?

Log in

No account? Create an account
березень 2018   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Після Савур-могили

ПРО УТИСКИ ДОБРОВОЛЬЦІВ І РОЗГОЙДУВАННЯ СИТУАЦІЇ В ДЕРЖАВІ

Posted on 2017.04.05 at 13:07

Comments:


Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2017-04-09 12:18 (UTC) (Посилання)

Re: Дайте будці красти.

Розвалена армія, корумпована влада і мєнти у нас були весь час існування України. Але Росія скористалась саме Майданом і віджала у нас території.

Під час Майдану - ясна річ, що ніхто нікого не різав, не грабували магазини, ще й вибачались, якщо випадково штовхнули некомбатанта, я свідок. Але тоді у народу за плечима не було трьох років війни.
Людям, які пройшли війну, значно легше, значно простіше вбивати і вмирати, ніж тим, які її не пройшли.

Війна дуже сильно підвищила больовий поріг суспільства. Якби сьогодні студенти вийшли на акцію протесту і їх сильно побили менти, Майдан би не почався. Щоб він почався - мабуть, мирний захід треба було б вкатати в асфальт танками.

Перших загиблих на Майдані - Нігояна і Жизневського - знали всі. Мало хто знає по іменах Небесну Сотню. В "АТО" загинули тисячі, і мало хто взагалі знає, скільки тисяч. І що? І нічого.

Я не проти акцій протесту. Поки у нас не введено військовий стан, вони не заборонені, а що не заборонено - те дозволено. Люди не повинні мовчати, коли їх щось не влаштовує, і мають право говорити про це вголос. Я проти: а) свідомого розгойдування ситуації в державі з метою викликати новий Майдан - бо якщо він станеться, це буде різня з дуже сумними для держави наслідками, і б) я проти участі в акціях протесту фронтовиків. Не як окремих людей (якщо фронтовик після дембелю чи під час відпустки піде в Києві на мітинг, нічого поганому в цьому немає, я б і сама пішла), а саме як організованих структур, не дай Боже, ще й озброєних. Бо буде те, про я писала вище.

Саакашвілі - так, не розглядаю. І це не залежить від мого до нього особистого ставлення. Він етнічний грузин, який більшу частину життя прожив не в Україні. Це, звичайно, не характеризує його з поганого боку, але більшість не проголосує. Його "стеля" - прем'єр-міністр.
vasovl
vasovl at 2017-04-09 13:04 (UTC) (Посилання)

Re: Дайте будці красти.

Олено, зосередьтесь, благаю.

"Розвалена армія, корумпована влада і мєнти у нас були весь час існування України."(С) Були ці речі у нас як наслідок експансії московської орди. Розведена в Україні ставлениками москви корупція знівичила армію і силовиків.

Корупція - причина загарбання частини України, а не Майдан. Ось вам ссилка на прапори денере, ще до Майдану.

http://dn.depo.ua/rus/donetsk/u-merezhi-pokazali-prapori-dnr-zadovgo-do-viyni-na-donbasi-27042016133500

Україну було заплановано захопити не залежно від того, був Майдан чи ні. Ця справа велась москвою ще з Єльцина. Армію розвалили під цю задачу, ядерну зброю попиляли під цю задачу. Державних людей скурвлювали під цю задачу.

Майдан став всього лише тригером, для дії орди, бо там зрозуміли, що можуть втратити все.

Таким чином, Майдан не привів до захвату территорій України, а напроти, став причиною збереження більшості державних земель.

Зараз, ви закликаєте дати будці красти спокійно, не задумуючись, що ми можемо просто пригнути на ті ж граблі.

Те, проти чого Ви висловлюєтесь називається не Майданом, а громадянською війною. Так от ця громадянська війна вже йде. Ні ні, я не збираюсь повторювати баєчки хуйла та його посіпак, я маю на увазі інше. Іде громадянська війна ворів та суспільства, така собі гібридна війна і мирні протестні акції в цьому випадку для суспільства дуже дієва зброя, бо вори дуже бояться массових протестів.

Для того, щоб почалась громадянська війна справжня, та, якої Ви бїтесь (і я так само) потрібно, щоб суспільство було розколоте на два приблизно однакових лагеря, як до Майдана 2014 го, по якомусь серйозному питанню, наприклад, куди йти Україні в совок чи в Європу. Так от зараз таких передумов мінімум. За воров ніхто вступатись не стане, ні фронтовики, ні частина народу, ні армія, ні вже навчені силовики, тому все, що залишається у будки, це грізно надувати щоки і через своїх порохоботів віщати що Майдан - зло.

В Румунії он недавно був майдан. Пара мільйонів людей вийшла протестувати проти корупції і нічого, Румунія - ціла і ніякої громадянської війни, хоча що це було, як не майдан.

То ж кажу, Ви вільно чи не вільно підміняєте поняття Майдан і громадянска війна і вільно чи не вільно такими постами можете підігравати ворам, маючи найщиріші добрі наміри. Ось що пагано.

Мер Львова, чим не президент? Окрім будки в Україні повно порядних людей здатних обійняти пост глави держави.

Edited at 2017-04-09 13:17 (UTC)
Previous Entry  Next Entry