?

Log in

No account? Create an account
квітень 2018   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Після Савур-могили

Святий Дмитро Ярош

Posted on 2017.04.18 at 10:41

Comments:


J. Petrova
J. Petrova at 2017-04-18 10:52 (UTC) (Посилання)
а всем и не надо, достаточно определенной части - кто будет составлять основу протестующих
например спецально подготовленным боевикам. то что их готовили в Прибалтике и в Польше даже видео есть - они это и не скрывают

да и остальным многим хватало - вон в каких бадьях чай привозили, это не армейские ли кухни? где их взяли? уж явно не бабушки привезли
кто вообще за все это платил - палатки, еда и питье, транспаранты, доставку колес (которые поджигали потом), биотуалеты, медобслуживание, медиаподдержку и т.д.Edited at 2017-04-18 11:05 (UTC)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2017-04-18 11:34 (UTC) (Посилання)
Ні, це брехня від і до. Типова російська брехня.
Не було якогось чаю чи їжі для "обраних", всі їли й пили де прийдеться.
Я теж все це пила і їла, і купа моїх знайомих. Всі були адекватні.
Наркоші на Майдані траплялися, але їх швидко вираховували і виганяли.

А платили всі, від олігархів до пенсіонерів. Їжу і одяг здоровенними торбинами на Майдан тягнули. Шини теж возили всі, хто мав власний автотранспорт. Мій друг один домовився з кількома СТО і вивіз у них всі покришки.
J. Petrova
J. Petrova at 2017-04-18 11:45 (UTC) (Посилання)
А платили всі, від олігархів до пенсіонерів.//

верю что чай был обычный
но неужели специальные таблетки не использовал никто, вроде тех что специально разработанных для армии, ну или их гражданские варианты (это не наркомания, а кратковременное взбадривание организма)?
вот в это трудно поверить
а в нынешние время, когда в разведку ходите например - используете?

и за подготовку боевиков в странах НАТО - кто платил?
это не одному олигарху не под силу - за этим стоит государство

а вообще как то странно - лозунг майдана "Украина без олигархов"
а олигархи платят за майдан :-)
народ как всегда развели или олигархов кто то заставил платить? (опять же кто их мог заставить - кроме государства, уж конечно не украинского)

Edited at 2017-04-18 12:18 (UTC)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2017-04-18 15:43 (UTC) (Посилання)
Не було таблеток тощо - ні на Майдані, ні зараз. Усі чули, що такі засоби існують, але їх тут ніхто і в очі не бачив. У нас пацани звичайні енергетики п'ють - з магазинів. Оті кислі, противні, у металевих баночках - я, наприклад, не п'ю їх ніколи.

Не було ніякої підготовки бойовиків у країнах НАТО. Був один-єдиний, широко розпіарений, кількаденний табір у Прибалтиці. Хто за нього платив і як відбирали учасників - велика загадка. Мене, наприклад, напружило те, що коли я дивилася фотки з цього табору - не бачила там жодного знайомого обличчя. А це про щось та каже, бо патріотичну тусовку до війни я знала майже всю.
Цей захід справив на мене таке враження, що хтось вирішив одноразово пропіаритись. Хто саме - я не знаю.

Вся решта вишколів - виключно за власні гроші, у лісах під Києвом та іншими містами, ховаючись від ментів та СБУ. Нам жодного страйкбольного привода ніхто не допоміг купити, не кажучи вже про щось більше.

"Україна без олігархів" - це було десяте, якщо не 25-е, гасло Майдану. Головним гаслом було - відставка Януковича і уряду Азарова.

Олігархів ніхто не примушував платити. Вони платили самі, бо олігархи з клану Януковича були їхніми бізнесовими конкурентами, і вони хотіли позбутися цього клану.
seviller [wargaming.net] at 2017-04-18 15:54 (UTC) (Посилання)
>Вони платили самі, бо олігархи з клану Януковича були їхніми бізнесовими конкурентами, і вони хотіли позбутися цього клану.

То есть, ты готова признать, что в результате "Революции Достоинства" просто пастухи сменились, а с украинского стада как драли три шкуры, так и продолжают драть, но уже четыре, и ни о каком достоинстве при средней зарплате в 200 баксов в интеллектуальной столице страны речь идти в принципе не может.

Edited at 2017-04-18 16:03 (UTC)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2017-04-18 16:19 (UTC) (Посилання)
Майдан дав дві грандіозні позитивні речі: змінив політичний курс України (сподіваюся, назавжди) і народив феномен самоорганізації людей, в т.ч. волонтерства. А те, що дупи на золотому унітазі помінялися на інші такі самі дупи - з цим ніхто не сперечається, здається (крім означених дуп).

Там було без варіантів, на жаль, бо для того, щоб результати революції були визнані світом і держава не опинилася у повній міжнародній ізоляції, народу, що завоював перемогу своєю кров'ю, доводиться віддати владу комусь з політиків першого ешелону. А серед них порядних людей за замовчуванням немає.
micklecat
micklecat at 2017-04-18 11:37 (UTC) (Посилання)
Для тебя, йпетрова, тупого педераста, повторяю: бери пример с коллеги, сергея миронова, чтобы тебя на каждом углу не тыкали носом в твою тупость.
Aleksey Ivanov
Aleksey Ivanov at 2017-04-18 15:28 (UTC) (Посилання)
Про "майданный чаек" - все-таки маловероятно, скорее всего байки. А-ля "анаша через дым-машину" в "Дне выборов". Кабы была какая "химия" - так даже тогдашнее УкроМВД или тогдашняя "избушка" уж не преминули бы взять пробы чайка, выявить в них предполагаемые психотропные вещества, и поднять шум на весь град и мир. И ли хотя бы уже впоследствии министр Захарченко или Азаров наверняка бы об этом поведали, со всей конкретикой. Но вроде бы никто до сих пор не называл ни конкретных препаратов, ни их установленных концентраций в чайке, ни лабораторий, где делался анализ.

Впрочем, этим майданным упоротышам, что называется, любая химия - чисто для запаху, дури и своей, эндогенной хватает... Ну какой еще чаек для раскрытия внутренней сущности нужен сотнику Вове Поросюку, или козаку Гаврилюку, или коменданту всея майдана Парубию, или Билозерской? - да они и нынче, безо всякого чайка все такие же... Тут другие методы применяли, - гуано лили напрямую в мозг, массово, годами, по множеству каналов. И вот заботливо взращиваемое и культивируемое поколение свидомых дебилов на старых бандеровских дрожжах и современных психосоциальных технологиях, поспело и заколосилось...

Пара встречных роликов, которые вроде бы как и не про "Революцию Гидности", - но почему-то у многих стойко с нею ассоциируются...
https://www.youtube.com/watch?v=XuKjBIBBAL8
https://www.youtube.com/watch?v=_SwWvXcn6SA

Edited at 2017-04-18 15:35 (UTC)
Previous Entry  Next Entry