Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Табачник підставився :)


Сходила я сьогодні на прес-конференцію Крючкова і Табачника, де вони презентували милу моєму серцю книжку :) «Фашизм в Украине: угроза или реальность?».

Про що вони там говорили, переповідати вам не буду, бо казали те саме, що у книжці, а книжку ви всі вже прочитали :) Ми з вами спільними зусиллями зробили її бестселером :)

Я поставила їм питання. Думаєте, почала доводити, що я не фашистка? Ні, забагато честі перед ними виправдовуватись. Я лише заступилась за свого Президента.
Кажу: «У вашій книзі надруковані дві мої фотографії. На одній я з Президентом Ющенком, на другій – з автоматом у лісі. Що ви хочете цим сказати? Що Президент несе відповідальність за дії кожного, з ким він сфотографувався? А якщо я зараз з кимось із вас сфотографуюсь, а завтра піду когось застрелю, ви теж будете відповідати?»

Табачник до мого питання готувався. Але, мабуть, не до того, яке я задала. Вони чекали, що я почну обурюватись через використані без мого дозволу фотки, може, навіть судом погрожувати.


Дмитро Табачник готовий битися з фашистами до останнього

- Пані Олено, дуже просто. Ці фотографії розміщені на вашому офіційному сайті (мабуть, вважає, що ці фотки їхній оформлювач поцупив з сайту УНСО – О.Б.), вони легко доступні не лише нам, але і всім іншим представникам громадськості. Але я думаю, що вони лише ілюструють дуже просту річ: іманентний внутрішній потяг Президента до реабілітації фашистських посібників в Україні і до політичних організацій, які він весь час підтримує. А підтримує він ті організації, які сповідують погляди радикального націоналізму. Я думаю, що, в першу чергу, вам варто відповідати за носіння фашистської символіки разом з військовою уніформою. І не перед законом, тому що в Україні це не заборонено, а перед власним сумлінням, просто перед тими людьми, кого люди в цій формі у 1941-45 роках просто закатували і замордували в Україні. Людей з різних областей, усіх національностей. Оце і все.


Ідейний комуніст Крючков

Нічого так підставився, правда?
У нього на табличці написано: "Табачник Дмитро Володимирович, доктор історичних наук, професор, академік Академії правових наук України".

Цей правознавець гадки не має, що фашистська чи нацистська символіка – це офіційна символіка гітлерівської Німеччини чи фашистської Італії, тобто свастика, руни СС, привітання «Sieg Heil!» тощо, а не все, що йому заманеться нею назвати. Ще й згадав побіжно, що в Україні (фашистській державі!) вона нібито дозволена.
Цього він не знає як правознавець, а як історик вважає, що есесівці чи поліцаї носили камуфляж американської («вудланд») і сучасної української («дубок») армій і пов’язки УНСО. Мабуть, у такому вигляді вони проводили розстріли і заганяли людей у газові камери.

А який він політик, видно з того, що навіть у товстошкірого Януковича урвався терпець, і Табачника з партії «попросили». Погано у ФСБ з кадрами.

От хотіла ввічливо написати, без наїздів – і написала б, якби він мені про "власне сумління" не нагадав :)


http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/101723.html
Tags: книги, презентація, прес-конференція, табачник, я
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 117 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal