?

Log in

No account? Create an account
лютий 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Після Савур-могили

Про інтимні проблеми бійця Ефки...

Posted on 2017.04.01 at 20:16


Журналістів дуже часто цікавить, як бійці жіночої статі на фронті справляються з побутовими проблемами, в тому числі з інтимними - гігієна, особливі дні... І нікого чомусь не цікавить, як із тим самим справляються бійці чотирилапі - певніше, їхні власники.

А це таки жах. Усі жіночі проблеми порівняно з собачими - це дрібні незручності, настільки дрібні, що аж непомітні.
Коротше, Ефка в загулі вже тижнів зо три. Нам лише 10 місяців, нам треба рости, ми вже маємо двох собак і кота, і ще 6 або 8 собачат ніяк не входять у наші плани. Стерилізацію тварин (крім безпритульних) не визнаємо, плануємо цуценят, але не раніше, ніж за рік-два. Таблетки або уколи від загулу можуть скінчитися онкологією...

Те, що я напишу далі, здатні зрозуміти тільки власники чотирилапих дівчат. Можна пережити, коли всю ніч штук шість Ефчиних кавалерів стукають у двері, зовсім як люди, а ще гарчать і скавчать. Можна пережити, коли місяць треба вигулювати собаку на поводку з "антисексом" у другій руці (це спеціальний дрючок або ремінь для відганяння отих кавалерів). Трохи важче з тим, що в собаки повністю поїхав дах, вона не слухається команд, виє, гавкає, стрибає на ланцюгу, скавчить і кожної секунди намагається втекти на вулицю. А коли з нею гуляєш, рве поводок так, що утримати її просто офігенно важко.

А ТЕПЕР УЯВІТЬ СОБІ, ЩО ВСЕ ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ НА ПЕРЕДОВІЙ.

У перервах між обстрілами я вигулюю її на поводку. Обстрілів, дяка Богові, вона взагалі не боїться. Але якщо летять міни, а в протилежному від укриття напрямку помічено гарного пса - не важко здогадатися, куди тягне мене моя зараза.

Але і це ще не проблема. Проблема - що ми живемо всі разом, і бійцям абсолютно не посміхається спати в одному приміщенні з собакою, що постійно гавкає, скавчить, рветься і гримить ланцюгом. Прив'язати її на дворі не можна, бо там кавалери. Вмовляю побратимів потерпіти - це ще кілька днів, кажу, а далі Ефуня піде надвір на ланцюг, і будемо молитися, щоб їй не прилетіло. (Без ланцюга - не можна, бо часто вояки неприв'язаних собак розстрілюють).

Коли я на завданні, мушу просити когось нагодувати і вигуляти. Це гаплииик, це такий гаплик... Причому ж є повно добрих людей, які погодилися б узяти до себе мою собакуньку. Але ж я знаю, що це не на короткий час, бо війна скінчиться не завтра, і це просто буде не моя собака...

А є в нас іще Шкавусь! Ефка лагідна до всіх своїх. А Шкавулик визнає тільки мене, нікого іншого до себе не підпускає, гарчить і гавкає, іноді може й спробувати вкусити. Ну, його я прив'язую у дворі у "сліпій" зоні (власноруч зробивши йому будку) і теж вигулюю час від часу. Хлопці просто "щасливі", що він у нас є.

Називаючи речі своїми іменами - я тут всіх дістала з моїми собаками :)

Старші досвідчені бійці повчають мене, що на війні не можна мати жодних емоційних прив'язок, а також жодних речей, крім тих, які допомагають воювати і виживати.

Але я ніколи не вміла так жити. Тут же, якщо їх таких не любити, мабуть, дахом поїхати можна...

Comments:


сергей миронов
сергей миронов at 2017-04-01 18:33 (UTC) (Посилання)
"як із тим самим справляються бійці чотирилапі"

а чем этот "боец" занимается? мины ищет, раненых выносит? или просто хозяйку охраняет?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2017-04-01 19:06 (UTC) (Посилання)
Я почала тренувати її на міни, але щось не хочу - шкода її. Поки що вона охороняє базу підскоку. З роботою справляється добре.
Eler
radihe at 2017-04-01 18:38 (UTC) (Посилання)
Стерилізація з собакодівчинки нічого поганого не зробить. Перевірено. Не бійтеся. а от утримувати без родів -будуть хвороби, або плодити нікому непотрібних цуценят- не гуманно.
сергей миронов
сергей миронов at 2017-04-01 18:43 (UTC) (Посилання)
перестреляйте всех "кавалеров" , у вас же свд, к чему усложнять простой выход из положения.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2017-04-01 19:05 (UTC) (Посилання)
По-перше, я не вбиваю тварин, якщо вони не агресивні і не нападають.
По-друге, частина тих псів живуть з вояками, і пристрелити їх - те саме, що пристрелити мою Ефку.
сергей миронов
сергей миронов at 2017-04-01 18:51 (UTC) (Посилання)
битва вокруг лоно ефки - с одной стороны природа и заблудшие окрестные псы, с другой злая от упрёков не выспавшихся побратимов хозяйка с свд, отправить домой с котами и шкафусиками видимо мыслей в голову не приходит?
сергей миронов
сергей миронов at 2017-04-01 19:03 (UTC) (Посилання)
да , проблем не вижу , ощенится, утопите и дело с концом, к чему мучиться самой и людей мучить этим, в прошлой теме обратил внимание на визги щенка, тогда ещё подумалось что мужичков не только женщина напрягать должна присутствующая, но и псина , терпят с трудом наверняка, я бы прикончил когда хозяйки не было бы и дело с концом, пусть потом ищет где хочет!
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2017-04-01 19:15 (UTC) (Посилання)
На передку так себе не ведуть. Бо передок - то є передок, там літає. Іноді і в спину прилетіти може. Через це на передку навіть найгірші покидьки намагаються тримати себе в руках і не цькувати побратимів.

А що хтось когось дратує - от мене, наприклад, дратує гучна музика, яку вони слухають. Я ж їм слова не кажу, терплю. А вони терплять моїх собак. Це правила гуртожитку, співжиття, нічого не поробиш.
a_n_g_a_r_skaya at 2017-04-01 20:10 (UTC) (Посилання)
вот это интим так интим:

Парасюк: «Украинское общество не готово к правде об убийствах на Майдане»
"— При Порошенко нельзя этого говорить…"

https://glav.su/forum/4/38/threads/1199464/

вот всё у вас так... как то неудобно перед небесной сотней получилось


J. Petrova
J. Petrova at 2017-04-02 02:24 (UTC) (Посилання)
Тут же, якщо їх таких не любити, мабуть, дахом поїхати можна... //

забухайте :-)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2017-04-02 04:59 (UTC) (Посилання)
Я не бухаю.
Тобто ніколи в житті не розглядала алкоголь як засіб розв'язання проблем чи спосіб відволіктися від них.
J. Petrova
J. Petrova at 2017-04-02 06:01 (UTC) (Посилання)
«1+1» — общенациональный украинский телеканал. Один из крупнейших частных телеканалов Украины (с) википедия

и вот по этому каналу совершенно открыто призывают ехать в ЕС на работу - нелегально, то есть нарушая законодательство ЕС
ниче так - революция достоинства прошла,

Отречемся от старого мира!
Отряхнем его прах с наших ног!

Sasha Bizyuk
Sasha Bizyuk at 2017-04-02 06:42 (UTC) (Посилання)
бывают такие дворняги раз в 500 умнее любой породистой
Aleksey Ivanov
Aleksey Ivanov at 2017-04-04 19:29 (UTC) (Посилання)
Так ведь, судя по всему, этот ваш "добровольчий пидороздил", укомплектованный всякой дрищавой свидошколотой да "бійцами" жіночої статі, как раз и существует именно для решения "інтимних проблем"... - иначе с какой стати командиры Хохловермахта стали бы терпеть у себя в ближнем тылу подобную неподконтрольную и бесполезную компанию? И особых проблем со временем на "жіночі проблеми" что четвероногих, что двуногих тварей из "УДА" по идее быть не должно - вам все-таки в разведку не ходить, в окопах не сидеть, в боестолкновениях не участвовать, с вооружением и техникой не возиться... Даже на работу ходить не надо, вас, иждивенцев, и так неплохо кормят.
LiveJournal
livejournal at 2017-04-10 14:06 (UTC) (Посилання)

Пристрелить бешеного ПСа, или Течка понад усэ!!! ;-))

Користувач kotleopold77 посилається на ваш запис з Пристрелить бешеного ПСа, или Течка понад усэ!!! ;-)) пишучи: [...] Оригинал взят у в Про інтимні проблеми бійця Ефки... [...]
LiveJournal
livejournal at 2017-04-10 14:06 (UTC) (Посилання)

Пристрелить бешеного ПСа, или Течка понад усэ!!! ;-))

Користувач kotleopold77 посилається на ваш запис з Пристрелить бешеного ПСа, или Течка понад усэ!!! ;-)) пишучи: [...] асть тех псов живёт с вояками, и пристрелить их - то же самое, что пристрелить мою Эфку.» [...]
Previous Entry  Next Entry