?

Log in

No account? Create an account
жовтень 2018   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Після Савур-могили

23-е

Posted on 2017.02.24 at 00:29

Comments:


Yushchenkivets at 2017-02-25 08:52 (UTC) (Посилання)
Якби не Ющенко, не його вклад, не його самопожертва - ви могли б зараз хіба що пожалітися на ту суддю чолобитною російському цареві-батюшці, правителеві "вєлікая, малия і бєлия русі". Так що таки боровся. І виборов немало.

"Він як тіки дорвався до влади..." - Ще раніше він дорвався до посади прем'єр-міністра. Правда, дорвався за рахунок того, що попередник, Пустовойтенко, втік... Саме робота Ющенка на цій посаді і стала його політичним капіталом, який дозволив йому балотуватися в президенти. Навіть без належного рівня інформаційної політики, яка завжди була в Ющенка на нулі.

Тоді, до речі, своєї посади він позбувся з подачі депутатів Ради, серед яких першу скрипку грали КПУ-шники. Якби Ющенко думав про особисту владу та комфорт - він був би більш покладистим з Кремлем та його філіями в Україні. І лишився б на своїй посаді. І став би президентом, як ставленик Кучми. І отримав би лукашенківські повноваження. Тільки Україна тоді не мала б волі. Тому Віктор Андрійович обрав інший шлях. І тому був Майдан.

Призначав Президент Ющенко здебільшого тих, кого волів би не призначати. Бо закон, бо повноваження, бо домовленості з "соратниками". Взагалі, обмеження влади - правильний механізм в нормальному суспільстві. Але наше суспільство по-перше інфантилізоване. Тому і тоді, і зараз великий вплив на населення мають позери - Томенко-Луценко, Ляшко-Парасюк і на всі часи - Юлія Володимирівна. По-друге, наше суспільство кланове. Ось Президент Ющенко не призначив міністром оборони Гриценка в 2007-му... Так той і його клан родичів-соціологів, одразу оголосили Президентові тотальну війну на знищення.

Щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору. По-перше, Президент Ющенко займався тим, що йому дозволяли повноваження і рівень підтримки населення. По-друге, пам'ять - це те, що відрізняє націю від худоби. І повернення пам'яті українцям було тим необхідніше, бо вже було чути, як на сході гострять ножі.

Взагалі, секрет в тому, що можливості людини достатньо обмежені. Навіть тієї людини, яка розсуває горизонти можливого. Так Герої Крут не могли розбити ворога і в контратаці взяти Москву. Але в тому, що вони стали загиблими героями, а не тріумфаторами, є провина народу. За яку потім народ розплатився продразвьорстками, ГУЛАГами та Голодомором... Коли ж народ набуває достатнього рівня свідомості, єдності та інших ознак громади - простим людям вдається те, що раніше було не під силу й титанам.

Що ж до "здорового цинізму", то можете залишити його собі. А краще - викиньте його напутін. Бо насправді це - світогляд "хахла". Від якого не буде добра, навіть якщо він накладений на патріотизм.


micklecat
micklecat at 2017-02-25 12:49 (UTC) (Посилання)
Що було б, "єслі би" - це тілько твої домисли. Тіпа раз метеорит на Київ не упав, то це заслуга тодішнього президента.
От ще, кабаєва, є у вас, любителів юща - а здебільшого це мажори - така огидна риса, як винуватити народ. Ну, на то ж ви і мажори. "Народ винен, народ розплатився"... Та йдіть ви, кабаєва, в росію, фсб вашу мать! НАРОД ніколи не винен. Винні ті, хто НАД народом. Ступінь відповідальності прямо пропорційна кількості влади.
Previous Entry  Next Entry