Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про бухло

Ненавиджу алкоголь і зневажаю  шкодую тих, хто ним зловживає.
Бог створив людину за своєю подобою, тобто дав їй мізки. Але більшість людей займаються такою діяльністю, де мізки заважають. От вони й намагаються їх убити.

Те, що бухло руйнує печінку – шкода другорядна. Головне – воно руйнує волю і розум. Тобто робить з людини тварину.

В якості ілюстрації - кілька огидних моментів.

1. Епізод з художнього твору. Нічний пікнік на березі моря. Жінки вирішили скупатися, а чоловіки, поки їх нема – пропустити ще по одній чарці. Їм вже не хотілося пити, але – традиція є традиція: баби не бачать, а ми – рраз!

2. Реальний епізод. Мужик вкрав на роботі трилітрову банку з самогоном. Це помітив начальник і погнався за ним. А той тікає від нього по коридору і на бігу відсьорбує з банки. Що випив – те твоє, не відберуть.

Бидло.

Це все про водку (горілка – то на українських весіллях :). Але пиво – ще гірше лихо. Величезна кількість людей ходять по місту постійно «під градусом». Молодь верещить і регоче дурними голосами, старші дядьки схожі на сонних корів.

Я не від того, щоб випити келих вина на свято і навіть пляшку пива - якщо тобі треба перебувати у товаристві, де інакше «не зрозуміють».

Але – як ритуал, а не як фізіологічна потреба затьмарити свій розум.

Бо друзям чи однодумцям для спілкування бухло не потрібно. І, беручи з собою рибальські вудки, мисливську рушницю, намет чи ракетки для бадмінтону, купуючи в магазині картоплю, хліб і ковбасу, помідори й огірки – зовсім не обов’язково брати ще й пляшку горілки.

Хоч хтось зі мною згоден?

Tags: алкоголь і наркотики
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 59 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →