Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

ФСБ продовжує красти мої фотки і звинувачувати Ющенка у фашизмі :)

Продовжую свою переможну ходу в якості головного нациста України по сторінках ФСБ-шних видань :))

Учора в продажі з’явилася книга, видана ФСБ явно до роковин Голодомору під псевдонімами "Георгий Крючков, Дмитрий Табачник" :)). Назва "Фашизм в Украине: Угроза или реальность?".
Дуже якісне видання, у твердій обкладинці, на гарному папері і з глянцевими ілюстраціями. Купила я її сьогодні за 18 грн. 90 коп. (Всі знають, що не спонсоровані газорублями аналогічні видання коштують набагато дорожче).

Здогадайтеся з одного разу, хто там на ілюстраціях? Ось:

Підпис: "Олена Билозерська с Президентом Украины Виктором Ющенко и со своими коллегами из УНА-УНСО".
Фотки, ясна річ, вкрадені з мого ЖЖ, копірайт видалено.

За наводку на книжку і можливість зробити ці знімки ще до того, як я її придбала, величезна подяка Лисиці lisitsia_ua та її мамі.Як бачимо зі змісту, основна мета книжки - довести, що Україна фашистська держава, а Ющенко у ній головний фашист. Ну, а я, мабуть, на почесному другому місці :)))
Колись я напівжартома пропонувала однопартійцям зробити Хрещатиком гарний марш у камуфляжах, шевронах і мало не при зброї під гаслом "Мы не фашисты, мы белы и пушисты!" :). Відмовились. Але, гадаю, і це б не допомогло :)

Мій знайомий, побачивши цю книгу, назвав Табачника "местечковым товарищем, обалдевшим от выхода за черту оседлости". А я подумала ось що: як може Табачник, будучи євреєм, настільки відверто декларувати своє українофобство? Він же цим самим підставляє всю свою націю, провокуючи антисемітизм.
Так от я думаю, що це все робиться навмисно і є частиною путінського плану. Ви помітили, що практично у кожному сучасному російському фільмі чи серіалі є позитивний герой єврейського походження (наприклад, серіали "Ліквідація", "Сонька Золотая Ручка" та інші). Причому стосується це тільки євреїв. Кавказців, наприклад, у фільмах показують кривавими бандитами, а в житті плющать.

Робиться це спеціально для Заходу. Мовляв, Росія - демократична толерантна держава, а в Україні квітнуть нацизм та антисемітизм. Це щоб кляті європейці з американцями нас не захищали в разі чого.
От подумайте: хіба на роль Табачника не можна було знайти етнічного українця? У нас же цих зрадників повно. Воно б і звучало переконливіше: мовляв, етнічні українці засуджують націоналізм і мріють повернутися до складу Росії.
А ні - це каже єврей Табачник. Дмитре Володимировичу, велика вам подяка за піар УНСО і мене особисто. Але на провокацію я не піддамся. Єврей - найкращий друг українця :)))

А оце додатково скан, тому що фотка не дуже якісна:


http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/101012.html
Tags: книги, табачник, уна-унсо, фсб, ющенко, я
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 160 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →