?

Log in

No account? Create an account
серпень 2017   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Після Савур-могили

Про російські пенсії на Донбасі

Posted on 2014.11.19 at 20:08
Tags: ,
povesilas

Дивилася по ДНРівському каналу типовий сюжет: бабуся плаче біля зруйнованого будинку. Бідкається, де тепер житиме, за що їй таке, і т.д.
Спало на думку: ці люди абсолютно щиро не розуміють причинно-наслідковий зв’язок між, скажімо, голосуванням за овочі на ДНРівських виборах і зруйнованим артилерією будинком.
Між носінням "ополченцям" харчів на блокпост і голодною зимою.
Між віджиманням у переляканих українських солдатиків перших застарілих БТРів - і повномасштабною війною з танками і "градами".


Так само щиро київські бабусі не розуміли, що існує прямий зв’язок між голосуванням за гречку і, скажімо, зимовими заторами, коли через страшні замети не ходять "швидкі" і безпорадні люди помирають удома, бо снігоприбиральну техніку вкрадено. Лаяли владу, та й усе. Яку самі ж обрали за гречку.

Коли на центральній площі міста Сватове, що на Луганщині, висадилися з вантажівок озброєні люди і, прихопивши з собою місцевого мера, покликали сватівчан на мітинг - мій тамтешній знайомий зателефонував мені у страшному розпачі: "Сватове захопили!". Я з його слів швиденько зробила новину про те, що відбулося. Буквально за годину зі мною зв’язався інший сватівчанин: не сійте паніку, ми їх уже вигнали.
Отак. Звичайні мирні мешканці дали зрозуміти озброєній запутіні, що їй тут не раді. І все. Відтоді єдина проблема міста Сватове - біженці з Луганська. Війни, розрухи, смертей, голоду там немає.

Не настільки свідомим мешканцям тепер доведеться поголодувати зиму, померзнути в підвалах разом з дітьми, недобровільно послухати оту безпереревну "музику", яку ми - через відсутність у них елементарного патріотизму - вже котрий місяць слухаємо добровільно. І лише потім сказати озброєній запутіні, що вони їй таки не раді.
А що? За зраду своєї Вітчизни треба платити.

Вони хотіли високих пенсій, як у Москві. І думали, що їх дадуть за просто так. Як з Кримом. За махання російським прапором і стареньку "коробочку", віджату у переляканих солдатиків. Повелися на елементарний розвод. Шахрайські схеми можуть бути дуже складними, але всі вони базуються на єдиному гранично примітивному принципі: морально нестійкій людині пропонують збагатитися якимсь нереально легким шляхом. Люди ведуться, і їх розводять - щось у них відбирають: чи гаманця, чи машину, чи квартиру, чи навіть Батьківщину. При цьому визнати, що тебе кинули, більшості людей дуже важко: вважали інших лохами, а раптом з’ясувалося, що лохи - вони самі.

Їх не треба "виганяти", "від’єднувати", "позбуватися", як багато хто зараз пропонує. Вони винні, тому мають бути покарані. А потім прийняті назад. Бо з якої радості ми маємо віддавати комусь свої землі і своїх співвітчизників?

Дуже розповсюджене питання зараз: за що мають страждати ті наші співгромадяни з Донбасу, які не ходили на референдуми і не носили харчі сепарам? Які, може навіть, весною сигналізували Києву про небезпеку, але їхні месіджі поігнорували?

По-перше, за все і завжди платить лише народ. Бо хто ж іще може стільки заплатити? Путіна не можна убити стільки разів, скільки людей він знищив. Бо в нього тільки одне життя. Значить, за його імперську шизофренію гинути будуть тисячі росіян і не лише росіян.
Чи винен був німецький інженер, який, може, ніколи не підтримував Гітлера - а йому розбомбили будинок і вбили синів на війні? Чи винен був радянський селянин, якого спочатку проморили голодом, а потім пропустили крізь усі можливі м’ясорубки - лише за те, що його батьки повелися на "Землю крестьянам"?

По-друге, оті найбільш незахищені верстви населення, які зараз найбільше постраждають від припинення Україною виплат - це ж переважно вони усе це і зробили. Розумна, інтелігентна луганчанка переповідає розмову зі своїм стареньким свекром, який підтримує ЛНР (дослівно): "Ваш Порошенко запретил продавать нам лекарства!" - "А причем здесь Порошенко? Вы же выбрали своего Плотницкого. К нему все вопросы", - і продовжує з гіркотою: "Он даже не понял, что из-за него и таких, как он, все его потомство, вплоть до месячной правнучки, в беженцах".

Всі ці обстріли, голод, розруха - це російські пенсії.

За те, що наробили оті зрадники, заплатимо ми усі: і ті мешканці Донбасу, що змушені були втекти із "зони АТО" - бо в біженцях не солодко, і - тим більше, ті, що там залишилися, і ті, хто пішов воювати - всі розуміють, що таке війна, і ті, хто витрачає останні гроші на допомогу фронту, і ті, хто вже втратили і ще втратять рідних і близьких.

А знаєте, чому? В тому числі - тому, що відмовились платити ті, хто зобов’язаний був це робити в силу своїх посад: Турчинов з компанією. Якби вони повелися так, як треба, їм би зараз не було місця в Україні, як Саакашвілі у Грузії. Їх би проклинали і переслідували, на них би повісили усю кров, пролиту за їхніми наказами.
Але ж кров була б - десятків, а не тисяч.

Comments:


Кукла
romanova87 at 2014-11-19 18:42 (UTC) (Посилання)
Могу сказать одно, жителей Донбасса слишком сильно долго и упорно убеждали, что они скорее русские, а не украинцы. СМИ великая вещь😔😔😔😔 сама уже три месяца нахожусь в России и каждый день понимаю, что мы не русские. У нас общего только язык. Да и тот с примесью украинского.
Наши люди не понимали, что Донбасс просто так никто никому не отдаст, что будет война.
Надеюсь, что эта война когда-нибудь закончится.
Живи и веруй
vasya_vasechkin at 2014-11-19 18:44 (UTC) (Посилання)

Из жизни Марика под украми

"Не успела еще я оклематься от речи Порошенко в Одессе, как он снова порадовал:
- Самое опасное место

В общем-то, не так уж он и неправ. Например, только за последнюю неделю в городе:

11 ноября ДТП с участием военных, военные скрылись;
14 ноября вооруженные люди в масках похитили продавца суши;
15 ноября вооруженные люди в масках похитили предпринимателя.

Обстановка, ясное дело, накаляется, недовольство растёт, поэтому начальник штаба АТО собирает брифинг, на котором сообщает, что военнослужащие не имеют отношения ни к исчезновению людей, ни к перестрелкам в городе, ни к ДТП. Ну а чтоб окончательно успокоить горожан, в городе вводится патрулирование улиц военными добровольческих батальонов. Но и это ещё не все! В штабе АТО теперь работает комендатура. Туда можно прийти и пожаловаться на неправомерное поведение "людей в форме". Ну и самое главное: комендатура располагается в Мариупольском аэропорту (место, о котором горожане с некоторых пор говорят шепотом, и куда отказываются ехать таксисты).

Есть такое понятие - рекурсия. Своего рода замкнутый круг. Получается, если тебя обидели военные, ты должен прийти к военным и пожаловаться им на военных. А дальше, как в анекдоте: 1. Человек с ружьем всегда прав. 2. Если человек с ружьем неправ, смотри пункт первый. По-моему, это оно самое.

Ну и в заключение немного грустной статистики: за девять месяцев этого года в Мариуполе родилось 3056 человек, а умерло 5324 человека. Вымираем..." http://gloxy.livejournal.com/80939.html
Pamerast
22he_travnya at 2014-11-19 19:00 (UTC) (Посилання)

Re: Из жизни Марика под украми

11 ноября ДТП с участием военных, военные скрылись;
14 ноября вооруженные люди в масках похитили продавца суши;
15 ноября вооруженные люди в масках похитили предпринимателя
(c) vasya_vasechkin

Если это правда, то в Европейском Суде можно много денег отсудить как это сделали родственники похищенных путлеровцами в Чечне
http://obozrevatel.com/abroad/24356-sud-priznal-rossiyu-vinovnoj-v-narusheniyah-prav-cheloveka-v-chechne.htm
Pamerast
22he_travnya at 2014-11-19 18:53 (UTC) (Посилання)
Путіна не можна убити стільки разів, скільки людей він знищив

Гадаю, Ви перебільшуєте провину Президента Путіна.

Для прикладу, верхня палата російського Парламенту одностайно проголосувала за агресію проти України
http://kp.ua/politics/441485-myd-rf-reshenye-soveta-federatsyy-o-vvedenyy-v-ukraynu-voisk-ne-oznachaet-chto-eto-proyzoidet-bystro

Иншими словами, ми (насамперед Ви) воюємо проти російського народу (і це не лише громадяни РФ), а не проти певного прізвища, як не сумно.
Nick Balas
nickbalas at 2014-11-19 18:57 (UTC) (Посилання)
Весною треба з ними говорити , перезимують -- порозумнішають
vvoldemar
vvoldemar at 2014-11-19 19:01 (UTC) (Посилання)
Это ПТН так сказал? Во нахал! Ему же пообещали долг отдать, а обещанного три года ждут.

Edited at 2014-11-19 19:02 (UTC)
LiveJournal
livejournal at 2014-11-19 19:19 (UTC) (Посилання)

Про російські пенсії на Донбасі

Користувач akkaknnebekaize посилається на ваш запис з Про російські пенсії на Донбасі пишучи: [...] Originally posted by at Про російські пенсії на Донбасі [...]
vvoldemar
vvoldemar at 2014-11-19 19:20 (UTC) (Посилання)
Что делается! Вчера журналистка с Хромацького на прессухе внезапно заявила, что в Луганске был не кондиционер, а авианалёт (как и сказал зомбоКиселёв , а незалэжные СМИ , выходит, спиздели), теперь это.

==Не настільки свідомим мешканцям тепер доведеться поголодувати зиму, померзнути в підвалах разом з дітьми, недобровільно послухати оту безпереревну "музику", яку ми - через відсутність у них елементарного патріотизму - вже котрий місяць слухаємо добровільно. І лише потім сказати озброєній запутіні, що вони їй таки не раді.==

Почему отсутствие? Был СССР - был патриотами СССР. Началась Украина - стали патриотами новой родины- Украины. Объявили ДНР - стали париотами еще более новой родины - ДНР. Разве не так заведено?

Чем первая метаморфоза патриота отличается от второй? Или ее не проходило подавляющее большинство нынешнего свидомого руководства и пламенных патриотов? Как думаете, сохранил Турчинов красный партбилет на память или сжег на могиле Бандеры? А Фарион?

==За зраду своєї Вітчизни треба платити.

Вони хотіли високих пенсій, як у Москві. І думали, що їх дадуть за просто так. Як з Кримом.==

А вот это самый цимес!

Во первых весной кричали, что все любят Украину, "референдумы" - фарс, явка не больше 20%, да и та нарисована под дулами оккупантов. А теперь что ?? Оказывается поддержка таки была. Пенсы, суки, захотели пенсию не 150$ , а 300.

Во вторых же, выходит, что теперь их настигла заслуженная кара. Неужели и здесь оказался прав зомбоКиселёв, называвший вас "карателями"?...
micklecat
micklecat at 2014-11-19 19:48 (UTC) (Посилання)
вальдемар, ты, видно, еще в жизни ни за что не платил. Заплатишь - поумнеешь.
LiveJournal
livejournal at 2014-11-19 19:23 (UTC) (Посилання)

Шквал свидомых саморазоблачений.

Користувач vvoldemar посилається на ваш запис з Шквал свидомых саморазоблачений. пишучи: [...] http://bilozerska.livejournal.com/870037.html?thread=40630421#t40630421 [...]
(Deleted comment)
vovkazzz
vovkazzz at 2014-11-19 19:49 (UTC) (Посилання)
Вы правы. А знаете почему? В том числе - потому что отказались платить те кто, обязан был это делать в силу своей должности:
... Янукович с компанией. если бы он поступил как надо - закатал бы танками майдан год назад. намотав на траки кишки украинских националистов, правого сектора и прочего кала.
И была бы кровь десятков, - ваша кровь, и страна бы не разваливалась под ваш кровавый людоедский шабаш, и циничные брехуны наподобие вас, гнили бы СИЗО, и Украина была единой.

Вот это был бы действительно выход. К какой власти вы рветесь? Вы жаждете проливать только кровь, даже в сослагательном наклонении. Обвиняя во всем мифических "зрадныкив". Конечно это не вы подожгли в стране костер братоубийственной войны,нарушив Конституцию. устроив кровавую бойню. Это "зрадныки".

Парадокс в том, что "зрадныкив" вы можете обнаружить легко и просто - смотрите в зеркало. Вы и ваши правые ультрарадикалы - единственная причина этой войны.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2014-11-19 21:35 (UTC) (Посилання)
Хто праворадикал - "кролик" Яценюк? Чи "шоколадний заєць" Порошенко? А найбільші фашисти, мабуть, Гройсман і Коломойський :)

Якби Янукович закатав Майдан в асфальт, а в ніч з 18 на 19 лютого цього року все моє оточення було впевнене, що так і буде - була б громадянська війна. З Януковичем не розмовляли б ніде в світі, крім Москви, і Путін робив би з ним (і заодно з Україною), що захоче. Звичайно, та частина українського суспільства, яку це не влаштовує, взялася б за зброю.

Але Янукович цього не зробив і втік. Це було ідеальним рішенням, яке допомогло, на тому етапі, уникнути масового кровопролиття. І нова влада, яка прийшла після нього, ніяк не скривдила мешканців Донбасу - принаймні, не зробила їм нічого гіршого, ніж усі попередні влади. Простіше кажучи, конфлікт на Майдані мешканців сходу якщо й стосувався, то лише в позитиві. Бо на Майдані стояли не за ідеї Бандери, а проти жахливої корупції, брехні і хамства.

На початку "ополченці" щиро вважали, що захищають себе, свої міста і сім’ї від Правого сектору, який прийде їх убивати за те, що вони говорять по-російськи. Це було десь у березні-квітні. Між тим перший бойовий підрозділ "Правого сектора" сформувався у липні, і більше половини бійців у ньому говорять російською. Але що важить правда порівняно з Кісельов-ТБ? :(
 "Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan at 2014-11-19 20:28 (UTC) (Посилання)
Ці "нещасні пенсіонери" 23 роки поспіль свідомо й навмисно гадили Україні - обирали комуняк, потім - Яника і ригів, і навіть сьогодні, там, де їм дали можливість без ризику для життя прийти на вибори, обрали нам "аппазіціонний блок", який добрі українці ще не повісили.

ivan_911
ivan_911 at 2014-11-20 08:43 (UTC) (Посилання)
принаймі 20 років війни не було і трупів на вулицях
а обрали нациків - одразу і почалося
а запустив заразу паскуда Ющенко
де він, доречі, з Катюхою і діточками?
Уже в Штатах?
Всех в  игнор!
captain_solo at 2014-11-19 20:35 (UTC) (Посилання)

Мороз 30 градусів

порвані труби
електрообігрівачі спалили проводку
темрява
голод
холера
тиф
труповозка казьонна за графіком через день
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2014-11-19 21:49 (UTC) (Посилання)

Re: Мороз 30 градусів

А нам взимку в окопах легше буде?

Я десь там холодного ковтнула - ще не зима, ще осінь - і маюся ангіною. Страшно подумати, як ми всі видюжимо цю зиму. А вони - винуватці цього.
LiveJournal
livejournal at 2014-11-19 20:38 (UTC) (Посилання)
Вітаємо! Ваш запис потрапив у Рейтинг топ-25 популярних записів України!
За бажанням детальніше про рейтинги ви можете прочитати у розділі довідки.
nikger
nikger at 2014-11-19 22:09 (UTC) (Посилання)
Не понял...если Вы ...
1 - считаете дончан своими, то к чему злорадство? Более того, почему правительство не пытается передать пенсии своим..
2 - считаете дончан чужими, то чего тогда делаете на чужой территории?

ах, да.. цеж зрадники..

ПС. А Крыму помогли не просто так. Крым активно участвовал в процессе.
В то время, как в ЛДНР рыги и коммуняги во время январско-мартовских брожениях тихо отсиживались и пели за "Едину Украину"
Max
maxdz at 2014-11-19 23:06 (UTC) (Посилання)
>2 - считаете дончан чужими, то чего тогда делаете на чужой территории?

На територии "лугандона" нет украинских войск/чиновников. Так что, претензия мимо кассы.

"Лугандону" даны все возможности перестать кормить Украину и наслаждаться самостоятельной жизнью в вожделенном "русском мире", без бандеровских фашистов.
TN
ext_404405 at 2014-11-20 01:01 (UTC) (Посилання)
Хоть один умный комментарий появился
Yushchenkivets at 2014-11-20 01:26 (UTC) (Посилання)
// А знаєте, чому? В тому числі - тому, що відмовились платити ті, хто зобов’язаний був це робити в силу своїх посад: Турчинов з компанією. Якби вони повелися так, як треба, їм би зараз не було місця в Україні, як Саакашвілі у Грузії. Їх би проклинали і переслідували, на них би повісили усю кров, пролиту за їхніми наказами.
Але ж кров була б - десятків, а не тисяч //

Я в цьому, м`яко кажучи, сумніваюся. Просто, Росія раніше б ввела свої регулярні війська на територію України. А те, на чию користь було тягти час - питання дуже дискусійне.

На всяк випадок додам - погано, коли хвилинні інтереси своєї партії ( секти, лицарського ордену... потрібне підкреслити ) заступають собою Україну. Зараз не час для передвиборчої агітації, а тим більше - для чорного піару.

P.S. Що ж до "гречки Черновецького", то це, головним чином - міф. Люди гречку брали, а голосували за кого хотіли. Просто, на перших виборах мера ( 2006 ) Черновецький здавався багатьом перспективним. А на других ( 2008 ) конкуренти Черновецького - Кличко та Турчинов - не спромоглися скласти гідну конкуренцію чинному мерові. Зате Кличко після цього повернувся на ринг та провів десять непоганих боїв :)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2014-11-20 02:19 (UTC) (Посилання)
"Просто, Росія раніше б ввела свої регулярні війська на територію України"

Через 20 чи 30 убитих бойовиків? Ні, навіть Путін через це не зміг би ввести війська. Обмежився б нотою протесту, можливо, черговою "торговою війною".

"погано, коли хвилинні інтереси своєї партії" - Ви, певно, забули, що вибори уже пройшли. І навіть якби я не була членом жодної партії - я писала б те саме, бо так воно і є, і будь-чий піар до цього не має жодного стосунку. Я ж не пишу: "А от якби на місці Турчинова був Ярош..." :))

"Люди гречку брали, а голосували за кого хотіли."

Це розумні і досвідчені. Ви впевнені, що таких у нас більшість? :)
Люди у нас, на жаль, значною мірою ще не звикли до системи виборів і сприймають свій голос не як наймання на посаду менеджера, а як подяку непоганій людині, яка зробила для них щось хороше (в даному разі - дала гречку).

"А на других (2008) конкуренти Черновецького - Кличко та Турчинов - не спромоглися..."
Це ж пояснення, яке мало кого цікавить. А факт залишається фактом: вперше - так, могли помилитися. Але вдруге знову обрали Черновецького.
ivan_911
ivan_911 at 2014-11-20 07:41 (UTC) (Посилання)
прямий причинно-наслідковий зв’язок лише між Майданом і війною
і з усіма наслідками

Це якби Янукович на повних правах ввів у бунтівні регіони ЗУ танки і бабахнув по містам Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини і Рівненщини.
А потім, з задоволенням сповтерігаючи за гуманітарною кризою і слізьми сказав би - ну шо, хотіли в європу - отримайте

ті, хто починали вакханалію на майданах будуть прокляті поколіннями
це реалії
все інше - спроби інтерпретації і пошук винного
всі малі діти знають що у всьому винен Путін,
ага

***Чи винен був радянський селянин***
чи винен гуцульський селянин якого зняли зі смереки, дали освіту (вищу!) дали каритиру і роботу?
А тепер гуцул сидить без роботи, діти його без квартир і теж без роботи, і люти ненавидить клятий совок
впевнений що саме на руках неконтрольованих бойових підрозділів кров цієї війни - саме вони спровокували широке протистояння, популярна точка зору - ще влітку - треба розхуярити Донецьк (Луганськ, Славянськ, тощо) - це буде ефективніше, знищимо заразу, дешевше буде відбудувати
але місцеві генетично неправильні аборигени і ватники-унтерменші по-своєму зрозуміли таку ініціятиву - і - маємо що маємо
клятий Путін!
ivan_911
ivan_911 at 2014-11-20 07:47 (UTC) (Посилання)
***Вони хотіли високих пенсій, як у Москві***
а наші дауни і майданні стрибунці хотіли пенсій як в європах
отримайте зубожіння і спробуйте пережити зиму, недоумки
платіжки за комуналку уже всі отримали?
покращення будуть постійно-перманентними
не розслабляйтесь
пані Олено, як вам порошенківська фабрика у Липецьку, торги, закупка Камазів і запчастин для вертольотів у РФ? і ще тисячі фактів про які нам не доносять?
Зверніть як почали вольяжно і сито-впевнено вести себе різні морільні уроди накшталт Пашинського Власенка та інші? Невже ви і досі не зрозуміли як вас жорстко кинули а тепер одне бажання - якомога швидше ліквідувати -причому ви сприяєте цьому з наполегливістю миші, яка повзе в пащу удаву, пищачи від надмірного патріотизму?
ivan_911
ivan_911 at 2014-11-20 08:13 (UTC) (Посилання)
***тому мають бути покарані***
Боже, і ці люди щось мають проти Сталіна і Леніна!
карають МІЛЬЙОНИ одним розчерком пера!
страшно уявити якби у вас була реальна влада
може зачистите ефективним вірусом, а потім після дезинфекції заселити генетично правильними українцями?
Вони правда в шахту не полізуть, не панське то діло, та і кому ті шахти нафіг потрібні, вони ж НЕЕФЕКТИВНІ
***Не настільки свідомим мешканцям тепер доведеться поголодувати зиму, померзнути в підвалах разом з дітьми***
найстрашніше що ви навіть не розумієте наскільки людожерні речі пишете

***За зраду своєї Вітчизни треба платити.***
вороги народу і нації!
завести б у підвальчик та кулу в лоб, як казав один мудило в окулярах
але можна і не тратити - самі подохнуть з голоду і від холоду
разом з діточками своїми - родичами ворогів народу і нації
будуть знать що таке Україну любити, паскуди!

наостанок - розвели як останніх лохів саме вас, і десь у підсвідомості ви це розумієте, і виміщуюєте свою злість на дітях донбасу в підвалах
авжеж, в Києві соколи авакова уже Майдану не допустять, обіцяє поліцейських уже наступного року, ті точно не будуть стояти і чекати поки їх закидають коктейлями
ті будуть діяти швидко
он його величність НАРОД вийшов паркан Порошенку різати і проти незаконного будівництва
отримав НАРОД по печінках, і морду в кров
і це лише квіточки

Edited at 2014-11-20 08:24 (UTC)
Yushchenkivets at 2014-11-20 11:38 (UTC) (Посилання)
Як сказав би один літературний герой: "Ця х..ня тобі не допоможе."
LiveJournal
livejournal at 2014-11-20 08:20 (UTC) (Посилання)

Пані Білозерська...

Користувач ivan_911 посилається на ваш запис з Пані Білозерська... пишучи: [...] думав уже нічому не здивуюсь. http://bilozerska.livejournal.com/870037.html?view=40640917#t40640917 [...]
mihailbrat
mihailbrat at 2014-11-20 11:07 (UTC) (Посилання)
Здравствуйте))) Хотел бы добавить вас к себе в друзья))) Очень заинтересовал ваш журнал, его наполнение и оформление давайте дружить?))) Буду очень рад)))
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2014-11-20 11:38 (UTC) (Посилання)
Хто ще не читав публіцистику луганчанки Олени Степової - всім рекомендую.

О людях войны (из повести «Автобиография войны»)

С Олегом мы познакомились случайно. Даже вынужденно. Так сказать для исправления ошибок его камуфлированных коллег, а проще говоря, мне нужно было срочно сделать укол обезболивающего после дружелюбного общения в стенах комендатуры с представителями новой власти.

Таковы реалии 21 века в Украине, вернее в оторванной от неё части Луганщины. Комендатуры, автоматы, допросы, следственные ямы, надзиратели из числа бывших зэка, дознаватели из числа наркоманов, прессинг, НКВД, доносы, обвинения в пособничестве…
Больно было слышать, как кто-то с Большой Земли, выступая по телевизору, кричал «вы сами этого хотели». Сколько горя принесло это безликое «вы» виртуальное и провоцирующее сознание множественностью.

В начале «холодной русской весны 2014» по моему городу бродила лишь сотня проплаченных вечномитинговщиков, которые постоянно толклись у дверей ПР/КПУ в надежде подработать массовкой.
После событий Майдана мы называли их «титушатня» или «гречкоклюи». Им было всё равно кого любить. Если бы этой тусовке дали приказ идти под многоцветными флагами сторонников свободной любви, никто бы не отказался, лишь бы платили бы деньги.
Мохерово-нафталиновых бойцов информационно путиноспасительного фронта, успешно готовили с десяток лет, прикармливая гречкой в партийных офисах, и бюджетных митингах. И вот их звездный час. Когда-то они были востребованы от выборов до выборов, а сейчас, каждый блокпост нуждается в присутствии иконодержателей, создающих картинку для рашатв и моральной поддержки самих «освободителей»,так как убеждать самих себя в важности и высокой миссии стало трудно.
Сколько раз я видела, как СМИ пытаются показать массовую поддержку боевиков жителями Донбасса, но, увы, если с холодным разумом, не затуманенным навязываемой ненавистью к Даунбасу, внимательно присмотреться к статистике и фактам, то, как бы ни представляли нас оплотом рашизма, картинка не складывалась.

Ну не было массовой поддержки этой вакханалии, не было. Ни шахтерами, которых у нас в городе 18 000, ни интеллигенцией, если не считать собранных по команде руководства города бюджетников, стандартно поддерживающих всё, на что указывал перст нашего градоначальника.
Даже мохеровые бабушки, собранные в поддержку «русского мира» на площади моего города выглядели редкими одуванчиками на камуфляжном поле.
Вот, хотя бы последние «выборы». Массовость на участках была организована статьями в местных СМИ, где было указано, что только в этот день, один раз в году, можно получить соцкарту без которой нельзя вызвать «скорую помощь» и получить медобслуживание. Наш одномандатный избирательный округ насчитывает почти 172 000 избирателей, которые раньше могли проголосовать на 145 избирательных участках, но любители «русского мира» открыли всего пять, на которых и была отснята массовость людей, пришедших за соцкартами. Массово? На одном участке чуть за тысячу людей, массово?
Конечно, были те, кто хотели. И в «русский мир», и «умереть в России», и «просто бабла хапануть», и «отжать», и «реально стать властью». На войну шли каждый за своим.
Вот у меня знакомые поддерживают русский мир по причине возможного введения в Украине «ювенальной юстиции». Доказать им, что в России этот закон, только под другим соусом действует, невозможно. Они верующие. Им сказали в церкви, что «укры» заберут детей на усыновление в Америку.

Другой мой знакомый очень хотел стать чиновников. Получил три высших образования, экономист, но без блата не мог всунуться в исполком. Теперь он власть с личной охраной и автоматом. Как он говорит, элита ковалась в 90-е, поэтому нужно не упустить шанс сейчас, когда меняются элиты, хотя соглашается с тем, что экономикой в новоотжатом государстве и не пахнет.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2014-11-20 11:39 (UTC) (Посилання)
Но были и другие. Те, кто не верил, что может победить абсурд, и даже те, кто боролся, и даже разъяснял, и даже вёл партизанскую войну. Просто нас не совсем было слышно за автоматами, танками и ГРАДАМи. Поверьте, это глупо и страшно выйти против обезумевшей, вооруженной толпы, ведомой и хорошо оплаченной.

С марта 2014 года власть в нашем городе менялась, как в известном фильме «Свадьба в Малиновке». Наплывала в город волнами «призрака», «донского казачества», «сербов», «чеченов», «терров», «ополчения», унося каждый раз очередную жертву или выкуп.

Под марку «войны», борьбы с инакомыслящими и очищения города от правосеков, набегающие в город отжимали дома и машины, грабили села, угоняли скот, разбирались с личными обидчиками, конкурентами, должниками и даже родней. Удивительно, но во времена набегов, те, кто поддерживал «русский мир» тоже боялись выйти из дома или потерять имущество. «Русский мир», как и «русская любовь» навязчивы и беспощадны в своем стремлении отжать.

Всё лето мы жили под обстрелами и обысками, гадая над шевронами и флагами, пытаясь понять разницу разнофлажья «защитников» и своё место на карте Украины. Нам кричали Донбасс-это Украины, а потом менялась риторика правительственных элит, и вот уже информационное пространство указывало, что Даунбасс, населен исключительно маргинальными ватниками. Мы уже не понимали, на каком фронте нам ждать поражения.Информационная война велась со всех сторон. Поэтому политически уже всё настолько сложно, что уже никто ничего не понимает и просто старается выжить.

Сначала власть города убеждала людей в необходимости русского мира и страшила киевской хунтой, потом клялась в любви казакам, проклиная хунту и Россию, потом, прочувствовав безденежье вспомнила про «рідну Україну», и так же резко осознав ожидающую на той стороне уголовную ответственность за бардак, снова возлюбила казаков.

Запутавшиеся в информационных ловушках и виражах власти сограждане, просто махнули на всё это рукой и погрузились в работу. Последней каплей, хотя, какой каплей, лавиной, накрывшей город с головою, и не дающей шанса на «подумать» и «оценить» стало 100% вещание рашатв. За две недели вещания половина моих знакомых, которые были против этого всего и активно высказывали свою проукраинскую позицию, свободно употребляли слова «нацики», пересказывали страшилки, и сомневались в правильности изгнания Януковича.
polgreedy at 2014-11-20 16:10 (UTC) (Посилання)
По-моему, в последнее время эта война становится похожа на какую-то чудовищную кровавую забаву правителей и олигархов.
Сначала украинская армия, имея абсолютное преимущество перед ополчением в живой силе и технике, загоняется в котлы и несет страшные потери. Потом наступление ДНР останавливается в самом разгаре. Теперь ДНР-овцы и укроармия обстреливают друг дружку (а заодно и мирных жителей) из различиных систем артиллерии, но бросаются в атаку почему-то только против самых укрепленных позиций противника...
А правители и олигархи тем временем успешно ведут совместный бизнес и вполне сохраняют торговые отношения.
В то время, как российские СМИ орут о том, что Украина замерзнет без донбасского угля, из Кузбасса отправляется по 500-700 вагонов с углем на Украину для энергетики и металлургии - причем их количество растет пропорционально сокращению добычи в Донбассе (даже в находящуюся на линии фронта Авдеевку по составу каждый день грузят).
Украинцев призывают не покупать российские товары, но за кузбасский уголь украинские олигархи платят исправно.


Это что, идиотизм? Или совместный хитрый план по ликвидации слишком пассионарных граждан?
Edited at 2014-11-20 16:14 (UTC)
dudnev
dudnev at 2014-11-20 17:25 (UTC) (Посилання)
Это бизнес. Много денег с дураков взять можно, а самых глупых на пулемёты.....
LiveJournal
livejournal at 2014-11-20 18:47 (UTC) (Посилання)

Про російські пенсії на Донбасі

Користувач picterman посилається на ваш запис з Про російські пенсії на Донбасі пишучи: [...] Originally posted by at Про російські пенсії на Донбасі [...]
LiveJournal
livejournal at 2014-11-21 23:06 (UTC) (Посилання)

Традиційний огляд...

Користувач joanerges посилається на ваш запис з Традиційний огляд... пишучи: [...] більшості людей дуже важко: вважали інших лохами, а раптом з’ясувалося, що лохи - вони самі. ДАЛІ [...]
premier7
premier7 at 2014-11-22 08:06 (UTC) (Посилання)
Поддержу автора. Чем больше русскоязычных жителей Донбасса будет покарано, тем крепче будет единая Украина. В какой-то момент каждый русскоязычный, обладающий достоинством, найдет способ взять в руки оружие и ответить тому, кто его карает. И либо будет покаран дополнительно, либо сам покарает карающего.

Когда будут покараны все нужные с обоих сторон, карать останется некого, и воцарится мир.
Опять же, недокаранные обретут вкус к переговорам в европейском стиле без стрельбы))
Previous Entry  Next Entry