацію Радянським Союзом держав Балтії. Не визнавали більше 50 років (аж поки не розпався Союз) - звичайно, тільки на словах, маючи з Радянським Союзом дипломатичні і торгівельні відносини. "As we did in the Welles Declaration in 1940, the United States reaffirms as policy its refusal to recognize the Kremlin’s claims of sovereignty over territory seized by force in contravention of international law".

2. Спецпредставник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер закликав Україну продовжити дію закону про особливий статус Донбасу. В унісон з ним народний депутат Юрій Береза заявив: "Треба буде - приймемо, щоб клятий м*скаль подавився в своєму Кремлі і здох".

Щоправда, де-факто Волкер майже прямим текстом сказав, що цей закон - порожня формальність, він все одно не запрацює, але відмова його продовжувати дасть козирі у руки Росії. Але зважати треба не на те, що сказано, а на те, що підписано. Коли добровольці оформлювались у ЗСУ, їм часто обіцяли не розбивати їхні вже сформовані підрозділи. Але оскільки не буває такого, щоб у якомусь взводі чи роті були вакантними абсолютно всі штатні посади, хлопців і дівчат оформлювали на перші-ліпші вільні посади у різних взводах і ротах, а воювали вони здебільшого дійсно разом. Але потім, після виведення з передка на полігон, від них почали вимагати, щоб кожен служив тим, ким рахується на папері: снайпер завідувачем лазні, кулеметник електриком, стрілець-водій навідником гармати, і так далі. Те саме чекає й Україну - її рано чи пізно примусять виконувати те, що вона підписала. Тому не треба бути хитрожовтими - треба просто не підписувати те, що ми не можемо і не збираємось виконувати.

Це, вочевидь, і є той компроміс, про який домовились Путін з Трампом. США не визнають анексії Криму, але тільки на словах, санкції з РФ будуть зняті або суттєво послаблені, окуповані території Донбасу залишаться у складі України, але з "особливим статусом".

Це ніяка не "зрада" - це закономірний розвиток подій. Завжди кажу: розраховувати треба виключно на власні сили, а допомогу інших приймати, тільки допоки вони не вимагають поступитися нашими національними інтересами.

Підкреслю ще раз: ніякого "особливого статусу" і ніяких "місцевих виборів", навіть якщо Росія виведе війська. Тільки взяття територій під контроль українською армією і процедура "розватнення", за аналогією з денацифікацією у повоєнній Німеччині. Бо якби денацифікації не було, а просто Німечччину десь у 1944-му чи навіть 1945 році змусили припинити війну і провели у ній чесні вибори під міжнародним контролем - на цих виборах переміг би якщо не Гітлер, то Герінг, і нацизм залишився б офіційною ідеологією німців.

Донбас з особливим статусом - це ватний Донбас з державними і військовими злочинцями на чолі, який блокуватиме всі не проросійські ініціативи України.

Тому - не слухаємо різних міжнародних "доброзичливців" і воюємо до переможного кінця. А без допомоги все одно не залишимось. Бо допомагають не тим, хто йде на поступки, а тим, хто добре воює.

Comments:


katmoor
katmoor at 2018-07-26 10:48 (UTC) (Посилання)
якби денацифікації не було, а просто Німечччину десь у 1944-му чи навіть 1945 році змусили припинити війну і провели у ній чесні вибори під міжнародним контролем - на цих виборах переміг би якщо не Гітлер, то Герінг, і нацизм залишився б офіційною ідеологією німців.

я так не думаю.

Более того . Я думаю что в этом случае Гитлеру с Герингом очень скоро пришлось бы искать пятый угол. При этом без всяких выборов, честных или нечестнывх.
micklecat
micklecat at 2018-07-26 10:51 (UTC) (Посилання)
ты вообще не склонен думать
micklecat
micklecat at 2018-07-26 10:50 (UTC) (Посилання)
Та де ж той переможний? Де кінець війни, в ході якої воюючі сторони роками залишаються на місцях, перекидуючись "подарунками"? війни, яку навмисне затягує правляча каста, бо має з цього баснословні доходи? До переможного кінця треба знищувати правлячу касту і наводити порядок в країні. Жоден з нинішніх кандидатів у президенти цього не зробить.
katmoor
katmoor at 2018-07-26 10:56 (UTC) (Посилання)
До переможного кінця треба знищувати правлячу касту

кишка у вас на такое тонкА
J. Petrova
J. Petrova at 2018-07-26 11:01 (UTC) (Посилання)

санкції з РФ будуть зняті або суттєво послаблені//

Трампу не дадут это сделать
скорее импичмент объявят

Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2018-07-26 11:06 (UTC) (Посилання)
Дай Боже :)
Але обіцяти щось подібне - що домовиться з конгресменами про зняття санкцій - він міг.
LiveJournal
livejournal at 2018-07-26 11:32 (UTC) (Посилання)
Hello! Your entry got to top-25 of the most popular entries in LiveJournal in Ukraine!
Learn more about LiveJournal Ratings in FAQ.
IMHO
bumbarash72 at 2018-07-26 11:45 (UTC) (Посилання)
Очень рад Алёна,что Вас ещё не посадили за мародёрство и кражу оружия.Конечно за убийство побратимов ответить придётся,но когда это ещё будет...но будет обязательно,такое ни кто не забудет.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2018-07-26 11:58 (UTC) (Посилання)
О, мародерство - було, кража зброї - не пам'ятаю, але думаю, що теж було, а от убивство побратимів - це вже щось новеньке :)
LiveJournal
livejournal at 2018-07-26 13:04 (UTC) (Посилання)

те, що я давно кажу - Захід своїх обіцянок не забуває

Користувач sakralny_korsun посилається на ваш запис з те, що я давно кажу - Захід своїх обіцянок не забуває пишучи: [...] Воювати до переможного кінця [...]
LiveJournal
livejournal at 2018-07-26 13:04 (UTC) (Посилання)

те, що я давно кажу - Захід своїх обіцянок не забуває

Користувач sakralny_korsun посилається на ваш запис з те, що я давно кажу - Захід своїх обіцянок не забуває пишучи: [...] 13:37 [...]
vvoldemar
vvoldemar at 2018-07-26 13:10 (UTC) (Посилання)
==...ніякого "особливого статусу" і ніяких "місцевих виборів", навіть якщо Росія виведе війська. Тільки взяття територій під контроль українською армією і процедура "розватнення", за аналогією з денацифікацією у повоєнній Німеччині. Бо якби денацифікації не було, а просто Німечччину десь у 1944-му чи навіть 1945 році змусили припинити війну і провели у ній чесні вибори під міжнародним контролем - на цих виборах переміг би якщо не Гітлер, то Герінг, і нацизм залишився б офіційною ідеологією німців.

Донбас з особливим статусом - це ватний Донбас з державними і військовими злочинцями на чолі, який блокуватиме всі не проросійські ініціативи України.==

Повністю згоден, підтверджую як інсайдер. Особливий статус у будь-якій формі це путінська "бімба" під Україну. З іншої сторони не вважую за потрібне аж надто напружувати сили і відвойовувати Донбас. Це не така велика цінність щоб повертати її за будь яку ціну - чи то ціною особливого статусу, чи людських та матеріальних втрат.

Найкраще законсервувати статус кво і сконцентруватися на вирішенні внутрішніх проблем. А коли в Україні запанує добробут, то проблема Донбасу і Криму вже буде виглядати по іншому.


Edited at 2018-07-26 13:11 (UTC)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2018-07-26 13:40 (UTC) (Посилання)
Нема нічого більш постійного, ніж тимчасові рішення :(
Там же за цей час нове покоління на російській пропаганді виросте.
sashaa007 at 2018-07-26 15:30 (UTC) (Посилання)
у бандер мнение народа спрашивать конечно не принято--вот такие они антиукраинские. нафига бандеры нужны украине???
чемодан---вокзал---гондурас!!!!!!!!!
впервые за последние годы президент сша делает то чего хотят американцы, конгрессменов перевыберут в ноябре, народ всегда голосовал за президента а на конгрессменов никто никогда не обращал никакого внимания, они автоматом переизбирались, некоторые уже по 30 лет в конгрессе, теперь то их уже переизберут.
теперь лавров на встречах только с герасимовым в израиле, германии, франции. и сразу же трамп неожиданно нашёл общий язык с евросоюзом--дела пошли в гору. мир становится многополярным, украина федеративная с 2мя государственными языками, бандеры вымрут как мамонты.

Edited at 2018-07-26 16:31 (UTC)
ajento at 2018-07-26 19:22 (UTC) (Посилання)
Олено, а що там з легалізацією УДА?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2018-07-26 19:29 (UTC) (Посилання)
Поки нічого не відомо.
Зустрічався нещодавно Ярош з Наєвим, але ж толком не відомо, чи домовились до чогось конкретного. Думаю, що ні, інакше Ярош написав би.
seviller [wargaming.net] at 2018-07-27 04:31 (UTC) (Посилання)
Алёнка, вот представь себе американца, который смотрит американское ТВ, но у которого ловит и RT. По CNN ему говорят о том, что Россия совершила агрессию против Украины. Переключает на RT. Там ему говорят о гражданской войне на Украине, а "украини руси бхай бхай".Потом он переключает на какой-нибудь Fox Sport и смотрит новость, где украинский боксёр Усик, житель страны-жертвы поехал выступать в столицу страны-агрессора, которая напала на его страну. И о том, что болела за него там половина зала. И о том, что в конце он вышел с украинским флагом (!) и поблагодарил своих московских фанатов(!) за хороший приём. Как думаешь, какой из версий конфликта он поверит скорее? И как долго в таких условиях американское общество будет считать, что конфронтацию с РФ необходимо продолжать и расширять, развивая конфликт по нарастающей и доводя дело до войны между двумя странами из-за какой-то там Украины, которая сама не может определиться, война у неё или что?

Edited at 2018-07-27 04:34 (UTC)
euthanasepam
euthanasepam at 2018-07-28 19:49 (UTC) (Посилання)
Річ, бач, у тім, свинокацапе, що мир у нас тепер гібридний — так само як ваша війна.
Серж Петренко
atejist at 2018-07-29 05:02 (UTC) (Посилання)

Вибач, не втримався:

Воювати до кінця чи торгувати до кінця?
Ти була противницею блокади торгівлі з ДНР/ЛНР. Забув привітати: торгівля після короткої паузи успішно поновилася. Однією рукою воюємо, другою - торгуємо, третьою - підписуємо Мінські домовленості... Може, нафіг її, ту війну, бо якось вона в цьому списочку справ виглядає зайвою?.. Нє, формально вона хай типу йде (тільки час від часу перйменовуватимемо її з АТО на ООС і т. д., перейменування - це наше всьо), ми навіть Юль Самойлових на кордоні зупинятимем. Але хай іде зовсім тихесенько, обережненько, щоб усе на своїх місцях лишалося. Щоб вугілля - з Донбасу, газ - із Росії... І так до переможного кінця, доки РФ розпадеться під тиском економічних санкцій.
rashpilnya at 2018-09-15 20:45 (UTC) (Посилання)

Re: Вибач, не втримався:

"Може, нафіг її, ту війну, бо якось вона в цьому списочку справ виглядає зайвою?..."
Лишней эта война выглядит для Вас.
А для Билозерской - вовсе не лишняя.
Она её - кормит!
Представьте себе, что войны - нет. И чем же этой "патриотке" тогда заниматься? Кушать же хочется всегда!
Спросите у неё - за что именно она собралась воевать до последнего украинца?
Обратно в СССР...
backtotheussr at 2018-07-30 15:23 (UTC) (Посилання)
Воювати до останнього свідомого українця
rashpilnya at 2018-09-15 20:42 (UTC) (Посилання)
"Тільки взяття територій під контроль українською армією і процедура "розватнення", за аналогією з денацифікацією у повоєнній Німеччині."
А я по наивности думал, что территорию и население не армия должна контролировать, а государство.
И кстати, а как должна на практике выглядеть процедура "розватнення"?
И почему необходима процедура какого-то "розватнення" на Донбассе, а не процедура денацификации по всей Украине?

"...воюємо до переможного кінця."
Первый вопрос: "С кем и за что?"
Второй вопрос: "Откуда уверенность - чья именно будет победа?".
Похоже, что забыли старую народную мудрость: "Пока толстый исхудает, тощий - подохнет...".
rashpilnya at 2018-10-30 22:53 (UTC) (Посилання)
" Тільки взяття територій під контроль українською армією і процедура "розватнення"..."
Думаю, что для Украины и её народа (судя по состоянию вещей) куда лучше будет провести "розпатриотизацию" страны.
Previous Entry  Next Entry